وابسته کد توسط مایکل جونز – 8 گام برای رسیدن به پول از سهامداران بازار

[ad_1]

مایکل جونز فقط منتشر شد کتاب جدید خود به نام “کد وابسته” است که به مردم می گوید که چگونه برای ایجاد درآمد انفعالی فرم بازاریابی اینترنتی. به عنوان یک بازاریاب وابسته من خواندن کتاب خود را و پیدا کنم که او ذکر شده است 8 مرحله اصلی نشان دادن هر مرحله مورد نیاز برای به دست آوردن پول به عنوان یک بازاریاب وابسته. اگر شما علاقه به بازاریابی و می خواهم یک مقدار زیادی از پول شکل آن شما باید به خواندن این مقاله کوتاه و به یاد آخرین پول ساخت مهارت های خود را.

مرحله 1: انتخاب یک تو رفتگی در دیوار سودآور

این اولین و مهم ترین گام از آنجا که اگر شما می خواهید را به پول بیشتر فرم بازاریابی وابسته شما باید برای انتخاب یک تو رفتگی در دیوار سودآور ، اگر شما حق انتخاب تو رفتگی در دیوار شما می توانید صرفه جویی در مقدار زیادی از زمان و پول است.

مرحله 2: انتخاب محصول مناسب

شما همچنین نیاز به انتخاب محصول مناسب به منظور ایجاد پول بیشتر است. “محصول مناسب” به معنی یک محصول رقابت کمی دارد و بسیار بالا نرخ تبدیل. این بسیار مهم است برای کمک به شما پول بیشتری را.

مرحله 3: ساخت یک راست وب سایت وابسته به

آیا شما می خواهید مشتریان بالقوه خود را به خرید محصولات خود را پس از بازدید از وب سایت خود را ؟ این بستگی به کیفیت وب سایت خود را. بنابراین اگر شما می دانید که چگونه برای ساخت یک راست وابسته به وب سایت شما خواهد بود قادر به گرفتن نتیجه بهتر از شما بر این باورند.

گام 4: Auto Responder مهم است

غفلت نکنید برای استفاده از پاسخگوی خودکار. این یک سلاح مخفی که وابسته به استفاده از به دست آوردن یک درآمد بر روی خلبان اتوماتیک.

گام 5: Copywriting مهارت های

شما باید بدانید که حق copyrighting مهارت به منظور تبدیل هر بازدید کننده به خریدار.

مرحله 6: چگونه به دریافت رایگان ترافیک

اگر چه ما می توانید پول سریع با AdWords گوگل و سایر خدمات آن نیز توصیه می شود به استفاده از روش های رایگان برای دریافت بزرگ ترافیک به سایت خود را بدون پرداخت پول. اگر شما می خواهید برای کسب درآمد بدون سرمایه گذاری شما بهتر است با استفاده از این استراتژی است.

گام 7: آهنگ سایت خود

شما باید نگه داشتن چشم نزدیک بر روی بازدید کنندگان وب سایت شما به منظور می دانم که چه نوع از روش شما به ارمغان می آورد پول بیشتر.

گام 8: پوسته پوسته شدن سیستم شما

در گذشته اگر شما در حال تبدیل شدن به یک بازاریاب با تجربه شما نیاز به دانستن چگونه به سیستم خود را به سطح بعدی را بیشتر و بیشتر به کمیسیون.

[ad_2]

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.