چگونه برای ساختن آنلاین پول ارسال آگهی در گوگل

[ad_1]

هر کس در این سیاره را از گوگل. گوگل یکی از بزرگترین موتورهای جستجو در این سیاره و میلیون ها نفر از مردم استفاده از آن را به صورت روزانه. تقریبا همه این را می داند. آنچه اکثر مردم نمی't می دانم که چگونه هزاران نفر از مردم در حال ساخت پول با ارسال تبلیغات در گوگل.

مردم چگونه انجام این کار ؟ چگونه افرادی هستند که ساخت یک زندگی راحت و به سادگی ارسال تبلیغات در این موتور جستجو? ساده است. دیدن گوگل باعث می شود یک تن از پول در هر سال فروش لکه های تبلیغاتی خود را در موتور جستجو آنها ایجاد یک برنامه است که اجازه می دهد تا افرادی که وب سایت ها برای ارسال تبلیغات برای یک سهم خود را از سود بزرگ. گوگل به پایان می رسد تا حدود 50 درصد از سود خود را به کسی که پست تبلیغات در سایت های خود را.

این برنامه با نام حستبلیغ. حستبلیغ است که 100 ٪ رایگان برای استفاده و آسان به پیاده سازی به سایت خود را. راه این کار این است که از آنجا که گوگل را بدست آورده و بسیاری از درآمد خود را اجازه می دهد تا صاحبان وب سایت برای تبلیغ در موتور جستجوی خود. این صاحبان وب سایت پرداخت یک مقدار مشخصی از پول به ازای هر تبلیغ آنها لیست و پرداخت هزینه برای یک مقدار مشخصی از کلیک برای کسانی که تبلیغات است. با استفاده از حستبلیغ و با نمایش همان متن یا تصویر تبلیغات را در سایت خود که صاحبان وب سایت باید برای پرداخت, شما می توانید تقریبا 50% از کلیک در حالی که گوگل دریافت 50% به عنوان به خوبی.

حستبلیغ است یک راه عالی برای رانندگی درآمد اضافی به وب سایت خود را, به خصوص اگر آن است که بیشتر مبتنی بر محتوا. اما چیزی که مهم است به یاد داشته باشید این است که این مقدار از پول شما می توانید کسب درآمد با استفاده از حستبلیغ همه بستگی دارد چقدر ترافیک محور به سایت شما. هیچ ترافیک پول . همچنین شما پتانسیل درآمد هستند و بر اساس چه رقابتی تو رفتگی در دیوار شما در این است. بیشتر رقابتی جستجوی عبارت بیشتر به تبلیغ پرداخت و بیشتر به شما می توانید کسب درآمد. متوسط پرداخت برای هر کلیک محدوده هر نقطه از .15 سنت افزایش به $ 15 هر چند به طور متوسط در هر نقطه بین $ 1.15- $ 3.00. به عنوان پول کمی است که به عنوان ممکن است به نظر می رسد به آن می تواند به سرعت اضافه کردن.

در حالی که شما قطعا می توانید پول را در گوگل با استفاده از خود برنامه حستبلیغ مهم است به یاد داشته باشید که حستبلیغ است که یک پولدار شدن سریع فرصت است. وجود دارد بسیاری از کار سخت برای ایجاد یک وب سایت با کیفیت و با محتوای با کیفیت و گرفتن ترافیک به سایت است. آن است که برای کسانی که فقط می خواهید پول را بدون قرار دادن در هر تلاش. در پایان هر چند, آن را به ارزش آن است.

[ad_2]

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.