چگونه برای تولید مشتریان آنلاین در 24 ساعت

[ad_1]

این مقاله به بررسی استراتژی من در سریع نسل منجر شود. این روش با این نسخهها کار فقط در مورد هر کسب و کار از جمله:

-برق

-نمایندگی بیمه

-تولید کنندگان

-Optometrists

-مربیان سگ

-مکانیک

-و غیره

اگر مردم به دنبال محصول یا خدمات خود را آنلاین و سپس این استراتژی برای شما کار خواهد کرد.

من شده است با تولید منجر آنلاین به صورت 5 سال گذشته و من بسیار پرشور در مورد این نوع از نسل منجر شود تا آنجا که من پرواز به میامی فلوریدا به یک دوره طراوات در استراتژی.

شما می توانید گوشی خود را زنگ در عرض 24 ساعت با شروع گوگل AdWords کمپین. همه شما نیاز به یک حساب gmail برای دریافت آن آغاز شده است. با استفاده از AdWords شما می توانید وب سایت خود را در بالای جستجوهای شما و مشتریان شما نوع برای پیدا کردن محصول یا خدمات است که به شما ارائه. در تجربه من زمان آن طول می کشد برای دریافت یک صفحه در نتیجه بالا در گوگل می توانید در هر نقطه از 6 ماه تا حتی سال بسته به اینکه چگونه رقابتی اصطلاح است.

در اینجا است که چرا من عاشق Google AdWords شما باید کنترل بیش از:

-آنچه که شما و مشتریان شما نوع به شما در پیدا کردن (به عنوان مثال: اگر شما یک لوله کش شما می توانید باریک نتایج جستجو برای “تجاری لوله کشی” و یا “آب تعمیر بخاری”)

-که در آن شما و مشتریان شما قرار دارد (به عنوان مثال: شما می توانید باریک کلیک از چشم انداز در عرض 10 مایل از کد پستی خود را)

-چه زمان شما می خواهید تلفن خود را به حلقه (به عنوان مثال: شما می توانید به طور خودکار مبارزات انتخاباتی خود را برای فعال کردن تنها بین 9 و 5 شنبه تا جمعه)

-چقدر شما صرف. شما می توانید تنظیم تنظیمات خود را به صرف حداکثر 50 سنت به ازای هر کلیک و به 50 دلار در روز است.

به منظور برای این کار شما نیاز به یک وب سایت با یک صفحه فرود به طور خاص در راستای هدف خود مشتری است. بیشتر خاص موفق تر مبارزات انتخاباتی خود را خواهد بود. شما می توانید ایجاد یک کمپین در 15-20 دقیقه و گوشی شما زنگ زدن در یک ساعت چند اگر شما می دانید آنچه شما انجام می دهند.

AdWords گوگل برای من کار کرده اند و من می دانم که آنها برای شما کار می کنند تا زمانی که شما اجرا مبارزات انتخاباتی خود را به درستی. بسیاری از مردم شروع مبارزات و پرتاب پول دور چون آنها نمی پیاده سازی ابزار اساسی موجود در حساب خود را.

با استفاده از keyword planner یکی از اساسی ترین راه برای ساخت یک لیست با کیفیت از کلمات کلیدی منفی, صرفه جویی در شما بر روی هدر کلیک از نمایش داده شد که غیر مرتبط با مبارزات انتخاباتی خود را. این چیزی است که شما باید بازبینی به طور مداوم به شما یاد بگیرند که چه نوع بازدید کنندگان به شما در پیدا کردن.

[ad_2]

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.