چرا ثبت نام در یوتیوب, راه رفتن

[ad_1]

یوتیوب شده است اولیه ویدئو های وب سایت بر روی این سیاره است. کاربران مختلف در سراسر جهان می رفتن و دیدن فیلم های مختلف در مورد طیف گسترده ای از موضوعات. تماشای یک فیلم آموزش در مورد یک موضوع خاص و با دیدن کسی که از نظر هنگام انجام یک وظیفه خاص و کل بسیاری از چیزهای دیگر انجام می شود فقط با تماشای ویدئوها در یوتیوب.

گمنامی است که یوتیوب جذاب ترین ویژگی برای کاربران مبتدی. هنگامی که شما نیاز به سازمان دیده بان و یادگیری از فیلم های مختلف در یوتیوب, شما موظف به ارائه هر گونه اطلاعات حساس در مورد خودتان. برای کاربر که بسیار خاص در مورد اطلاعاتی که آنها ارائه از طریق اینترنت این است که قطعا یک مزیت است.

حق کردن خفاش, یوتیوب شما فراهم می کند ویژگی های بزرگ حتی اگر شما نمی خواهید به ثبت نام برای این سرویس فقط رتبهدهی نشده است, و می خواهید به نگه داشتن چیزهای ناشناس. شما خواهد بود قادر به استفاده از ویژگی های مانند قابلیت به اشتراک گذاری فیلم ها با دوستان خود از طریق رسانه های اجتماعی را QuickList از تمام فیلم های مختلف شما را تماشا کرده ام تا کنون باید دسترسی نامحدود به تمام فیلم های یوتیوب و به بالا از آن همه خاموش, شما واجد شرایط برای یوتیوب پشتیبانی خود را از طریق کمک به بخش در صورتی که شما نیاز به کمک در هر YouTube مرتبط با موضوع.

در مقابل این یوتیوب نیز به کاربران ارائه می دهد گزینه ای برای ثبت نام; ثبت نام و شخصی حساب YouTube. ثبت نام در یوتیوب بسیار شبیه به ثبت نام با حساب های رسانه های اجتماعی مانند Facebook یا Twitter. نام کامل خود را, تاریخ تولد, محل منافع و سرگرمی هستند فقط برخی از اطلاعات است که شما نیاز به ارائه.

با این حال این نباید جلوگیری عامل در هنگام ثبت نام برای یوتیوب. گوگل این شرکت که صاحب یوتیوب باعث می شود کاربر-حریم خصوصی و امنیت خود نگرانی. در هنگام امضای قرارداد برای خدمات شما خواهد شد ارائه شده با شرایط و توافقنامه خدمات است که می گوید که آنها نمی خواهد افشای هر گونه اطلاعاتی که شما ارائه با دیگر شرکت ها و یا وب سایت.

بنابراین آنچه در آن است برای شما اگر شما با ثبت نام یوتیوب ؟ برای شروع شما باید کانال یوتیوب خود را. داشتن کانال خود را اجازه می دهد تا به شما برای آپلود فیلم های خود را به یوتیوب پس از آن می تواند با دیگر کاربران در اینترنت. با استفاده از کانال یوتیوب خود را به عنوان یک منبع درآمد انفعالی است که احتمالا بیشترین بهره را می تواند یک کاربر را به استفاده از زمانی که ثبت نام برای این سرویس. گوگل حستبلیغ از ویژگی های است که اجازه می دهد تا شما را بصورت پول در اوردن فیلم های یوتیوب خود را با قرار دادن تبلیغات است که تولید درآمد تبلیغات برای شما. چگونه ؟ آثار آن را مرتب کردن بر اساس مانند بازاریابی وابسته. شما ترویج و یا تبلیغ محصولات مختلف اجازه می دهد ads به نظر می رسد در فیلم های خود را که زمانی که کلیک توسط کاربران تماشای ویدئو های خود را تولید درآمد تبلیغات برای شما.

علاوه بر این شما می توانید ارتباط برقرار کردن با یوتیوب جامعه با داشتن توانایی برای ارسال نظرات و پاسخ در هر ویدیو یوتیوب ارائه شده است که از این نظر گزینه نیست غیر فعال است. شما نیز در حال حاضر توانایی ایجاد لیست پخش ویدئو. لیست پخش اجازه می دهد تا شما را به جداسازی فیلم های خود را با توجه به یک موضوع خاص و یا موضوع. این بیشتر یک تجربه کاربر پسند برای افرادی که در حال دیدن سایت از طریق فیلم های مختلف در کانال خود را.

[ad_2]

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.