چرا یوتیوب مهم است برای کسب و کار کوچک بازاریابی ویدئو

[ad_1]

هنگامی که مردم به خصوص صاحبان کسب و کار کوچک فکر می کنم در مورد یوتیوب آنچه در ابتدا می آید به ذهن خود کسانی هستند که ویروسی ویدئوها که در آن مردم در اطراف بازی با Mentos و رژیم غذایی کک. گاهی اوقات آن را conjures تا عکس از معروف تبلیغات توسط دیگر شرکت های بزرگتر.

هنگامی که شما فکر می کنم در مورد بازاریابی این راه دشوار است برای دیدن چگونه یوتیوب را می توان ضروری برای کسب و کار کوچک بازاریابی مبارزات انتخاباتی. اما این مقاله به شما چگونه شما می توانید از داشتن این استراتژی خود را.

چرا یوتیوب ؟

یوتیوب موثر ترین ابزار برای بازاریابی فیلم به دلیل آن است که پربیننده ترین وب سایت فیلم ها. پس مفهوم آن در سال 2005 یوتیوب را به دست آورد بزرگترین سهم بازار. شده است قادر به گرفتن چنین ترافیک بالا در خیلی کمی در یک زمان. پس از اولین سال پس از آن آغاز شده و به 38 میلیون نفر از مردم که بازدید کردند. این نهاد یوتیوب در میان بالا 10 وب سایت آنلاین.

آن چنان محبوب شد که گوگل تصمیم به خرید آن را در سال 2006 برای یک مبلغ 1.65 میلیارد دلار است. یوتیوب متوقف نمی شود در حال رشد است و به همین دلیل آن است که در بالا 5 وب سایت که شما باید در نظر بگیرید به خصوص اگر شما در حال انجام بازاریابی. آوریل 2010 بود که یک رکورد در ماه برای یوتیوب از آنجا که آنها تا به حال بزرگترین تعدادی از فیلم مشاهده, مشکلات ناسازگار بودن در 14.6 میلیارد دلار است.

وجود دارد مقدار زیادی از وب سایت های دیگر که شما می توانید برای استفاده از کلیپ های بازاریابی مانند blip.tv Yahoo Video, Revver, Vimeo, Dailymotion و شکستن. اما همه اینها هنوز هم قادر به رقابت با سهم بازار است که یوتیوب قادر بود برای به دست آوردن. آن بسیار مفید خواهد بود برای شما برای ذخیره ویدئو های خود را بازاریابی و تبلیغات در یوتیوب به خصوص اگر شما می خواهید به گسترش بازار خود را.

یوتیوب نیز قادر به یکپارچه با وب سایت شبکه های اجتماعی باعث می شود که ویدئو های خود را تلاش های بازاریابی بسیار ساده تر است. یوتیوب دارای یک جامعه و جمعیت خود را, اما آنها بیشتر توسعه یافته توسط انشعاب به Facebook, Twitter و دیگران. توییتر نیز یک راه خوب برای دریافت معارفه ها برای ویدئو های خود را بازاریابی و تبلیغات است.

یوتیوب است که در ادامه تلاش های خود برای رسیدن یکپارچه با اپل و گوشی های آندروید. قرار دادن ویدئو های خود را تلاش های بازاریابی در این سالن بیشتر خواهد شد افزایش بازار خود را پایه.

یوتیوب همچنین دارای مقدار زیادی از ابزار وب به کمک اندازه گیری ویدئویی خود را و استراتژی های بازاریابی. هنگامی که شما ثبت نام به شما داده خواهد شد یک کانال یا یک پروفایل است که به عنوان یکی دیگر از سایت برای شما. شما می توانید نگاه کنید که فیلم موفق هستند یا نه بسته به ترافیک کاربر. شما لازم نیست به صرف در توسعه وب, هزینه, و نه شما مجبور به پرداخت برای میزبانی وب.

[ad_2]

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *