پرداخت پستها در طول تبلیغات کلیک کنید – با استفاده از این شبکه نمایش

[ad_1]

وجود اختلاف نظر در میان بازاریابان اینترنتی در مورد سودمندی Google Display Network (که قبلا شناخته شده به عنوان محتوا در شبکه). و دلیل آن این است که بسیاری از بازاریابان اینترنتی باید سعی نمایش تبلیغات خود را با کمی و یا بدون موفقیت در همه. هنگامی که شما با استفاده از پرداخت پستها در طول کلیک کنید تبلیغات در نتایج موتور جستجو حداقل شما می دانید که کلیک می کنید بر اساس کلید واژه های مورد استفاده در پرس و جو جستجو; اما در شبکه نمایش شما در حال تلاش برای دریافت کلیک از کسی که می تواند یک بازی آنلاین و یا انجام کاری دیگر. با این وجود مهار قدرت در شبکه نمایش می تواند بسیار سودآور اگر شما می دانید چگونه به آن رویکرد است.

از شبکه نمایش در نظر گرفته شده است برای اطلاع رسانی به. در حالی که مردم به دنبال در یک صفحه وب در مورد شطرنج و یا در حالی که آنها در حال تجزیه و تحلیل آخرین بازی بین دو Grand Masters آگهی خود را نمایش داده خواهد شد وجود دارد به آنها را از این امر آگاه زیبا سنگ مرمر شطرنج مجموعه ای است که فقط در بازار آمد و که آنها باید آن را به عنوان بخشی از مجموعه ای است که هر شطرنج عاشق است.

عامل مهم دیگری که باید در نظر گرفته شود این است که این استراتژی استفاده می شود زمانی که شما ایجاد تبلیغات خود را. در حالی که در جستجو شبکه تبلیغات خود را مبتنی بر کلید واژه جستجو در شبکه نمایش تبلیغات خود را بر روی حواس پرتی. این تماس برای دو مجموعه متفاوت از قوانین. تبلیغات خود را در شبکه نمایش باید دقت کنید در چنین راهی است که چنگ زدن به مردم توجه آن باید آنها را جلوگیری از انجام هر کاری که آنها انجام می دهند و نگاهی به آنچه شما ارائه. حواس پرتی عنصر کلیدی این استراتژی تبلیغات است. مخاطبان خود را در هر شبکه بسیار متفاوت است. تبلیغات خود را نیز باید متفاوت برای منعکس کردن مخاطبان خاص شما را هدف قرار.

یکی از مزایای استفاده از با استفاده از صفحه نمایش شبکه برای پرداخت پستها در طول کلیک کنید کمپین تبلیغاتی است که تعداد زیادی از مردم که ممکن است دیدن آگهی خود را چند برابر بزرگتر از آن است که از جستجو در شبکه. بهتر است مشتریان اغلب دیدن تبلیغات خود را قبل از آنها شروع به انجام جستجوهای; این یک مزیت خوب چون شما اجتناب از رقابت مستقیم از تبلیغات خود را نشان داده شده است که پیش از آن در چرخه خرید.

نمایش تبلیغات شما به طور بالقوه می تواند به معنی پول بیشتر برای شما. بازگشت خود را در سرمایه گذاری می تواند بسیار بالا است چرا که بسیاری از خوانندگان که ممکن است جستجو برای محصول خاص خود را, اما دیدن تبلیغات خود را در سایت های مربوطه می تواند با کلیک بر روی آگهی شما برای یادگیری بیشتر در مورد و احتمالا خرید.

محل تبلیغات خود را برای موفقیت شما حیاتی است. هنگام انتخاب سایت های مختلف که آگهی شما نشان داده خواهد شد مطمئن شوید که این سایت ها صد در صد مربوط به محصول و یا خدمات است که شما در حال ترویج است. کلیدی در اینجا این است که ربط. اگر شما در حال ترویج آهنگ های زنگ, محصول, شما نمی خواهید آگهی شما به نمایش داده شده در یک “کار از خانه” وب سایت. و نه شما می خواهم آن را برای نمایش در “Teen سایت” که در آن وجود دارد یک فرصت خوب تبدیل کنید.

نمایش خود را پرداخت پستها در طول کلیک کنید تبلیغات تبلیغات دارای مزایای بسیاری است. این همه بستگی به استراتژی است که شما پیاده سازی. اگر شما ایجاد تبلیغات خود را نگه داشتن در ذهن که این یک نوع متفاوت از مخاطبان که نیاز به نوع متفاوت از تبلیغات پس از آن شما باید هر گونه مشکل گرفتن یک بازگشت بسیار خوبی در سرمایه گذاری (ROI). و اگر آگهی شما نمایش داده شده در سمت راست وب سایت شما باید یک کمپین موفق.

[ad_2]

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.