چگونه برای ارسال ترافیک به وب سایت شما 2 – روش پرداخت

[ad_1]

ماژول 1

فصل 15

چگونه برای ارسال ترافیک به وب سایت شما 2 – روش پرداخت

1.0 مقدمه

2.0 اهداف

3.0 محتوای اصلی

3.1 رسانه های اجتماعی

3.2 ساخت لیست ایمیل

3.3 شروع یک self-میزبانی وب سایت و یا وبلاگ

3.4 Pay Per Click – AdSense

3.5 Google AdWords

3.6 پیشرفته استراتژی بازاریابی محتوا

3.7 میزبان یک سمینار رایگان و فروش محصول خود

3.8 کپی دیگر بازاریابان

4.0 نتيجه گيری

خلاصه 5.0

6.0 ماموریت

1.0 مقدمه

من می خواهم به طرح بیش از شش روش پرداخت از گرفتن ترافیک به وب سایت خود را که در آن شما در حال فروش محصول خود را.

این وب سایت ممکن است یک وب سایت کامل و یا فقط یک وبلاگ و یا حتی یک وب سایت شخص ثالث (که در این صورت شرکت و خود را وابسته به فروش محصول خود را برای شما در راه خود را که ممکن است یا نه ممکن است شامل کسانی که در بحث اینجا.

2.0 اهداف

  1. به بحث در مورد موثر روش پرداخت برای تولید ترافیک برای وب سایت خود یا وبلاگ.

  2. به نقطه که در آن برای شروع هزینه تبلیغات خود بودجه در روش پرداخت به عنوان یک مبتدی.

  3. به ارائه منابع مفید (لینک) برای کمک به زبان آموزان در گرفتن به عنوان سریع به عنوان امکان پذیر است

3.0 محتوای اصلی

وجود دارد در واقع بسیاری از راه برای رانندگی ترافیک است که می تواند هرگز خسته در بحث ما در یک فصل. علاوه بر این, بیشتر راه های جدید هستند و حتی برداشت تا تقریبا به صورت روزانه.

اما یک چیز مسلم است هر کجا که شما لود محصول خود را برای فروش به شما خواهد شد نیاز به جریان ترافیک به ارزیابی محصول خود را ممکن است برای خرید.

برخی از این روش سریع و آسان, اما دیگران را گاهی اوقات به عملکرد بازده اما شما نیاز به استفاده از همه آنها در کوتاه مدت و دراز مدت سود برنامه ریزی استراتژی است.

شما همچنین ممکن است به آزمایش بر روی آنها یکی پس از دیگری به تصمیم می گیرید که آنهایی که موثر در بازار تو رفتگی در دیوار خود را انتخاب کنید.

همانطور که در فصل گذشته آن ممکن است پس از شما را ساخته اند به اندازه کافی پول, با این روش رایگان است که شما ممکن است تصمیم به مقیاس کسب و کار خود را با استفاده از این روش پرداخت. شما همچنین ممکن است تصمیم به رفتن در خط سرعت به موفقیت است.

پس از آن پیش بروید و با آنها ab initio اگر شما بودجه خوب و می خواهید دستیابی به موفقیت به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

اما تا زمانی که آنها را به شما استاد من یک کلمه از احتیاط در اینجا برای شما.

آنها را یکی پس از دیگری استاد هر یک به خوبی قبل از شما رفتن به بعدی. که راه شما را نمی سوزاند نقدی خود را خیلی سریع و بدون معنی دار بازده سرمایه گذاری خود را.

پس در مکان هایی که شما می توانید صرف دلار تبلیغات خود را با خوب پولی می گرداند.

3.1 رسانه های اجتماعی

  1. Facebook

  2. Instagram

  3. توییتر

  4. YouTube

همه موارد ذکر شده در رسانه های اجتماعی پرداخت کرده اند به عنوان به خوبی به عنوان نسخه رایگان از تبلیغات است. چیز خوب در مورد آنها است که آنها را می توان نسبتا ارزان تر و همچنین بسیار موثر در از نظر بازده سرمایه گذاری از تبلیغات دلار است.

Facebook برای مثال می تواند ترافیک نامحدود حتی برای به عنوان کم به عنوان $0.01 سنت. و آن را بسیار آسان به استفاده از آن.

فهرست مقالات برای FACEBOOK ADS اقتدار یاد بگیرند که چگونه به آن را راه اندازی و کاربرد آن در کسب و کار شما و شما را ثابت افزایش سود ماه به ماه در کسب و کار شما.

3.2 ساخت لیست ایمیل

رک و پوست کنده صحبت کردن اگر شما یک بازاریاب بدون یک لیست ایمیل شما در حال اجرا یک سرگرمی شما نیست جت در کسب و کار.

شما می توانید مقداری پول در اینجا وجود دارد و از زمان به زمان, اما اگر شما می خواهید به جریان ثابت درآمد از کسب و کار آنلاین شما است که شما را به یک زندگی مناسب و معقول لطفا راه اندازی لیست پستی خود را به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است. در حال حاضر این می رود بدون گفت که پول در لیست من مطمئنم که شما شنیده ام این چند بار قبل از.

3.3 شروع یک self-میزبانی وب سایت و یا وبلاگ

در حال حاضر باید آن را روشن از بحث ما است که اگر شما محصول خود را برای فروش آنلاین, بهتر است به استفاده از یک چند چنگک صاف کردن رویکرد بازاریابی آنلاین.

این به این معنی حتی اگر شما آن را راه اندازی در یک حزب 3rd سایت برای فروش شما نیز باید راه اندازی در وب سایت دیگری که در آن شما کنترل همه چیز است. این یک ایده خوب به عنوان وب سایت های دیگر ممکن است د-لیست محصول خود را در هر زمان با و یا بدون اطلاع شما و یا حتی توضیحات.

اما در وب سایت خود را شما می توانید مجموعه شما شرایط و ضوابط را با توجه به شما استفاده از چند روش برای بازاریابی مانند OTO, Downsell یا تشویق برای خرید بیشتر به کت و شلوار کسب و کار خود و امیال كند. وبلاگ نویسی در مورد محصول خود را نیز فراهم می کند و دیگر جریانهای درآمد و مستقل راه به بحث با شما و مشتریان شما. این را فراهم خواهد کرد مفید ورودی برای این نسخه تجدید نظر شده از این محصول است.

3.4 Pay Per Click – AdSense

یکی از بهترین راه برای رانندگی ترافیک هدفمند به وب سایت خود را با استفاده از جستجو در گوگل کنسول برای ثبت آدرس خود را. این یک مجنون راه برای رانندگی ترافیک به وب سایت خود را.

آن است که مجنون راه چون به جای شما پرداخت برای ترافیک, ترافیک پرداخت خواهد شد به شما. حستبلیغ گوگل هنگامی که به درستی استفاده می شود در این شیوه هر چند یک ابزار رایگان خواهد کار معکوس به شما پرداخت برای ترافیک که می آید به بازدید از صفحه خود را به جای شما پرداخت پول برای آن.

نگاه کنید به این مقاله و همراه با لینک کلیک کنید به یاد بگیرند که چگونه به آن را راه اندازی به درستی آن را پرداخت ترافیک به وب سایت خود را برای دیدن محصول:

گوگل ‘کلیک و برداشت, نکاتی برای افزایش ترافیک به وب سایت خود را’ نیز ممکن است مفید باشد در راه اگر شما مراقبت از.

3.5 Google AdWords

این است که علم تبلیغات و بازاریابی اینترنتی. این روش دقیق است-ثابت شده است که در آن کار می کنند در هر بازار تو رفتگی در دیوار و در از آنلاین یا آفلاین کسب و کار.

Perry Marshall شماره یک جهانی مشهور معلم از این موضوع شما می توانید در گوگل برای خود تصویری رایگان اگر شما می خواهید به دانستن بیشتر در.

3.6 پیشرفته استراتژی بازاریابی محتوا

خود را در استراتژی بازاریابی محتوا باید فراتر از رایگان ezines که شما با استفاده از به ارسال مقالات خود را با نقد و بررسی لینک های صفحه و یک جعبه منبع.

در سطح حرفه ای شما باید به انجام همه چیز جدی مانند مورد بحث در این مقاله و کسانی که ذکر شده در اینجا.

Kissmetrics همچنین به اشتراک گذاری برخی از بینش ها در ’17 پیشرفته روش های جدید خود را قطعه از محتوا’

3.7 میزبان یک سمینار رایگان و فروش محصول خود

این است apex بازاریابی اینترنتی و هر روش بازاریابی شما با استفاده از, هدف در نهایت فرود در این بالاترین روش gotomeeting یکی از ساده ترین به استفاده از پلت فرم.

آن است که از پلت فرم, اما آن را نیز همراه با اولیه 30 روز دوره آزمایشی رایگان. شما می توانید آنلاین برای سیستم عامل های دیگر.

هر چند این سمینار به معنای رایگان برای مسئولین وجود دارد هیچ چیز متوقف می شود که شما از بازاریابی یک یا دو معمولا high-end محصول در بازاریابی خود را قیف.

به دنبال برخی از راهنمای اگر شما متخصصین و اهل فن. این رویکرد به بازاریابی می تواند بسیار پرارزش است.

3.8 کپی دیگر بازاریابان

یکی از زیبایی از اینترنت کسب و کار است که روند تغییرات و اغلب می تواند بسیار سریع است. چند بازاریابان برای یادگیری ترفندهای جدید در اوایل همیشه سود فوق العاده. بنابراین همیشه نگه داشتن انگشتان دست خود را عبور و جوانه زدن از زمان به زمان برای دیدن آنچه که دیگران به خصوص کارشناسی ارشد در حال انجام در بازار است.

فروش محصولات خود و اجرای وب سایت خود یا وبلاگ راه دیگران انجام می دهند و شما نمی خواهد پشت سر گذاشت. ساده ترین راه برای انجام این کار این است که برای پیوستن به دیگر مردم, لیست فروم حتی عضویت در سایت که در آن آنها نشت لوبیا در این کسب و کار.

به این ترتیب شما می توانید خود را اتخاذ رویکرد در حالی که همچنین با اضافه کردن خود را twixt تخصص و استعداد خود را به روش منحصر به فرد است.

4.0 نتیجه گیری

طعم پودینگ آنها می گویند که در مزه. پس از اجرای این روش ساده اما قدرتمند به چنگک جمع کردن در سود به حساب بانکی شما در حال حاضر آماده را به کسب و کار خود را به سطح بعدی – که اتوماسیون.

خلاصه 5.0

من با دقت تصمیم به طرح تنها به این چند روش رانندگی در ترافیک برای یک دلیل خوب: برای جلوگیری از اضافه بار اطلاعات.

به عنوان به شما در تنظیم کردن به آنها عمل شما را ببینید که چگونه قدرتمند این روش ها در jumpstarting کسب و کار شما. در واقع شما لازم نیست gazillion راه برای رانندگی ترافیک به وب سایت خود را به منظور ایجاد کسب و کار سودآور است.

فقط یک روش در یک زمان آن استاد و سپس اقدام به یک بعدی. شما به زودی متوجه خواهد شد از شما تجربه عملی است که یک یا دو روش به اندازه کافی برای ساخت کسب و کار خود را به سطح سود.

6.0 ماموریت

شروع با Facebook. یاد بگیرند که چگونه به استفاده از Facebook Ads Manager برای ترویج کسب و کار شما.

[ad_2]

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *