پول, تماشای فیلم های یوتیوب

[ad_1]

با توجه به زمان رکود اقتصادی جهانی بسیاری از مردم امروزه به دنبال راه های در مورد چگونه آنها مکمل درآمد ماهانه خود را قادر به حفظ روزانه خود نیاز دارد. بسیاری از مردم در حال گذاشته شدن از کار خود را. آنها باید به دنبال روش های دیگر برای به دست آوردن دیگر از یک کارمند به طور منظم.

با استفاده از این در ذهن بسیاری از آنها با توسل به جسارت به کسب و کار آنلاین. وجود دارد هیچ راه آسان از بسیاری از کسب و کار آنلاین را باز کرده اند و پس از سپیده دم از اینترنت راه بازگشت در اواخر 1990s. و آن را بسیار سخت به رقابت با تاسیس سایت های مانند گوگل و آمازون ، eBay و ClickBank. مردم باید برای پیدا کردن جایگزین های دیگر در مورد چگونه به پول بدون نیاز به رقابت با وب سایت های بزرگ.

بنابراین پس چگونه می تواند ما را به پول آنلاین بدون نیاز به فروش هر چیزی و یا نمایش حستبلیغ گوگل?

چگونه در مورد ساخت پول با آنچه که شما هر روز انجام دهید? چیزی شبیه به سرگرمی خود را?

به دنبال در روند فعلی بسیاری از مردم امروزه قلاب به دو نوع سایت: سایت های رسانه های اجتماعی و سایت های ویدئویی.

در این مقاله ما بحث در مورد چگونه ما می توانید پول را با سایت های ویدئو به طور خاص یوتیوب.

با توجه به Mashable.com در سال 2010 یوتیوب پیشی گرفته 2 میلیارد انداز در روز, و آن است که هنوز هم در حال رشد و حتی بیشتر. تصور کنید یک فرد تماشای حداقل 5 دقیقه در هر روز تقریبا 6 میلیارد کاربر اینترنت که نیمی از آن با استفاده از یوتیوب روزمره است. تصور کنید اگر شما می تواند به نوبه خود حداقل یک هزار نفر از کسانی که بینندگان به پول ساخت ماشین ؟ که می تواند مقدار زیادی از پول, متعجب?

پس چگونه ما تبدیل کسانی که ناظران به پول ساخت ماشین ؟ در واقع دو راه: اول شما ایجاد ویدئو های خود را و سپس آن را به ویروسی سپس ارسال تبلیغات بر روی فیلم های خود را و یا لینک به وب سایت های وابسته. دوم این است که به سادگی به پول تماشای فیلم های یوتیوب.

اما اجازه دهید آن را واقعی نه هر بدن قادر به ایجاد فیلم برای ارسال به یوتیوب. شاید حتی یکی از خواندن این حتی نمی دانید که چگونه به ساده 30 ثانیه ویدئو کلیپ. با وجود این که هر کس در حال تماشای یوتیوب. که ساده است.

شما ممکن است تعجب که چگونه هر کسی می تواند پول تماشای یوتیوب. اگر وجود دارد, بازاریابی اینترنتی نیز وجود دارد تصویری بازاریابی است. بسیاری از مردم خواهد پرداخت پرداخت پول نقد برای کسانی که می توانید درایو ترافیک به فیلم خود را. و این جایی است که پول در می آید.

وجود دارد بسیاری از وب سایت است که شما را قادر به ایجاد پول تماشای فیلم های یوتیوب, حتی برنامه های تبلیغاتی. اگر چه پرداخت هزینه بالا نیست اما حداقل حتی پنج سال بچه های قدیمی می تواند آن را انجام دهد.

[ad_2]

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *