چگونه برای ساختن آنلاین پول با حستبلیغ گوگل برنامه

[ad_1]

یکی از محبوب ترین راه برای شما برای ساختن آنلاین پول است که از طریق گوگل حستبلیغ گوگل رایگان تبلیغات متنی برنامه. هنگامی که شما ثبت نام در برنامه حستبلیغ گوگل با استفاده از یک ارتباط الگوریتم برای نمایش متن و تصویر و یا ویدئو تبلیغات در وبلاگ خود که مرتبط با موضوع وبلاگ خود را مهم است. در این راه گوگل به عنوان یک واسطه بین شما و مستقل تبلیغ.

شما می توانید آنلاین پول با حستبلیغ گوگل در دو راه اصلی: هزینه هر کلیک (ک) که در آن شما دریافت بخشی از پول تبلیغ مایل به پرداخت برای کسی که به کلیک بر روی آن آگهی و هزینه در هر هزار برداشت (CPM) که در آن شما کسب درآمد پول در ازای تبلیغات ظاهر می شود را در سایت خود. با هزینه هر کلیک, مدل, تبلیغ را پرداخت نمی کند (و شما نمی کسب درآمد) زمانی که آگهی نمایش داده می شود – شما کسب درآمد تنها زمانی که کسی در واقع کلیک بر روی آگهی. تبلیغ انتخاب کنید که مدل آنها خواهد بود و بر اساس هدف از این آگهی: اگر تبلیغ در نظر گرفته شده است و عمدتا به صورت کلی اهداف نام تجاری هزینه هر هزار برداشت (CPM) مدل بهتر کار خواهد کرد. اگر هدف اصلی این آگهی به تولید کلیک به طوری که کاربر انجام نوعی از عمل, هزینه هر کلیک و مدل مناسب تر است. نوع آگهی که در نهایت نشان می دهد در سایت شما بستگی دارد که آگهی پتانسیل را تبلیغ پول بیشتر.

گوگل می پردازد ارائه دهندگان محتوای آن (شما) به صورت ماهانه و تحمیل یک “آستانه پرداخت” که در آن شما پرداخت می شود فقط هنگامی که شما در رسیدن به برخی از سطح درآمد. این آستانه متفاوت است با توجه به ارز از کشور خود را; در ایالات متحده آن را 100 دلار است. بسیاری از وبلاگ نویسان تولید درآمد قابل توجهی از طریق حستبلیغ; به طور کلی مقدار از پول شما را بستگی دارد وبلاگ خود را در موضوع و چه مقدار از ترافیک آن است. حستبلیغ رایگان است پس از آن ارزشمند به سعی کنید آن را برای یک دوره از زمان پس از آن را نمی خواهد شما هر چیزی هزینه. خرس در ذهن که اگر چه شما می توانید AdSense در وبلاگ سیستم عامل مانند نگاه و وبلاگ نویس (که احتمالا بدون درز پلت فرم که در آن به اجرا حستبلیغ از بلاگر نیز گوگل, محصول, وردپرس اجازه نمی دهد که تبلیغات بر روی پلت فرم آن است.

به راه اندازی یک حساب AdSense برای بار اول شما نیاز به ارائه یک برنامه برای تصویب از طریق حستبلیغ سایت در گوگل. در طی این فرایند گوگل چک است که وبلاگ خود را در راستای سیاست های چاپ و نشر با نگاه کردن به چه نوع محتوایی را منتشر کنید که آیا شما در حال انتشار مطالب در یک زبان است که سازگار با برنامه حستبلیغ و که به عنوان صاحب وبلاگ شما با بیش از هجده سال است.

هنگامی که حساب خود را تایید شده است شما قادر خواهید بود برای ورود به حستبلیغ رابط به راه اندازی حساب کاربری خود شوید. اگر شما در حال حاضر باید یک حساب کاربری گوگل (که شما باید اگر شما یک وبلاگ در بلاگر) شما می توانید با استفاده از همان ورود در جزئیات. در طول فرایند نصب شما قادر خواهید بود به انتخاب کنید که آیا به متن تصویر و یا ویدئو در صفحه نمایش تبلیغات در وبلاگ خود. شما همچنین قادر خواهید بود برای سفارشی کردن تبلیغات از نظر اندازه و فرمت و که در آن در صفحه ای که ظاهر می شود به طوری که آنها متناسب با نگاه و احساس از وبلاگ خود.

هنگامی که این راه اندازی نهایی است گوگل شما را با ارائه یک قطعه از کد را برای خود سفارشی آگهی واحد است که شما نیاز به قرار دادن به کد منبع از وبلاگ خود. شما باید به جای این قطعه در بخشی از وبلاگ خود است که با کد مشترک خود را در سراسر کل وبلاگ به طوری که آگهی واحد ظاهر خواهد شد در هر صفحه از وبلاگ شما. گوگل شما فراهم می کند با دستورالعمل جامع برای انجام این کار است.

هنگامی که کد حستبلیغ اضافه شده است تبلیغات را شروع نمایش در وبلاگ خود و شما می توانید عملکرد خود را و درآمد خود را از درون رابط حساب کاربری خود شوید. رابط کاربری را به شما نشان می دهد چه مقدار پول شما کسب درآمد به عنوان یک نتیجه از برداشت ها و کلیک تبلیغات در حال تولید در وبلاگ خود. شما هم می توانید با مشاهده تبلیغات خود عملکرد به عنوان یک سطح بالا عکس در حساب کاربری خود داشبورد یا دانلود گزارش است که به شما اطلاعات دقیق تر از قبیل تعداد کل صفحه و آگهی واحد برداشت تعداد آگهی کلیک این آگهی کلیک کنید از طریق نرخ موثر هزینه در برداشت و درآمد خود را در هر آگهی. این است که اساسا چگونه می توان پول آنلاین با برنامه حستبلیغ گوگل.

[ad_2]

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.