چه PPC مدیریت خدمات و چگونه از آن است که مفید به شما ؟

[ad_1]

به منظور رتبه سایت خود را در گوگل ارگانیک آن نیاز به مقدار زیادی از کار و در عمق دانش چگونه وب سایت خود قرار داده است ، اگر شما یک وب سایت و یا صاحب کسب و کار و می خواهید به سایت خود را رتبه بندی در گوگل به ترافیک بالا و سپس شاید AdWords گوگل با نام مستعار پرداخت برای هر کلیک برای شما ایجاد شده است.

پس PPC چیست و چگونه کار می کند ؟

Google AdWords گوگل's سیستم تبلیغاتی است که در آن تبلیغ پیشنهاد در برخی از کلمات کلیدی برای ایجاد تبلیغات قابل کلیک است که به نظر می رسد در گوگل,'s نتایج جستجو. پس از تبلیغ کنندگان مجبور به پرداخت برای این و این است که گوگل چگونه پول می سازد از جستجو.

در خدمات تبلیغات PPC شما پیشنهاد برای کلمات کلیدی و پس از پرس و جو مربوط به کلمه کلیدی خود را ساخته شده است در گوگل جستجو موتور پردازش پرس و جو و اجرا می شود حراج خواهد شد که تصمیم گیری موقعیت آگهی و هر تبلیغ' ک (هزینه هر کلیک). زمانی که کسی کلیک بر روی اضافه کردن به شما پرداخت ک از بودجه خود را. هنگامی که شما کل بودجه خسته شده است گوگل متوقف می شود در حال اجرا تبلیغات خود را تا زمانی که شما دوباره پر کردن صندوق.

مزایای تبلیغات PPC:

بودن بیش از حد گران قیمت و بسیاری از کسب و کار می تواند't صرفا با تکیه بر تبلیغات PPC. اما پرداخت به ازای هر کلیک بازی برخی از نقش های مهم:

کمپین و موضوع بر اساس ترافیک: اگر شما در حال راه اندازی یک محصول جدید PPC می تواند بهترین راه برای ایجاد وزوز در بازار است. شما می توانید شروع به این کار در عرض 24-48 ساعت, و آن را نیز اجازه می دهد تا شما را به تغییر متن شما-تبلیغات در اواسط مبارزه است. و در این راه's تبدیل آسان را برای شما به تنظیم پیام خود را در یک زمان ثابت است.

ارائه پاسخ مستقیم: اگر شما فروش محصول و یا خدمات است که می توانید فورا هنگامی که یک مشتری بالقوه می رسد در وب سایت خود PPC می تواند به اثبات می شود یک ابزار عالی. فروشگاه آنلاین هستند یک مثال عالی برای این کار است. به عنوان هر یک بر تولید واقعی مشتری بالقوه پس از صرف پول برای افزایش تعداد کلیک حس می کند.

انعطاف پذیری در تو رفتگی در دیوار از نظر: اگر شما می خواهید برای تولید ترافیک برای یک کلمه کلیدی خاص PPC می تواند اغلب ارائه چانه زنی برای شما. برای مثال “کفش فروشگاه آنلاین” گران است کلید واژه اما “men's کفش چرم” با توجه به پایین تر رقابت می تواند به اثبات می شود یک معامله است.

در حالی که PPC به نظر می رسد آسان به پیاده سازی عجله به روند خود را می تواند یک segway به فاجعه اگر شما don't باید دانش کافی. داشتن PPC مدیریت خدمات بسیار مفید به شما به عنوان شما را به یک PPC مدیریت حساب که قادر خواهد بود به شما توصیه می کنیم که کلمات کلیدی شما باید پیشنهاد در بودجه تبلیغاتی خود را. آن را در نهایت به شما آنچه شما انتخاب می کنید برای انجام این کار در رابطه با مبارزات انتخاباتی PPC خود را, اما با یک PPC شرکت شما خواهد بود و بعید است برای دیدن یک پا از خط.

[ad_2]

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.