چگونه به افزایش خود را حستبلیغ ک توسط بسیاری از چین – برخی از ایده های

[ad_1]

هر چند حستبلیغ پادشاه تبلیغات متنی بارهای حستبلیغ ناشران نا امید با هزینه هر کلیک (ک) آنها را دریافت کنید. این واقعا یک قلب شکن هنگامی که شما ببینید میانگین حستبلیغ ک به $0.01. واقعا در آن است. برخی حتی ادعا می کنند آن را به Adcent به جای حستبلیغ. در اینجا من می خواهم برای به اشتراک گذاشتن برخی از باز کردن اسرار است که ممکن است لبخند را در چهره شما به دنبال در خود را حستبلیغ ک.

  • اول بررسی کنید که آیا شما در دام قیمت گذاری هوشمند. دریافت بیش از آن. هوشمند قیمت اکانت به شدت کاهش می دهد متوسط CPC.
  • شما با توجه به گوگل آمار نقشه در حالی که موقعیت خود بنر یا لینک واحد است ؟ گوگل آمار نقشه صحبت می کند تحقیق نتایج جستجو در مورد مکان های برجسته مردم تمایل به نگاه.
  • آیا شما در حفظ و تغییر رنگ ترکیبی از بلوک آگهی به پیدا کردن یکی از بهترین?
  • شما در حال هدف قرار دادن کلمات کلیدی مناسب?

این بسیار مهم است به عنوان طولانی به عنوان افزایش حستبلیغ ک نگران است. اگر شما هدف و یا نوشتن بر روی یک کلمه کلیدی که در آن تبلیغ می کنند چقدر من,e, CPC در حال حاضر کمتر, چگونه انتظار دارید از جذب بالا پرداخت نمیشوند. بنابراین شما نیاز به انجام تحقیقات کلمه کلیدی مناسب قبل از نوشتن چیزی.

لغات کلید واژه رایگان ابزار یکی از بهترین ابزار کلیدی برای رفتار خود را صفر بودجه پژوهش و کلمه کلیدی. شما می توانید برای حق بیمه ابزار تحقیقات کلمه کلیدی اگر جیب شما اجازه. پیدا کردن کلمات کلیدی است که بیش از حد رقابتی اما داشتن بالاتر از متوسط حستبلیغ ک. این جایی است که شما می توانید پیدا کردن کلمات کلیدی در طاقچه خود را به استفاده از حستبلیغ به درستی.

  • شما در حال نوشتن برای اینترنت زرنگ و دانا مردم ؟ مردم تمایل به اجتناب از تبلیغات گوگل. کسانی که در حال حاضر در مورد حستبلیغ هستند احتمال بیشتری برای به کلیک بر روی تبلیغات. سعی کنید برای نوشتن یک بخش خاص از مردم که نمی دانند در مورد حستبلیغ و کل پول آنلاین (MMO) چیزی.
  • “کمتر بیشتر است” – شما می توانید آن را تست کنید. استفاده کمتر از آگهی آگهی. به جای استفاده از 3 آگهی ها با استفاده از 1 یا 2 آگهی در بسیار برجسته محل. AdWord (شبکه تبلیغات گوگل) مناقصه پیشنهاد عالی برای بهتر قرار دادن تبلیغات خود را. ذهن شما.
  • تست های مختلف قالب را برای سایت خود یا وبلاگ برای بهینه سازی موقعیت تبلیغات. قرار دادن تبلیغات حستبلیغ و رنگ های مختلف ترکیب می شوند و به منظور بهینه سازی همان.
  • استفاده از گوگل بخش هدف برای جذب تبلیغات مرتبط اما با احتیاط. چرا که اگر شما سوء استفاده از آن همه تبلیغات را به نوبه خود به تبلیغات خدمات عمومی (PSA)s.
  • تزریق (latent Semantic Indexing) LSI کلمات کلیدی در رابطه با کلمات کلیدی اولیه را حستبلیغ ربات درک موضوع از صفحه خود و ارائه تبلیغات مرتبط. این بسیار مهم است تا آنجا که CTR نگران است. و خوب CTR به معنی پول خوب است.

امیدواریم که این کمک می کند. بازدید OnlineMoneyKey: کسب درآمد آنلاین در هند به دانستن بیشتر در.

[ad_2]

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.