چگونه به استفاده از نوشتن مقاله برای ترویج محصولات Clickbank

[ad_1]

Clickbank به, محبوب ترین, بازار دیجیتال در اینترنت. وابسته به کسب 50 درصد و 75 درصد کمیسیون در هر یک از محصولات آنها به فروش. این باعث می شود آن را آسان برای ایجاد مقدار زیادی از پول از ترویج یک محصول. بیشتر محصولات شما ترویج پول بیشتری به شما را.

برای دریافت بیشتر از بازاریابی محصولات Clickbank نوشتن و بازاریابی مقالات یک راه آسان برای انجام آن است. نوشتن و بازاریابی مقالات شما اجازه می دهد تا نام تجاری خود را به عنوان یک متخصص ایجاد اعتبار برای خود و محصولات شما در بازار و ایجاد ارزش به محصولات شما را به فروش برساند.

اولین گام خود را به تصمیم می گیرید چه چیزی سوله شما می خواهید به بازار در. به عنوان مثال: کسب درآمد آنلاین, بهداشت و تناسب اندام, روابط است. یکی را انتخاب کنید تو رفتگی در دیوار برای شروع را انتخاب کنید و سپس دیگران بعد زمانی که شما می خواهید به گسترش است. انجام تحقیقات کلمه کلیدی خود را به پیدا کردن آنچه که محبوب است. ابزارهایی مانند Google Adwords Keyword Tool کمک خواهد کرد که شما در پیدا کردن کلمات کلیدی مناسب. این ضروری است که شما خواهد شد با استفاده از کلمات کلیدی در مقالات خود را. کلید واژه ها مقالات بهینه سازی را به شما ترافیک بیشتر.

هنگامی که شما خود را انتخاب کنید تو رفتگی در دیوار و سپس بازدید از Clickbank را انتخاب کنید محصولات خود را. نگاه برای محصولات که خوب گرانش اما اگر شما نقطه چیزی است که به نظر می رسد مانند آن را ممکن است جدید و آن را به یک فروش خوب صفحه در نظر بگیرید و سپس آن را ترویج. یک فروش خوب صفحه: ضروری است از آنجا که این کمک خواهد کرد که تبدیل به فروش.

نوشتن مقالات خود را. شامل کلمات کلیدی خود را در عنوان در سراسر مقاله و در جعبه منبع خود را. کلیدی برای خوب نوشتن مقاله برای نوشتن مقالات دیگران می خواهید به عنوان خوانده شده. این به این معنی کلمات کوتاه کوتاه جملات و پاراگراف های کوتاه با مطالب جالب. خوانندگان جزئیات 25 درصد کندتر روی صفحه نمایش کامپیوتر, پس آن را سخت تر با استفاده از کلمات و جملات و پاراگراف ها که به مدت طولانی یا بیش از حد سخت به خواندن.

نوشتن یک نقد و بررسی محصول می باشد. استفاده از این به عنوان محتوای یک وب سایت ساده بنابراین شما باید یک محل برای ارسال ترافیک خود را. یک صفحه فشار ساده نیز کار می کند بنابراین این را در نظر بگیرید به عنوان یک راه برای ساخت یک لیست. شما می توانید با استفاده از این نقد و بررسی به عنوان محتوا برای پاسخگوی خودکار خود را و شما می توانید بیش از یک برای رانندگی ترافیک به فروشنده. این است که به نام presell و آن را افزایش می دهد تبدیل کنید.

دایرکتوری ها مقاله که بهترین هستند به بازار ؟ شما نیاز به انجام یک جستجو در موتورهای جستجو که این سایت را تغییر دهید. به دنبال “بهترین دایرکتوری مقاله” و یا “دایرکتوری ها مقاله بالا” برای کمک به شما آغاز شده است. شما می خواهید برای ارسال به دایرکتوری ها مقاله است که دریافت مقدار زیادی از ترافیک. شما همچنین می خواهید برای ارائه به تو رفتگی در دیوار دایرکتوری ها مقاله مرتبط با موضوع خود را به عنوان این می تواند گاهی اوقات بیشتر موثر است.

نوشتن حداقل پنج مقاله برای هر محصول شما تبلیغ است. 30 مقاله در هر محصول بهتر است و شما می توانید یکی در هر روز. این کمک خواهد کرد که شما دریافت بیشتر اهرم. نوشتن مقالات منحصر به فرد برای دایرکتوری ها مقاله بالا که نیاز به آن و ارسال آن بیش از حد. بیشتر مقالات شما را در گردش و بیشتر سایت های که در آن شما گردش کسانی که مقالات و پول بیشتری به شما می توانید.

[ad_2]

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *