چگونه برای افزایش حستبلیغ ک و RPM

[ad_1]

اگر شما یک وبلاگ نویس و حستبلیغ خود را نخست منبع درآمد شما نمی تواند به نادیده گرفتن اهمیت حستبلیغ بهینه سازی. هنگامی که ما صحبت در مورد حستبلیغ, بهینه سازی وجود دارد بسیاری از چیزهایی هستند اما هدف اصلی است برای به دست آوردن بالا eCPM و بیشتر هزینه هر کلیک. دیگری با وجود خوب حستبلیغ CTR شما ممکن است پول خوب. این چیزی است آشنا در مورد غیر انگلیسی وبلاگ. اگر شما سقوط در این دسته از کسانی که حستبلیغ ناشران که در حال گرفتن ترافیک بزرگ اما درآمد حستبلیغ است که هنوز هم کم از آن زمان به درک نقاط که در زیر ذکر شده و این قطعا کمک خواهد کرد برای افزایش حستبلیغ ک و کلی درآمد.

درک آنچه که حستبلیغ ک:

ک مخفف هزینه هر کلیک در پول است که شما را/بر چیزی است ک.

عواملی که بر حستبلیغ ک:

1 نيچه: اولین چیزی که برای اولین بار حق انتخاب تو رفتگی در دیوار برای وبلاگ یا وب سایت خود از نهایت مهم است. هزینه هر کلیک و یا ک از آگهی به طور مستقیم بستگی به این موضوع که شما در حال نوشتن در وبلاگ خود.به خوبی! اجازه بدهید من روشن یک چیز در اینجا است که شما در حال رفتن به را انتخاب کنید تو رفتگی در دیوار با این حال وجود دارد سوله است که می تواند به شما پرداخت ک بالا. بله! در اینجا لیستی از سوله است که می تواند به شما بازگشت به بالا, من باید مرتب آنها را در جهت کاهش CPC.

2 مطالب: به یاد داشته باشید شما همیشه باید به طور مستقیم در تعامل با خوانندگان خود را. مطالب خود را باید متناسب با توجه به تو رفتگی در دیوار خود را به طوری که خوانندگان بیشتر و بیشتر می توانید به عنوان خوانده شده وبلاگ خود را. از این رو محتوای خوب قطعا اطمینان بالاتر حستبلیغ نرخ CPC. علاوه بر محتوای خوب چیزی است که موتور جستجو را دوست دارد از این رو بیشتر کلیک کنید و درآمد بیشتر اگر آگهی خود را بسیار هدفمند و ترافیک خود را از کشورهایی مانند U. S. A u. k. هنگامی که شما انجام تحقیقات کلمه کلیدی مطمئن شوید که به استفاده از تقریبی ک ستون.

3 اجازه می دهد جلوگیری از تبلیغات در گوگل حستبلیغ شما اجازه می دهد جلوگیری از تبلیغات. شما وجود دارد می توانید بروید و ببینید خودتان چقدر هر آگهی دسته است که به شما پرداخت. این را نشان می دهد شما تبلیغات مختلف دسته که در حال نشان دادن در وب سایت خود را. اگر شما پیدا کنید که هر یک آگهی دسته پرداخت و مقدار و سپس احساس رایگان برای جلوگیری از آن دسته است.

4 پلت فرم: وبلاگ خود را به عنوان خوانده شده از سیستم عامل های مختلف مانند دسکتاپ, لپ تاپ, موبایل و غیره. اگر چه CPC است به طور کلی بسیار تحت تاثیر این سیستم عامل که در تبلیغات نشان داده شده است اما شما باید بهترین خود را سعی کنید به هدف به عنوان بسیاری از خوانندگان. شما خواهد شد بسیاری از خوانندگان از دسکتاپ و لپ تاپ و دستگاه های.

5 کشور: یکی از مهم ترین عوامل است که می تواند به افزایش CPC است که کشور شما در حال هدف قرار دادن. برای مثال یک کلیک بر روی تبلیغات از ایالات متحده آمریکا می تواند به شما پرداخت تا $2 به $3 و کلیک بر روی آگهی های مشابه از هند می تواند تا پایان پرداخت تنها 20 تا 30 سنت است.

6 متن و تصویر با فرمت: شاید من باید توضیح داد که این پیشنهاد در ابتدای وبلاگ. به هر حال شما باید بدانید که برای انتخاب فرمت مناسب برای آگهی خود را. اگر شما می توانید سه تبلیغات در یک صفحه و سپس انتخاب دو 336 X 280 تبلیغات و 468 X 60 میلادی.

7 قرار دادن

8 به خاطر تجربه

در نتیجه من می گویم اگر شما به دنبال و پیاده سازی این 10 نکته سپس شما قطعا می تواند افزایش درآمد حستبلیغ خود را از 30 درصد به 40 درصد است. آن است که کاملا قانونی و واقعی راه برای افزایش درآمد خود را در زمان کوتاه است. شما همچنین می توانید جستجو برای بالاترین ک حستبلیغ کلمات کلیدی و تدوین یکی-دو پست در اطراف آن است.

[ad_2]

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *