چگونه برای نمایش حستبلیغ در وردپرس با پلاگین AdSense

[ad_1]

در حالی که وردپرس خود را قوی و کامل وبلاگ نویسی, سیستم واقعا به حداکثر رساندن این نرم افزار و کسب درآمد از گوگل AdSense, شما نیاز به نصب و استفاده از یک زن و شوهر از حستبلیغ “پلاگین”.

بسیاری از پلاگین ها را می توان با انجام یک جستجو در گوگل و نصب و راه اندازی ساده و سر راست است. همه شما باید انجام دهید این است آپلود پلاگین به میزبان وب سایت خود را با استفاده از FTP و فعال کردن پلاگین داخل خود وردپرس مدیریت.

1) حستبلیغ لوکس پلاگین وردپرس

اولین و مهم ترین این است که یک پلاگین به نام “حستبلیغ لوکس”. در حالی که این افزونه به شما کمک خواهد کرد برای نمایش تبلیغات حستبلیغ در وبلاگ خود آن را نیز در خدمت مقاصد دیگر. شما می توانید با استفاده از این افزونه برای قرار دادن جاوا اسکریپت در پی اچ پی و تقریبا هر نوع دیگری از کد را در وبلاگ خود پست.

حستبلیغ لوکس افزونه به شما اجازه می دهد تا شما را به قرار دادن تبلیغات حستبلیغ به پست های وبلاگ خود از جمله یک کد ساده مثل این: شما می توانید چندین فرمت های آگهی در صفحه تنظیمات افزونه را و شما همیشه می توانید تغییر دهید بعد از این بدون نیاز به تغییر فرد پست های وبلاگ. این باعث می شود آن را آسان برای تست های مختلف از فرمت های آگهی در طول زمان و همچنین به جای حستبلیغ خود را با کدهای دیگر تبلیغات اگر نیاز ناشی میشود.

2) حستبلیغ تزریق پلاگین وردپرس

بر خلاف حستبلیغ لوکس پلاگین “حستبلیغ تزریق” افزونه قرار دادن AdSense کد به صورت خودکار به هر وبلاگ پست از جمله پست های قدیمی تر.

این فوق العاده است اگر وبلاگ شما در حال حاضر بسیاری از محتوای موجود و شما نمی خواهید برای قرار دادن کد دستی به همه آنها. به عنوان نام نشان می دهد زمانی که شما با استفاده از حستبلیغ تزریق شما “تزریق” خود را حستبلیغ کدهای به طور خودکار و به طور تصادفی به گذشته و آینده پست های وبلاگ.

بنابراین شما نمی خواهد که به نگرانی در مورد آنچه به نام “ad کوری” به عنوان حستبلیغ خود را بلوک خواهد شد به نظر می رسد در موقعیت های مختلف در مطالب خود را. شما همچنین می توانید تصادفی آگهی های مختلف و فرمت های مختلف صف بندی به مطمئن شوید که هیچ دو صفحه را دقیق حستبلیغ کدهای روی آنها.

بر خلاف حستبلیغ لوکس, پلاگین, اما, تزریق پلاگین می توانید صفحه نمایش دیگر جاوا اسکریپت تبلیغات یا کدهای PHP.

3) حستبلیغ ارایشگر پلاگین وردپرس

حستبلیغ ارایشگر پلاگین فقط باعث می شود آگهی های خود را زیباتر. با اضافه کردن یک تصویر در بالا و یا در کنار حستبلیغ خود را به طور خودکار کدهای این افزونه به شما کمک می کند برای رسیدن به بالاتر CTR (کلیک کنید از طریق) و در نهایت بالاتر درآمد حستبلیغ.

تصاویر کلی هستند بنابراین شما می توانید آنها را با هر نوع از محتوا است. شما همچنین می توانید ایجاد و آپلود تصاویر خود را به توان با استفاده از حستبلیغ ارایشگر پلاگین. اگر شما انجام این کار, اما مطمئن شوید که شما چک با پشتیبانی حستبلیغ تیم به عنوان شما نمی خواهید به نقض هر یک از شرایط استفاده از خدمات.

پایه پلاگین ها همه شما نیاز به شروع به کسب درآمد از AdSense در وبلاگ وردپرس خود را. اگرچه هر ابزار و پلاگین ها شما می توانید استفاده شما امن باشد برای یک دوره طولانی از زمان اگر شما چوب به این آزمایش و ثابت شده به روش.

[ad_2]

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *