واقعی هزینه های ایجاد و نگهداری یک وب سایت تجاری

[ad_1]

داشتن یک وب سایت می تواند یک تجربه فوق العاده است. من تجربه لذت داشتن و راه اندازی یک وب سایت درخشان ساخته شده است و توسط یک نابغه است. من نیز تجربه بدبختی داشتن شپشو سایت میزبانی بدنام scammers. بنابراین من را دیده اند, وب سایت از هر دو طیف.

این مقاله به مطلع کردن همه هزینه های مرتبط با ساخت و راه اندازی یک وب سایت تجاری. وجود دارد میلیون ها نفر از وب سایت خوانندگان که به نظر می رسد به این باور است که همه چیز آنها را ببینید در یک وب سایت باید در دسترس رایگان از هزینه است. این مجموعه ای از رکورد مستقیم به این ترتیب این افراد برخی از قدردانی از هزینه های درگیر را به اطلاعات را به آنها. (توجه داشته باشید: این نرخ متفاوت خواهد بود از ارائه دهنده ارائه دهنده).

اولین تمایز وجود دارد دو نوع اساسی از وب سایت:

  1. شخصی – مادر و پدر نوع سایت – چند صفحه از “خانواده” سبک اطلاعات
  2. تجاری – سایت های کسب و کار – از یک صفحه “نامه فروش” سایت به سایت های چند صد صفحه.

هدف از این بحث, من قصد محدود کردن نظرات من برای وب سایت های تجاری تنها.

یک وب سایت تجاری به عنوان کسب و کار بزرگ در زمین. شما ببینید در کسب و کارهای کوچک می تواند به رقابت در یک و حتی زمین بازی با غول شرکت های چند ملیتی در آنچه به عنوان “تو رفتگی در دیوار” در بازار. است که بازارهای متخصص.

همانطور که اشاره کردم بسیاری از وب-خوانندگان انتظار دارند همه وب سایت ها برای ارائه به طور کامل رایگان اطلاعات به آنها. پس از همه, وب سایت های واقعا ارزان برای ساخت و هزینه تقریبا هیچ چیز به حفظ. یا آنها ؟

اجازه دهید's یک نگاه در چه درگیر است و هزینه های معمول:

اولین, شما نیاز به یک خط تلفن. هیچ مشکل. اکثر مردم آنها را داشته باشد. هزینه متغیر است با توجه به آنچه کشور شما زندگی می کنند.

بعدی شما نیاز به یک کامپیوتر است. دوباره بدون مشکل اکثر مردم آنها را بیش از حد. آنها می تواند از چند صد دلار تا چند هزار دلار آمریکا بسته به نوع و مدل آن ظرفیت آن طیف وسیعی از امکانات و مانند آن.

با یک خط تلفن و یک کامپیوتر شما پس از آن نیاز به یک ارائه دهنده خدمات اینترنت (ISP). یک ISP شارژ خواهد شد در حدود 20 دلار در هر ماه برای دسترسی به اینترنت. دسترسی پهن باند را در اطراف هزینه US $ 750 در هر سال بسته به ISP شما.

توجه داشته باشید که تا کنون ما هنوز فقط تحمیل هزینه است که به طور متوسط گشت و گذار اطلاعات شکارچی وارده.

به یک وب سایت شما خواهد شد یا نیاز به ساخت آن را به خودتان و یا قرارداد یک متخصص برای ساخت آن را برای شما. بدیهی است که اگر شما لازم نیست که دانش و توانایی انجام آن را به خودتان به شما خواهد شد نیاز به یک فرد ماهر در انجام این کار است. برای 15 یا صفحات (مناسب اندازه وب سایت) شما می توانید پرداخت در مجاورت $ 1,500 ما اغلب بیشتر است.

بنابراین در حال حاضر شما باید یک خط تلفن و یک کامپیوتر و دسترسی به اینترنت و یک وب سایت است. وجود دارد هر چیز دیگری ؟ وجود دارد مطمئن است.

شما نیاز به یک نام دامنه برای وب سایت خود را. این طوری شما می توان با منحصر به فرد خود را Resource Locator (URL) نام و نام خانوادگی. این است که چگونه مردم قادر خواهد بود به شما در پیدا کردن – از طریق لینک سایت شما در http://www.domainname.com نام و نام خانوادگی. یک نام دامنه را به شما هزینه در جایی در اطراف ما 10 دلار به 20 دلار در هر سال برای حفظ آن ثبت شده است.

پس از آن وجود دارد میزبانی. شما نیاز به یک وب سایت شرکت میزبانی وب سایت خود را فعال و آنلاین برای تمام جهان برای دیدن. این جایی است که سایت “زندگی می کند.” آن's که در آن مقیم است و قادر به تغییر با اضافه کردن یا کم کردن از صفحات. میزبانی وب می تواند شما را به مجموعه ای در اطراف ما 200 دلار به 300 دلار در هر سال است. بله, من می دانم که برخی از مردم آن را برای یک مقدار کمتر. اما مانند هر چیز دیگری اگر شما می خواهید کیفیت و عملکرد پس از آن است که رفتن رای دادن.

هر چیز دیگری ؟ مطمئن است.

در حال حاضر شما واقعا می تواند در برخی از صرف پول است. در حال حاضر وب سایت شما به شدت نیاز به چه تمام وب سایت های دیگر نیاز – ترافیک در غیر این صورت شناخته شده به عنوان بازدید کننده. شما می توانید با صرف هزاران و حتی ده ها هزار نفر در این اگر شما می خواهید.

بنابراین اجازه دهید's اضافه کردن این همه تا کنون:

  1. خط تلفن استاندارد هزینه متغیر
  2. کامپیوتر – استاندارد هزینه متغیر
  3. ISP – ما 240 دلار در هر سال است.
  4. سایت ساخت و ساز US $ 1500 تا 2500 دلار (راه اندازی)
  5. نام دامنه US $ 20 در هر سال
  6. میزبانی وب سایت – US $ 200 به 300 در هر سال
  7. ترافیک وب سایت US $ صفر به بی نهایت (هر بودجه امکان را می دهد)

به طور خلاصه و بدون هزینه اولیه یک خط تلفن و یا کامپیوتر حداقل هزینه یک سایت تجاری است که در نظم US $ 1,960. که حساب نیست برای هر گونه هزینه های ترافیک. نه نشانی از آن حساب برای انتخاب کردن در ایمیل جمع آوری و یا یک سیستم تحویل به ارسال محصولات دیجیتال به صورت خودکار. این می تواند اضافه کردن بهترین بخشی از یکی دیگر از هزار دلار در هر سال به هزینه های. اما ما تنها تعداد چه اساسی مداوم سالانه هزینه ها به عنوان ذکر شده در بالا. این مقدار به حدود US $ 460 در حداقل.

من استرس است که این هزینه های محافظه کار. در واقع صاحب یک وب سایت می تواند صرف هر صد او در یک وب سایت تجاری. از آن آسان است به انجام.

بنابراین اگر شما به دنبال به وب سایت خود را شما در حال حاضر می دانید چه نوع از پول شما می رویم به نیاز به تامین مالی آن و نگه داشتن بودجه آن سال پس از سال است. و ما پناهگاه't حتی صحبت در مورد هزینه چیزی است که شما ممکن است بخواهید به فروش نشده و یا زمان آن را ممکن است به توسعه محصولات دیجیتال است که می تواند از وب سایت به یک مصرف کننده.

اگر شما یک وب سایت-surfer مایل همه چیز رایگان شما در حال حاضر می دانم که چرا همه چیز را به سادگی نمی توان رایگان.

بسیاری از صاحبان وب سایت ها بسیار سخاوتمندانه با آنچه آنها ارائه رایگان. فقط don't انتظار می رود آنها را به شما می دهد همه چیز را برای هیچ چیز. اگر شما پس از آن سایت مورد علاقه خود را ممکن است از کسب و کار دفعه بعد که شما رفتن به آن را ببینید. اگر شما چیزی است که شما می خواهید و سپس آن را خرید. بسیار کمی در این دنیا رایگان است – کسی در جایی به پرداخت. چیزی است که به شما به صورت رایگان تنها اگر شما لازم نیست که به پرداخت هزینه برای آن.

صاحبان وب سایت می توانید صفحه نمایش این مقاله در سایت خود به توضیح دهد که چرا همه چیز را می توان رایگان به بسیاری از بازدید کنندگان که انتظار می رود که فقط. شاید آن می تواند ذکر شده تحت یک عنوان مانند: “چرا همه چیز در این وب سایت می تواند به صورت رایگان.”

در حال حاضر جو و مریم Websurfer را درک خواهد کرد که هزینه های است که به طور متوسط صاحب وب سایت به پرداخت قبل از اینکه حتی یک فروش ساخته شده است.

این مقاله همراه با حقوق چاپ ارائه هیچ تغییر ساخته شده است و منابع کادر زیر آن را به همراه دارد.

[ad_2]

Source by Gary Simpson

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *