چگونه برای به دست آوردن منافع بیشتر از حستبلیغ در سال 2017

[ad_1]

گوگل حذف محدودیت 3 تبلیغات حستبلیغ در هر صفحه و بعد از این به روز رسانی سیاست های تبلیغاتی خود گفت که “ما می توانیم محدود کردن و یا غیر فعال کردن مشاهده آگهی بر روی صفحات که حاوی مطالب ارزشمند و/یا با تبلیغات بیش از حد زمانی که شما تغییرات را ندارد “. به احتمال زیاد تغییرات مربوط به این واقعیت است که بسیاری از صفحات در دستگاه های تلفن همراه در حال اسکرول کردن به بی نهایت و فراتر از آن پس از آن نامناسب است به بحث در مورد تبلیغات در شماره های خاص.

با توجه به بازاریابی زمین گوگل رسما تایید اطلاعات در مورد حذف محدودیت در آگهی شماره و اشاره کرد که در حال حاضر آنها را در محتوا و تبلیغات تعادل در صفحه به عنوان یک کل. آنها می گویند با در نظر گرفتن هر گونه بی نهایت پیمایش و تصویری جریان آن تصمیم گیری است که بسیار متعادل تر.

با شروع از سال 2016 وجود دارد یک فرصت برای شروع به کسب درآمد بیشتر روی تبلیغات متنی و آن را نمی اما شادی. هنوز هم نباید بدون فکر پر کردن صفحه با تبلیغات به عنوان وجود دارد باید یک تعادل از جمله تبلیغات به محتوا نسبت.

اول فکر می کنم در مورد کاربران است. آیا شما فکر می کنم که آن را خوب خواهد بود اگر آنها نمی قادر خواهد بود برای پیدا کردن اطلاعات مفید در وب سایت خود را در میان انبوه تبلیغات ؟ این تنها فشار آنها را به عقب.

دوم این واقعیت است که گوگل در حال حاضر وفادار به بیش از 3 تبلیغات در هر صفحه به این معنا نیست که آن را نمی توان سرزنش شما برای استفاده بیش از حد از تبلیغات.

یاد داشتن این قوانین شما می توانید شروع به افزایش وب سایت کسب درآمد اثربخشی. من پیشنهاد می کنم خود من استراتژی برای قرار دادن واحد آگهی در وب سایت که در آن محتوا در محدوده 2 تا 7000 شخصیت.

در نظر و تجربه من بهترین راه این است که به جای 4 تبلیغات حستبلیغ در هر صفحه. راه حل مطلوب خواهد بود اگر 728 x 90 یا تطبیقی بلوک قرار داده شده است تحت عنوان. دو بلوک باید قرار داده شده در بدن از صفحه. این بلوک به صورت تصادفی به نمایش در سراسر محتوا. آن است که مطلوب برای قرار دادن 336 x 280 بلوک در بدن است. آخرین 300 x 600 بلوک را بهترین نمایش خود را در وب سایت میاره. که در آن دقیقا در سایت نوار آن است که کسب و کار شما. من در آن قرار داده شده در پایین وب سایت نوار و آن را به من می دهد سود دهی خوب.

البته آن نه تنها راه درست, اما هنوز هم بسیار موثر است و نه منحرف کردن کاربران از محتوای اصلی. با توجه به شرایط شما می توانید اضافه کردن و حتی 3 یا 4 تبلیغات بلوک در متن این مقاله در وب سایت های با محتوای طولانی که در آن شما نیاز به انجام بسیاری از پیمایش.

من امیدوارم که من قطعه از مشاوره مفید خواهد بود و در جیب خود می گویند با تشکر از شما.

[ad_2]

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *