چگونه به انتخاب یک بالا تبدیل نام دامنه برای آدرس خود را

[ad_1]

از سپیده دم وب آن را تبدیل به یک حقیقت جهانی توافق با هر اینترنتی موفق بازاریابی متخصص در سراسر جهان است که با داشتن یک نام دامنه برای موفقیت شما حیاتی است.

یک نام دامنه است که یک گروه کوچک از کلمات که شما خرید از یک شرکت ثبت دامنه و سپس با تغییر مسیر به سمت آدرس صفحه خود را فرود یا سرب ضبط صفحه. (URL = جهانی دوباره با لینک مستقیم)

چون آدرس دقیق آنلاین که در آن آدرس یک وب سایت میزبانی شده است و می تواند شامل ترکیبی از کلمات, حروف, اعداد و حتی تصادفی به ظاهر بی معنی شخصیت های مانند علامت سوال بازگشت-اسلش و نقطه آن را یک ایده عالی برای یک کوتاه هدفمند نام دامنه است که به توصیف کسب و کار شما سیستم بازاریابی محصول و یا خدمات است.

اگر شما با استفاده از یک سیستم بازاریابی آنلاین است که در آن هر کس با توجه به مشابه آدرس خود را برای صفحه فرود, داشتن یک نام دامنه است که شما جدا از هر کس دیگری با استفاده از همان سیستم برای موفقیت شما حیاتی است.

این نام دامنه شما خرید باید کوتاه و ساده است و چیزی که جالب توجه یک فرد به کلیک بر روی آن نمایش داده می شود زمانی که یک ایمیل به تبلیغات آنلاین و یا از هر وب سایت که در آن دامنه شما ارسال شده است مانند at Facebook, YouTube و یا توییتر.

خرید یک دامنه

به عنوان یک قاعده کلی همیشه خرید نام خود و یا یک نسخه از آن را.

اگر شما نام جان اسمیت, شما ممکن است بخواهید به خرید JohnSmith.com, JohnSmith.net یا JohnSmith.info.

اگر اینها در دسترس نیست, شما می توانید با استفاده از تغییرات مانند WhoIsJohnSmith.com, MeetJohnSmith.com یا PartnerWithJohnSmith.com

حتی اگر شما با استفاده از این دامنه حق دور شما قطعا می خواهید نام خود را برای هر نام تجاری شخصی شما ممکن است در آینده ایجاد میکنید. البته شما می توانید آن را برای صفحه فرود خود را به عنوان اگر شما انتخاب می کنید بسته به بازار شما نمایش دامنه خود را برای.

Aa یک قاعده کلی آن را یک ایده عالی برای استفاده از نام خود را در یک دامنه زمانی که بازاریابی به شما دوستان و طرفداران و پیروان از رسانه های اجتماعی بازار است.

افرادی که به دنبال شما هستند و شما دوستان در Facebook, Twitter, YouTube, لینک, مای اسپیس و یا هر پلت فرم رسانه های اجتماعی می خواهم به می دانم که شما و بنابراین با استفاده از نام خود و یا یک نسخه از آن را ایجاد کنجکاوی در شما دوستان و طرفداران و پیروان شاید قانع کننده آنها را به کلیک بر روی لینک خود را در صفحه مشخصات خود را.

در هنگام انتخاب یک نام دامنه برای تبلیغات آنلاین, این یک ایده عالی برای ایجاد آنچه که به عنوان شناخته شده “ارتباط” از جمله در نام دامنه خود را از یک یا چند کلمه است که به نظر می رسد بر روی صفحه خود را فرود.

به خاطر این است که رسانه های اجتماعی کمپین تبلیغاتی خود را با استفاده از نام است و نه بهترین گزینه است چرا که اغلب سرد بازار شما را نمی دانم هنوز.

بنابراین بهتر است برای رفتن با بیشتر بازاریابی زرنگ و دانا ” کلمات در یک نام دامنه است که کوتاه شیرین و جذاب به مخاطبان خود را.

دوباره کنجکاوی یکی از بزرگترین عوامل در فوتی و فوری مردم را به کلیک بر روی لینک شما. تبلیغات خود را حتی می توان نادیده گرفت اما نام دامنه خود را ممکن است جذب تمام کلیک ها.

بزرگ راه به آمده تا با برخی از ایده های است که برای ساخت صفحه فرود خود را اول و سپس خرید یک نام دامنه است که منطبق با برخی از کلمات قدرتمند در صفحه. و یا خرید نام دامنه خود را اول و سپس مطمئن شوید که شما با استفاده از کلمات آن را بر روی صفحه فرود خود را حداقل چند بار نزدیک به بالای صفحه در قبل از تیتر یا عنوان خود را که در آن از آن خواهد شد گرفتن توجه هر کسی که با کلیک بر روی نام دامنه خود را از روی کنجکاوی.

این نیز کمک خواهد کرد که شما یک خوب “نمره کیفیت” با موتورهای جستجو به ویژه Google, اگر شما با استفاده از گوگل AdWords برای رانندگی ترافیک به صفحه فرود خود را.

علاوه بر دور ماندن از هر گونه اختصارات و یا املای متفاوت هستند که از آن عادی املایی آن را به عنوان اشتباه مردم است.

مثلا برای کلمه “آسان” استفاده نکنید “EZ”. (نه که ما توصیه می کنیم که کلمه به عنوان بخشی از دامنه خود را – فقط دور ماندن از اختصارات)

بهترین دامنه استفاده از کلمات کوتاه و عبارات است که بسیار آسان به طلسم و آسان به خاطر داشته باشید.

نام دامنه خوب باید ایجاد حس کنجکاوی و فتنه و مردم آنها را می خواهید برای دیدن اطلاعات در صفحه فرود خود را و یا وب سایت.

البته اگر آگهی شما به خوبی نوشته شده است و با توجه با بالا قرار دادن در گوگل حمایت آگهی بارها نام دامنه خود را, مهم است, اما آنچه مهم تر است این است که جستجوگر در حال حاضر تبدیل بازدید کننده وب سایت می یابد آنچه که آنها به دنبال زمانی که آنها بر روی تبلیغات خود را. این است که به نام “ارتباط”.

این می رود برای رسانه های اجتماعی نام دامنه به عنوان به خوبی. اگر یکی از Facebook دوستان کلیک بر شما نمایش داده شود آدرس وب سایت (خود را name.com اما آنها wisked دور به یک صفحه فرود است که نشان دهنده هیچ چیزی در مورد شما می کند و نمایش نام و تصویر شما در یک ویدئو و یا هر چیزی در مورد شما شانس هستند آنها ممکن است فکر می کنم آنها در صفحه اشتباه و به احتمال زیاد حتی علاقه مند می شود.

شما می توانید خرید ارزان دامنه در رفتن اگر شما در حال حاضر نیست که یک ثبت کننده دامنه است که شما می خواهم. این است که من استفاده از برای همه دامنه من ثبت نام.

در هنگام بازدید از این سایت اولین چیزی که شما می خواهید انجام دهید این است که جستجو برای یک نام دامنه برای دیدن اگر آن را حتی در دسترس است.

اگر آن است که شما را ببینید پسوندها در دسترس برای دامنه شما را انتخاب کنید i.e..com,.net,.org,.ما.biz.اطلاعات و غیره…

.Coms معمولا همراه با یک وب سایت که در آن یک خرید ممکن است ساخته شده, به عنوان مثال. کلمه “تجارت”.

.شبکه می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای “تجارت” مانند یک دات کام, اما معمولا در ارتباط با یک شبکه که سایت را نمایندگی کند.

.اطلاعات است که معمولا در ارتباط با درست است که اطلاعات در مورد کسی یا چیزی

.Org معمولا همراه با اطلاعات در مورد یک سازمان

و لیست در می رود!

انتخاب هر کدام از شما می خواهم به یاد داشته باشید که دات کام دامنه معمولا بزرگترین پاسخ نه به این دلیل شما باید بهترین نام دامنه آنلاین, اما because.com دامنه برای اولین بار به بازار زمانی که اینترنت هنوز در مراحل ابتدایی است و اگر مردم فراموش می کنند که دامنه خود را a.net یا. or.info آنها همیشه رفتن به the.com نسخه دامنه خود را.

آگاه باشید که آن را می تواند تا 24 ساعت برای یک تازه ثبت نام نام دامنه فعال شود بنابراین مطمئن شوید که برای شروع بازاریابی آن و یا به اشتراک گذاری آن با دیگران تا زمانی که شما به طور کامل تست شده آن را به مطمئن شوید که آن را به جلو به صفحه فرود خود را.

در حال حاضر پس از خرید یک نام دامنه شما می خواهید به جلو آن را به آدرس وب سایت خود را.

حمل و نقل دامنه خود را به آدرس خود را شبیه به کسی تلفن خانه خود را, شماره تلفن, اما به عنوان “فرستاده” به همراه خود و یا تلفن همراه.

حمل و نقل یک نام دامنه است که همان مفهوم – شما انتخاب کنید که در آن خریداری شده خود را “دامنه”, جلو, در این مورد آدرس خود را.

شما حتی می توانید با “ماسک” نام دامنه خود را که به سادگی بدان معنی است که هنگامی که یک بازدید کننده زمین در سایت شما آنها را نمی بینید, URL, اما نام دامنه است که شما خریداری شده فرستاده و در حال حاضر می خواهید برای نمایش در نوار آدرس وب سایت خود را.

بنابراین این است که چگونه به را انتخاب کنید بالا تبدیل نام دامنه برای آدرس خود را و چگونه به مطمئن شوید که صفحه فرود خود را و/یا وب سایت می شود ترافیک به همان اندازه که ممکن است در هنگام تبلیغات و بازاریابی آنلاین.

فقط به خاطر داشته باشید که نام دامنه خود را نشانه ای از آغاز از سیستم های بازاریابی خود را و یا قیف بنابراین مطمئن شوید که آن را جلب مردم توجه آنها را وادار به می خواهید به نگاه خود را کسب و کار است که لینک آنها را به طور مستقیم به وب سایت خود را.

[ad_2]

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *