چه LSI ایستاده و چه معناست ؟

[ad_1]

در دنیای جستجوگرها LSI مخفف نمایه سازی معنایی نهفته. این یک روش رتبه بندی وب سایت ها بر اساس کلمات که در آن است و نه فقط کلمات کلیدی. LSI تبدیل شده است محبوب از گوگل یک الگوریتم است که فراهم می کند بهتر در نتایج جستجو با استفاده از آنچه شناخته شده به عنوان LSI کلمات. ما صحبت می کنند که بعدا بیشتر در مورد اینجا.

چگونه LSI کار می کند

اجازه دهید ما را با یک مثال است. در نظر بگیرید که کسی که می خواهد به جستجو برای چیزی مربوط به توت سیاه, گوشی های تلفن همراه. اما چگونه موتور جستجو می دانم که شما به دنبال برای شاه توت, تلفن, و, شاه توت, میوه ؟ که در آن با استفاده از LSI کلمات. آن را به نظر می رسد به عبارت دیگر در خود عبارات کلیدی که شما استفاده می شود برای جستجو در مطالب سایت با. سپس آن را چک تمام مقالات در اینترنت است که کسانی که کلمات دیگر. به دنبال در آن عبارت دیگر آن را ایجاد یک الگوی از کلمات خاص برای شاه توت تلفن همراه.

اگر شما تا به حال جستجو برای ‘جدید مدل های بلک بری’, سپس موتور جستجو خواهد شد برای این سه واژه ها: جدید + شاه توت + مدل. آن را برای مقالات است که باید تمام این سه کلمه و ترجیحا در همان جهت. سپس آن را به شما نتایج است که این کلمات در سفارشات مختلف. و حتی زمانی که که خسته است آن را به دنبال مقالات که تغییرات این کلمات… مانند مدل مشابه دیگر می تواند دستگاه های واحد های گوشی و…. برای, جدید, تغییرات می تواند مدرن, جریان اخیر ، همه اینها LSI کلمات کلیدی.

در نهایت نتایج است که شما در حال تغییرات keyphrase که شما وارد کردهاید. قطعا آنچه شما دریافت خواهد شد مربوط به توت سیاه تلفن های همراه. میوه ها قطعا!

چگونه LSI کمک می کند تا در جستجوگرها

LSI کمک می کند تا در بهینه سازی موتور جستجو. کاملا به سادگی به عنوان شاخص های گوگل صفحات وب با توجه به کلماتی که آنها شامل آن می رسد در یک الگوی. برای قرار دادن آن را به زبان ساده صفحات وب است که بیشتر از کلمات است که گوگل پیدا کرده است در این الگو خواهد بود رتبه بالاتر از دیگران است که لازم نیست که این کلمات.

در وضع شرایط LSI روش رتبه بندی وب سایت ها با توجه به تعداد کلمات محبوب مربوط به کلمه کلیدی اصلی که آن را شامل. حتی اگر هر کلمه است که در حال حاضر فقط یک بار تصور این است که این یک صفحه وب است که بیشتر مطالب معنی دار و گوگل خواهد بود افتخار به رژه آن را در نتایج جستجوی خود را. بسیاری از بهترین شرکت جستجوگرها خواهد شد تجزیه و تحلیل LSi کلمات کلیدی استفاده شده در وب سایت.

چگونه به استفاده از LSI

وجود منابع مختلف است که می تواند به شما کمک کند به منظور افزایش محتوای وب سایت شما با استفاده از LSI کلمات. شما می توانید با استفاده از یک ابزار اختصاصی مانند Quintura, Wordtracker و یا شما حتی می تواند استفاده از یک ابزار رایگان مانند Google AdWords Keyword Tool. به سادگی نوع در کلمه کلیدی اصلی خود را در اینجا و شما را ببینید LSI کلمات نشان داده شده در ابر (در Quintura) و یا به عنوان یک جدول (Google AdWords).

آن ممکن است مفید باشد به استفاده از برخی از LSi کلمات در های ورودی خود را لنگر متن لینک کلیک کنید تا لینک شما در تلاش ایجاد نگاه طبیعی به موتورهای جستجو است.

فقط با استفاده از به عنوان بسیاری از این کلمات به عنوان شما می توانید و شما باید برخی از زیبا و محتوا بهینه سازی موتور جستجو. موتورهای جستجو خواهد بود خوشحالم که شما همه کلمات است که مردم به دنبال, و شما خواهد بود خوشحال به دلیل افزایش جریان ترافیک که سایت شما شروع به دریافت کنید.

[ad_2]

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *