پیشرفته تکنیک های بازاریابی اینترنتی برای انتقال تعمیر

[ad_1]

در این مقاله من خواهد شد بحث در مورد پیشرفته انتقال تعمیر تکنیک های بازاریابی از جمله اماکن گوگل رتبه بندی, مدیریت, بد, بررسی, تبلیغات برای ماشین استفاده می شود تعداد زیادی کارت هدیه بازاریابی فیلم های یوتیوب, موبایل-گرا وب سایت Google AdWords صفحات فرود متن پیام خود را به مشتریان و ارتباط لغات به تجزیه و تحلیل ترافیک.

اول گوگل ، گام اول: شما ادعا خود را از لیست اماکن گوگل هنوز ؟ اگر شما نمی شما می خواهید برای بررسی خود لیست اماکن با گوگل. در حال حاضر وقت آن است که برای بهینه سازی. وجود دارد راه های بسیاری برای بهینه سازی صفحه خود اما مهم این است برای پر کردن همه چیز به طور کامل. مطمئن شوید که شما باید یک شرح را پوشش می دهد که تمام خدمات خود را به خصوص اگر شما نیز انجام تعمیرات کلی. قرار دادن تمام کسانی که کلمات کلیدی در آن وجود دارد مانند ترمز موتور تعمیرات و تهویه مطبوع. عکس ها نیز مهم هستند–اگر شما برخی از تصاویر با کیفیت بالا از فروشگاه شما و تیم خود را, مطمئن شوید که برای اضافه کردن آن وجود دارد. لینک کانال یوتیوب خود را اگر شما فیلم های آنلاین. همچنین مطمئن شوید که برای به روز رسانی خود را در خیابان مشاهده تصویر اگر گوگل آن را اشتباه-این کمک خواهد کرد که مشتریان خود را برای پیدا کردن فروشگاه. به عنوان توجه داشته باشید جانبی MOZ محلی ارائه می دهد یک سرویس برای بهینه سازی لیست های محلی خود را در تمام سایت های بزرگ.

به بررسی. بررسی یک موضوع حساس–آنها هم می تواند واقعا به شما کمک کند و یا واقعا به شما صدمه دیده است. آیا شما هر گونه منفی بررسی آنلاین یا نه هر فروشگاه می تواند با استفاده از بیشتر بررسی مثبت است. هنوز مطمئن شوید که چگونه به آنها را دریافت کنم ؟ Whitespark یک رایگان جزوه بررسی ژنراتور شما می توانید استفاده کنید برای ایجاد یک PDF را به مشتریان پس از ترک فروشگاه خود را و آن را پیاده آنها را از طریق گوگل فرایند بررسی. گوگل “whitespark نقد و بررسی جزوه ژنراتور” برای دانلود رایگان. یکی دیگر از گزینه است برای راه اندازی یک کامپیوتر و یا قرص خود را در انتظار منطقه که در آن شما می توانید مستقیم به مشتریان به جای یک بررسی. چیز خوب در مورد گوگل این است که آنها رتبه, بررسی, توسط, تاریخ. بنابراین اگر شما نظرات منفی آنها در نهایت خواهد شد به “بعدی” صفحه بعد از شما دریافت به اندازه کافی بررسی مثبت برای پر کردن صفحه اول. از بین بردن بد بررسی به طور کامل می تواند یک فرایند پیچیده است اما در واقع ممکن است در گوگل.

شما slacked در بازاریابی برای بسیاری? هر فروشگاه می تواند با استفاده از یک زن و شوهر فوق العاده حساب های عمده فروشی. اگر شما لازم نیست که وقت و انگیزه برای رفتن بسیاری به بسیاری و دیدار با صاحبان در فرد آسان تر روش e-mail ماشین تعداد زیادی به طور مستقیم و از آنها بخواهید برای کسب و کار خود را. (مگر اینکه شما عشق سرد-تماس!) رفتن به نمایندگی های خودرو استفاده از بخش YellowPages.com در شهر شما. آمار More Info را بزنید و سپس ایمیل کسب و کار. شما می توانید نگه دارید ایمیل خود را کوتاه و به نقطه: “آیا شما نیاز به هر گونه انتقال کار می کند ؟” و یا ارائه آنها را یک معامله برای کمک به زمین حساب “اول ما فراموش کار ، یا خلاق است. مطمئن شوید که به یک لینک به وب سایت خود را در امضای ایمیل خود را به طوری که آنها می توانید سایت خود ، ابزار وجود دارد شما می توانید پیدا کردن بازی های آنلاین شما می توانید با استفاده از به طور خودکار این روند اما من توصیه نمی با استفاده از انبوه برنامه های ایمیل مانند ثابت یا تماس با MailChimp به این دلیل که ایمیل را مانند ایمیل فله و همه ما می دانیم که در آن ایمیل فله به پایان می رسد. هنگامی که شما اجرا از تعداد زیادی ماشین برای تماس با شما می توانید در حرکت به مقوله کسب و کار است که باید ناوگان.

کارت هدیه بازاریابی بدون ذهن و بسیار خوشحال اگر شما (و یا می خواهید به انجام) تعمیرات کلی. که می اندازد دور هدیه کارت ؟ Wowcards یک برنامه که در آن شما می توانید ایمیل کارت هدیه به مشتریان گذشته. آن است که بسیار آسان و بسیار ارزان ($.50 سنت افزایش به $1 در هر بسته مقدار) است که شما نمی توانید به استطاعت نمی توان انجام این کار را حداقل یک بار در سال. شما می توانید خلاق و ارسال این به محلی مسکونی پستی لیست ناوگان و یا تعداد زیادی خودرو, اما شما احتمالا بهترین بازگشت از گذشته خود را به مشتریان. طراحی کارت ها لیست خود را و ارسال. شما همچنین می توانید ارائه معاملات Groupon در شهر خود را برای خدمات مختلف به درایو کلی تر و کسب و کار تعمیر.

در حال حاضر اجازه دهید بحث در مورد تلفن همراه-گرا سایت. استفاده از آی فون یا آندروید و رفتن به فروشگاه سایت. آن را آسان برای تماس با فروشگاه خود را و یا پر کردن یک فرم با استفاده از یک دستگاه تلفن همراه ؟ آنها باید قادر به رفتن به وب سایت خود را و با فشار یک دکمه به تماس شما. اگر تماس با فروشگاه خود را از طریق یک دستگاه تلفن همراه نیاز به بیش از حد زوم و اسکرول آن زمان برای ایجاد یک نسخه موبایل از وب سایت شما بنابراین شما نمی سوزاندن منجر می شود. اگر شما در حال حاضر یک وب سایت ارائه دهنده آنها احتمالا در حال حاضر می دانم که چگونه به ساخت یک. اگر شما می خواهید به خودتان آن را انجام, Unbounce است یک ابزار عالی برای ایجاد یک نسخه موبایل از وب سایت. هنگامی که تلفن همراه خود نسخه انجام شده است, شما نیاز به نصب یک موبایل تغییر مسیر اسکریپت در وب سایت اصلی خود را که تشخیص تلفن همراه یک دستگاه و سپس آنها را می فرستد به تلفن همراه جدید نسخه. اگر شما نمی فکر می کنم این است که ارزش انجام می دهند–به خاطر داشته باشید که امروز در حدود 40-50 ٪ از ترافیک جستجوهای مرتبط با تعمیر انتقال است در آینده بر روی دستگاه های تلفن همراه. همه این افراد در حال دیدن سایت خود را راه شما در حال دیدن آن را بر روی تلفن خود را. اگر یک کاربر تلفن همراه نمی توان به راحتی تماس های خود را در فروشگاه و یا پر کردن یک فرم آنها احتمالا ضربه به عقب و رفتن به یک رقیب که نیست!

بعد با استفاده از AdWords صفحات فرود. اگر شما با استفاده از AdWords منجر به تولید هستند که شما آنها را ارسال مستقیم به فروشگاه خود را در وب سایت ؟ در نظر با استفاده از یک صفحه فرود صفحه و ردیابی شماره تلفن به طور خاص برای مبارزات انتخاباتی خود را AdWords به جای ارسال آنها را به طور مستقیم به وب سایت خود را. این است چگونه شرکت های بزرگ آن را انجام دهد اما شما می توانید این کار را خودتان ارزان با استفاده از Unbounce. حرکت صعودی به یک صفحه فرود در مقابل یک وب سایت است که یک صفحه فرود طراحی شده به طور خاص برای AdWords تمایل به تبدیل بازدید کنندگان به آگهی بیشتر از فقط یک فروشگاه سایت. ما در کسب و کار کلیدی است که تنها به بازدید کنندگان دو گزینه: تلفن و یا پر کردن فرم. شما فقط باید چند ثانیه برای ایجاد یک تصور خوب به ویژه هنگامی که یک مشتری است خرید به اطراف بنابراین داشتن یک فرود بالا تبدیل صفحه کلید است. مثل من که در آخرین مقاله اگر سایت خود را به نظر می رسد مانند گربه لینگز اتومبیل (Google) و این ممکن است زمان برای تبدیل به یک صفحه فرود.

مهم دیگر ابزار بازاریابی است که یوتیوب و Vimeo. آیا شما یک ویدئو در یوتیوب هنوز ؟ داشتن یک تصویری را افزایش می دهد امکان گرفتن در صفحه اول گوگل نتایج آلی مانند انتقال تعمیر [Your City Name]. اگر شما نمی خواهید برای رفتن به هزینه های تجاری درجه تصویری ساخته محلی خود را بررسی کنید شبکه داد و ستد کالا برای شرکت های تولید فیلم و یا به اطراف نگاه در Fiverr. اگر شما جاسازی ویدئو های خود را در وب سایت خود در نظر بگیرید تعویض از یوتیوب ویمیو–Vimeo ندارد کسانی که تبلیغات مزاحم/فیلم های مرتبط است که نشان می دهد در پایان ویدئو های خود را که اغلب تحریک و اشتباه مردم است. تماشای ویدئو های خود را تمام راه را به پایان برای دیدن آنچه منظور من است.

یکی دیگر از ابزار بازاریابی است پیام به صورت متن. شما بسیاری از مشتریان تماس در مورد وضعیت به روز رسانی ؟ Autotext.من و DemandForce برنامه که به طور خودکار به روز رسانی مشتریان خود را در هر مرحله از راه را از طریق پیام متنی. شما همچنین می توانید با استفاده از این اعداد را برای آینده دنبال یو پی اس که فوق العاده است برای بازاریابی کسب و کار تکرار و یا فوق العاده.

تاریخ و زمان آخرین اما نه کم اگر شما با استفاده از گوگل AdWords برای تبلیغ و تجزیه و تحلیل ترافیک گوگل برای ردیابی بازدید کنندگان وب سایت خود مطمئن شوید به لینک حساب هم در بخش مدیریت از تجزیه و تحلیل ترافیک. بزرگترین حرکت صعودی برای این است که شما قادر خواهد بود برای رفتن به گزارش تجزیه و تحلیل و نمایش “لغات / جستجو نمایش داده شد و” اطلاعات و ببینید دقیقا چه جستجو نمایش داده شد و در حال آوردن بازدید کننده به سایت شما از طریق AdWords. ارسال توسط خودتان یک گزارش هفتگی شما می توانید اضافه کردن کلمات کلیدی منفی در صورت لزوم. به طور پیش فرض لغات و تجزیه و تحلیل نیست شما این اطلاعات را مگر اینکه شما لینک حساب با هم–شما فقط می دانم که کلمه “انتقال” به ارمغان آورد آنها را به سایت, اما زمانی که شما چک در جستجو نمایش داده شد و گزارش شما می توانید پیدا کردن که شما تا به حال 7 بازدید هفته گذشته به دنبال بدنام “1971 فورد پینتو انتقال شیفت کیت” و شما پرداخت $2.75/برای هر یک از کسانی که کلیک. (به همه شما پینتو طرفداران من نمی گویم 71 پینتو تغییر کیت نصب و راه اندازی یک بد منجر شود اما… من فکر می کنم شما ایده را دریافت کنید!) خط پایین این است که گوگل AdWords نمی خواهند شما را به مشاهده این اطلاعات از آنجا که آنها در حال ساخت مطلق ثروت در نامربوط کلیک–و بسیاری از بزرگ آژانس های بازاریابی!

[ad_2]

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *