پول ساختن در اینترنت – بهترین PPC شبکه های 2014

[ad_1]

اینترنت پلت فرم امروز در خدمت میلیون – اگر نه میلیاردها دلار از افرادی که در یک راه یا دیگری کشف راه هایی برای به دست آوردن یک زندگی. PPC محبوب شناخته شده به عنوان پرداخت پستها در طول کلیک کنید بازاریابی آنلاین مدل که واقعا می تواند به خوبی پرداخت ارائه شما را با بهترین PPC شبکه در بازار و شما را در درک بازارهای هدف درگیر است. در زیر یک لیست از سه بالا پرداخت PPC شبکه های 2014:

1. Media.Net:
رسانه ها.شبکه تبلیغات به خوبی پرداخت. بسیاری از وبلاگ نویسان از جمله مدیران نرخ آن بالا از آن است که یک جایگزین عالی برای حستبلیغ گوگل را وقتی که می آید به کسب درآمد از وب سایت ها از جمله وبلاگ ها. گرفتن تایید آسان است و شما می توانید با استفاده از هر دو حستبلیغ گوگل و Media.Net در همان وب سایت برای کسب درآمد بیشتر. حداقل پرداخت دریافت می کنید می توانید در Media.Net 250 $ است که انجام شده است بیش از انتقال سیم و یا پی پال.

2. Infolinks:
Infolinks یکی از بهترین PPC شبکه های که کسب درآمد از وبلاگ ها و یا وب سایت های برای ساخت پول خوب است. آنها هدف تبلیغات برای قرار دادن در سایت های مربوطه با استفاده از کلمات کلیدی موجود در محتوای سایت. نرم افزار معمولا تایید ظرف 24 ساعت از ارسال با آسان-به-اجرای فرایند نصب با کد اسکریپت شامل قبل از بسته شدن تگ body از یک وب سایت. در مقایسه با حستبلیغ گوگل, گرفتن تایید از Infolinks بسیار آسان است و حداقل پرداخت در اینجا 50 دلار است.

3. Chitika:
شماره سه در لیست بهترین PPC شبکه در جهان آنلاین است Chitika. ارائه شما یک وبلاگ و یا وب سایت است که به دنبال هر معیار مورد نیاز شبکه است که می تواند یک کمی خسته کننده و احتمالا حتی خسته کننده در زمان مطمئن باشید شما می توانید به کسب درآمد برخی از پول خوب پس Chitika موافق برای کسب درآمد از صفحه خود را. این شبکه فراهم می کند گزینه های مختلف تبلیغات از جمله popup تبلیغات به عنوان به خوبی به عنوان بسیاری از اندازه از آگهی ها. بهترین قسمت در مورد کسب درآمد از وبلاگ خود را با آنها این است که هیچ شرایط خاص برای شما تایید شود. Chitika نیز می پذیرد کوچک سایت ها و وبلاگ ها. حداقل پرداخت از طریق پی پال 10 دلار است. اگر شما می خواهید برای دریافت وجوه خود را از طریق داشتن یک فیزیکی چک از طریق پست برای شما حداقل پرداخت $ 50 در چک.

لیست بالا از بهترین PPC شبکه را ارائه دهد و کاربر پسند تجربه PPC. گرفتن درخواست خود را تایید شده توسط یکی از این سایت ها نسبتا آسان است و در اکثر موارد شما می توانید برای خودتان راه اندازی برای به دست آوردن یک درآمد مناسب و معقول جریان در یک زمان بسیار کوتاه.

[ad_2]

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.