پلاگین وردپرس چقدر مهم هستند ؟

[ad_1]

مهم ترین چیزی که به انجام خود را به حداکثر رساندن وبلاگ وردپرس است که با استفاده از هزاران بسیاری از پلاگین های رایگان. وجود دارد یک پلاگین برای فقط در مورد همه چیز. برخی از مهم ترین آنهایی که همه در یک جستجوگرها Akismet و حستبلیغ گوگل در حال حاضر.

همه در یک جستجوگرها پلاگین برای کمک به شما بهینه سازی وبلاگ خود را برای گرفتن ایندکس شده توسط موتورهای جستجو است. شما نیاز به بسیار مراقب باشید در هنگام پیکربندی این افزونه چرا که اگر شما را به اشتباه عنوان و یا کلمات کلیدی در جعبه شما می توانید بیشتر بد از خوب است.

Akismet فیلتر هرزنامه. قبل از اینکه شما می توانید پیکربندی این افزونه شما را مجبور به ثبت نام برای یک حساب کاربری رایگان در WordPress.com. این افزونه نیاز به یک کلید API خواهد شد که صادر شده توسط WordPress.Com پس از ایجاد حساب کاربری خود شوید. همه شما باید انجام دهید این است که کپی کردن و چسباندن کلید API در کادر مناسب در داشبورد وبلاگ خود را. هنگامی که شما قرار داده است که تعدادی در این افزونه فعال می شود. هدف از این افزونه این است که به مردم جلوگیری از هرزه نگاره نظرات خود را در جعبه.

وجود دارد بسیاری از حستبلیغ گوگل پلاگین و همه آنها دارای ویژگی های مختلف. حستبلیغ در حال حاضر اجازه می دهد تا شما را به محل تبلیغات گوگل در مکان های خاص در پست های خود را. شما باید برای رفتن به Google.com و ثبت نام برای یک حساب AdSense. یکی حساب خود را فعال گوگل به شما اختصاص ویژه شناسه ناشر تعداد. بسیار مهم است که شما با قرار دادن این تعداد در محل مناسب در تبلیغات اسکریپت. اگر شما لازم نیست که شماره در اسکریپت شما نمی توانید اعتبار زمانی که کسی کلیک تبلیغات در وبلاگ خود.

حستبلیغ گوگل است تنها یکی از بسیاری از راه برای کسب درآمد با وبلاگ خود. هنگامی که تبلیغات نشان می دهد در صفحه خود مردم بازدید از وبلاگ خود می توانید با کلیک بر روی این تبلیغات خواهد شد و شما پرداخت برای هر کلیک. مقدار از پول شما پرداخت خواهد شد بستگی به کلمات کلیدی. این می تواند طیف وسیعی از به عنوان کم به عنوان 2¢ پستها در طول کلیک کنید به عنوان بالا به عنوان $2.00 یا بیشتر در هر کلیک کنید.

بسیاری از وبلاگ نویسان خوب پول با حستبلیغ گوگل بسته به موضوع وبلاگ خود را. مقدار از پول شما را نیز بستگی به میزان ترافیک است که بازدید از وبلاگ خود. این است که در آن افزونه All In One SEO نقش مهمی. اگر سایت شما توسط گوگل ایندکس شده است, آن می تواند در یک صفحه یا دو موتور جستجو. بالاتر رتبه بندی است که شما با گوگل بیشتر از آن خواهد شد افزایش مقدار از ترافیک وبلاگ خود را دریافت می کند.

وردپرس دارای بسیاری از پلاگین های دیگر برای تبلیغات محصولات وابسته و هنگامی که مشتریان خرید این محصولات شما دریافت کمیسیون برای هر محصول فروخته شده است. حتی وجود دارد یک پلاگین است که اجازه می دهد تا شما را به جای محصولات آمازون در وبلاگ خود. دوباره شما را مجبور به ثبت نام برای یک حساب دیپلم با آمازون به سهامداران برای محصولات خود را.

وجود دارد آمازون پلاگین برگزار خواهد شد که آمازون آگهی خود را در نوار کناری و یا ایجاد یک کل فروشگاه آمازون در وبلاگ خود. با این پلاگین شما می توانید هر تعداد از محصولات آمازون ارائه می دهد که می تواند هر چیزی از کتاب ها و دی وی دی به الکترونیک, لباس, محصولات خودرو و تعداد زیادی از دسته های دیگر.

[ad_2]

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *