پیدا کردن کلمات کلیدی دم بلند

[ad_1]

آیا شما می خواهید بدانید که چگونه شما می توانید نقاط بالا در موتورهای جستجو برای تضمین شده ترافیک هدفمند به وب سایت خود را در چند ساعت ؟ البته شما انجام دهد. این مقاله بسیار جالب در واقع چون من منابع طولانی دم کلمه کلیدی برای استفاده به عنوان عنوان مقاله به طوری که آن را به نظر می رسد در موتورهای جستجو برای “پیدا کردن کلمات کلیدی دم بلند”. چرا باید من انجام می شود ؟ به دلیل تحقیقات من نشان می دهد که حدود 400 جستجوهای یک ماه انجام می شود در این عبارت های کلیدی در سطح جهان است و هیچ کس دیگری واقعا رقابت. این یک بدون ذهن و بسیار خوشحال است که با شتاب پایین آویزان میوه در حالی که شما می توانید و کار باهوشتر سخت تر نیست! (من مانند یک ادم سفیه و احمق اگر این اتفاق نمی رنک من می دانم!)

چرا من باید دم بلند عبارات کلیدی?

شما نیاز به درک که جرم استراتژی های بازاریابی از سال گذشته در خارج از پنجره. این روزها پیدا کردن یک راه برای ضربه زدن به بزرگترین بازار ممکن است از بین رفته اند. فن آوری های جدید را وارد صحنه شدند و همراه با آنها می آید پیچیده تر مجموعه ای از استراتژی است که شما باید آگاه باشند از.

اجازه بدهید به شما یک سوال بپرسید. چه شما ترجیح می دهم به بالا ؟ یکی از بسیار محبوب گسترده عبارت کلیدی که جذب هزاران و هزاران نفر از بازدید در هر ماه یا 100 بسیار هدفمند و واجد شرایط عبارات کلیدی است که هر یک از جذب تنها یک زن و شوهر از صد بازدید?

در واقع, که آخرین سوال بود لفظی چرا که شما باید جواب را می دانم. بسیار هدفمند مجموعه ای از کلمات کلیدی اجازه می دهد تا شما را به واقعا درک آنچه در چشم انداز خود و مشتریان بالقوه به دنبال زمانی که آنها می رسند در وب سایت خود را.

یکی از همکاران من در صنعت بازاریابی اینترنتی تا به حال یک وب سایت که رتبه بالا در موتور جستجو برای عبارت کلیدی. اين عبارت کلیدی دریافت بیش از 20000 بازدید در هر ماه. یکی دیگر عبارت کلیدی است که تا به حال تنها 5% از ماهانه حجم جستجو به او 100% فروش بیشتر. اولین عبارت کلیدی: “محصول x” (به معنای واقعی کلمه نیست اما شما را در درک که در آن من قصد دارم با این) و دوم خود را با عبارت کلیدی: “خرید محصول سرخ x”. حالا شما ببینید که در آن من در حال آمدن از.

بنابراین ما در حال حاضر درک کنند که ما می خواهیم به هدف بلند دم عبارات اما ما چگونه این اطلاعات ؟

خوب یکی از گزینه است برای ثبت نام به wordtracker.com. اما من توصیه نمی کنم چرا که تغذیه کردن داده ها از یک مجموعهای از موتورهای جستجو جداگانه به گوگل. ما نیاز به گوگل داده برای تحقیقات ما قابل اعتماد نیست چرا که در آن ما در حال تلاش برای رتبه بندی! بنابراین شما می توانید سعی کنید GoogleEasySearch.com یک ابزار تحقیقات کلمه کلیدی ساخته شده در خانه توسط گوگل تجارت. در نهایت و مورد علاقه من از بسیاری شما باید MicroNicheFinder.

این ابزار MicroNicheFinder است باور نکردنی برای پیدا کردن سوله. من می تواند به معنای واقعی کلمه انجام یک جستجوی سریع در MNF و پیدا کردن یک عبارت کلیدی است که غیر برو به وبلاگ من و ایجاد یک پست جدید که مطابق با عبارت کلیدی. در عرض چند روز مقالات من همیشه بالا. تصور کنید اگر شما این کار را یک بار در روز به مدت سه ماه – شما دریافت باور نکردنی ترافیک به وبلاگ شما!!

چرا MicroNicheFinder? یک زن و شوهر از دلایل. آن را با استفاده از گوگل اطلاعات از طریق API بنابراین شما می دانید که تحقیق خود را به عنوان قابل اعتماد به عنوان امکان پذیر است شما می توانید Google adword نرخ برای دیدن اگر حستبلیغ مبارزات خواهد بود سود آور (بالاتر پیشنهاد به طور کلی بالاتر پرداخت) شما می توانید تعداد لینک دهنده به سایت با آن keyphrase به عنوان یک لنگر و آن را در مجموعهای از ابزارهای دیگر که واقعا لعنت مفید است.

آیا خودتان را به نفع و خرید نرم افزار. آن را برای خود پرداخت می شود بیش از چند بار برای من و من تنها آغاز یک ماه پیش!

یکی نهایی درخواست اگر این مقاله نیست بالا برای “پیدا کردن کلمات کلیدی دم بلند” لطفا لینک آن را با عبارت لنگر!!!

تا دفعه بعد موفق باشید خود را با بازاریابی اینترنتی.

[ad_2]

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *