چگونه برای نوشتن یک آگهی طبقه بندی شده آنلاین

[ad_1]

اگر شما می خواهید به فروش و یا تبلیغ خدمات خود را بهترین راه برای تبلیغ است برای ارسال تبلیغات خود را در یک وب سایت آگهی های آنلاین. نوشتن یک آگهی طبقه بندی شده برای جذب ترافیک کار آسان است. در اینجا برخی از نقاط است که شما نیاز به یاد داشته باشید در حالی که نوشتن تبلیغات طبقه بندی شده.

برای مثال : بیایید تصور کنید که شما مایل به فروش یک 'استفاده از کوسن های مبل مجموعه' خود را.

1.
عنوان: عنوان آگهی بسیار مهم است به عنوان آن است که اولین چیزی که یک کاربر نمایش. در مثال بالا.

بد عنوان: مبلمان استفاده می شود برای فروش در.

خوب عنوان: استفاده از کوسن های مبل مجموعه ای برای فروش در.

بیایید تصور کنید که یک کاربر در جستجوی یک 'استفاده از مجموعه مبل' می بیند تبلیغات با عنوان “استفاده از مبلمان برای فروش”. این برگ کاربر با پرسش که چه نوع از مبلمان استفاده می شود شما در حال تلاش برای فروش و از این رو معلوم می شود کمتر جذاب به او.

همان کاربر می بیند تبلیغات “استفاده از کوسن های مبل مجموعه برای فروش در '. این باعث می شود آن را حذف به کاربر آن است که یک کوسن مبل مجموعه ای که شما در حال تلاش برای فروش و از این رو کلیک برای پیدا کردن اطلاعات بیشتر. این تبلیغ بسیار خوب منجر برای کسب و کار خود را.

2.
قیمت: بسیاری از وب سایت ها اجازه می دهد به شما برای مشخص کردن قیمت برای محصول یا خدمات شما در حال تلاش برای تبلیغ. شما همیشه باید به یک قیمت و یا ترک آن را به عنوان “تماس بگیرید”. نمایش قیمت شما بهتر منجر می شود.

3.
عکس: شما باید شامل عکس اگر وب سایت اجازه می دهد تا. شما خواهد شد بدیهی است دریافت پاسخ بهتر.

4.
ویدئوها: شما باید سعی کنید از جمله ویدئوها اگر یک گزینه وجود دارد.

5.
سایت: اگر شما صاحب یک وب سایت برای محصول یا خدمات شما همیشه به یک لینک به آن.

6.
توضیحات: شما باید هرگز نوشتن شرح طولانی. شما باید آن را کوتاه و دقیق به طوری که کاربر می شود یک ایده قبل از تماس شما.

7.
تماس با شخص: شما باید همیشه نوشتن شخص's نام است که مسئول فروش و یا خدمات خود را به طوری که کاربر می تواند آدرس شما با نام شما.

8.

شماره تلفن: شما همیشه باید به شماره تلفن خود را به عنوان این را بیشتر اعتماد در کاربر خود را مشاهده تبلیغات طبقه بندی شده.

9.
ایمیل Id: شما هرگز نباید به id ایمیل خود را در تبلیغ توضیحات / کنترل منطقه خواهد شد که در نتیجه دیگران وارد صندوق پستی خود را. بسیاری از وب سایت طبقه بندی شده اجازه می دهد تا کاربر برای تماس با فروشنده از طریق فرم موجود در وب سایت.

[ad_2]

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.