وبلاگ نویسی در مقابل ساختمان لیست

[ad_1]

بیشتر مردم متوجه می شوند که وبلاگ نویسی یکی از بزرگترین راه های به پا زدن شروع کسب و کار آنلاین خود. آن نیاز به کم راه اندازی هزینه. آن را می ساخت چشمگیر و خوانندگان وفادار در طول زمان و هنگامی که شما کسب درآمد از وبلاگ شما همچنین می توانید آن را در یک درآمد مناسب و معقول است که در آینده نگه دارید حتی زمانی که شما آفلاین هستید خواب وقت گذراندن با خانواده و یا در نظر گرفتن تعطیلات.

چگونه برای شروع یک وبلاگ ؟ شما می توانید با استفاده از وردپرس, وبلاگ نویس, و یا دیگر سایت رایگان است که میزبان وبلاگ خود برای شما و یا متناوبا شما می توانید راه اندازی وبلاگ خود را تحت نام دامنه خود را.

اگر شما می خواهید به پول جدی از وبلاگ نویسی شما باید کنترل کامل بیش وبلاگ خود. نقطه ضعف رایگان وبلاگ نویسی حساب های که شما در حال محدود با شرایط خود و شرایط و که معمولا شامل قادر به به طور فعال ترویج هر چیزی. وجود دارد مقدار زیادی از افرادی که در تاسیس یک وبلاگ تنها به آن را حذف بدون اطلاع قبلی.

آن را به شما هزینه به عنوان کمی به عنوان $ 20 به 30 دلار برای خرید یک نام دامنه و راه اندازی یک وب سرور برای میزبانی وبلاگ خود اما مزایای بسیار سنگین تر بودن هزینه.

هنگامی که شما're آماده خود را به مجموعه وبلاگ شما'll نیاز به انتخاب یک موضوع خوب و طرح آن است. شما ممکن است پیدا کردن یکی که مربوط به انتخاب خود را از موضوع و یا حتی چیزی است که شما فقط می خواهم نگاه. وجود دارد هزاران نفر از قالب های در دسترس برای شما را به استفاده از فقط انجام یک جستجوی ساده در گوگل و پیدا کردن یکی که به بهترین وجه مناسب شما.

سوال مهم تر این است که آنچه شما در حال رفتن به وبلاگ در مورد. اساسا شما می توانید وبلاگ در مورد هر چیزی اما انتخاب چیزی است که شما در مورد پرشور. فراموش نکنید که شما می رویم به نوشتن این موضوع چند بار در هفته و اگر شما شور و شوق برای آن است که نشان می دهد در پست های خود را. به یاد داشته باشید هیچ کس دوست دارد به خواندن چیزی است که از قلب است.

هنگامی که شما موضوع خود را, شما باید شروع به نوشتن پست های وبلاگ خود. You'll دریافت نتایج بهتر اگر شما برای یک پست حداقل 300 تا 500 کلمه به یک پست خوب با اطلاعات بیشتر در مورد آن.

از آنجا شما می توانید شروع به رسم مردم را به وبلاگ خود و حتی مشترکان از لیست خود را برای گرفتن به شما می دانید بهتر است. این کمک می کند تا شما خود را در رابطه با مشترکان خود را تا سطح دیگری از اعتماد و تساوی آنها را به شما نزدیک تر. شما همچنین قادر خواهد بود به صحبت با آنها از طریق استفاده از ستون نظرات.

این باعث می شود کسب و کار آنلاین شما به مراتب شخصی تر و لذت بخش و تا کنون مهم ترین, افزایش فروش خود را! بنابراین شروع به وبلاگ نویسی امروز!

[ad_2]

Source by Garv Chia

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *