چگونه به بازار کسب و کار محلی شما با توییتر

[ad_1]

من به تازگی به عنوان خوانده شده که شرکت گوگل است که با استفاده از هزاران نفر از مردم به کسب و کارهای محلی. این بدان معنی است که آنها می خواهند برای افزایش درآمد خود را با هدف قرار دادن کسب و کارهای محلی به فروش تبلیغات. شما می توانید ترویج کسب و کار شما با استفاده از AdWords گوگل (pay-per-click advertising), نقشه های گوگل و گوگل ، آخرین 2 هستند خدمات رایگان. اگر شما می خواهید به ماندن بگیرید پیش از رقابت خود را شما نیاز به استفاده از چندین ابزار بازاریابی برای تولید ترافیک. یکی از محبوب ترین های اجتماعی ابزار بازاریابی است که توییتر.

توییتر چیست?

این نرم افزار رایگان است که اجازه می دهد تا شما را به ارسال پیام های از 140 کاراکتر (توییت) به هر یک با یک حساب توییتر. Twitters کاربران می توانند ارسال و دریافت توییت از طریق وب سایت توییتر و یا استفاده از برنامه های مختلف مانند تلفن های هوشمند ، iPads ها ،

7 راه به بازار کسب و کار محلی شما با توییتر

1. محل توییتر گرافیک در وبلاگ خود

برای ساخت یک لیست از پیروان توییتر دعوت به بازدید کنندگان وب سایت خود را صدای جیر جیر پست های وبلاگ از جمله آیکون توییتر در پایان مطالب خود را. شما همچنین ممکن است بخواهید که شامل یک آیکون توییتر در تمام ایمیل های ارسالی.

2. صدای جیر جیر خود را در مقالات

EzineArticles دارای یک نرم افزار است که به طور خودکار صدای جیر جیر مقاله خود را پس از آن منتشر شده است. پس از این راه اندازی شده است شما می توانید در مورد آن را فراموش.

3. صدای جیر جیر خود را ویدئوها

نه همه مردم مصرف محتوا در راه همان است. برخی ترجیح می دهند به تماشا و گوش دادن به جای خواندن. یوتیوب را قادر می سازد شما را به طور خودکار صدای جیر جیر فیلم های خود را.

4. جستجو برای مردم در تو رفتگی در دیوار شما

توییتر باعث می شود آن را آسان برای پیدا کردن مردم برای ارتباط برقرار کردن با خود را در طاقچه. به سادگی نوع کلمه کلیدی اصلی خود را به توییتر جعبه جستجو و سپس با فشار دکمه صدای جیر جیر. شما باید یک لیست از شرکای بالقوه برای برقراری ارتباط با.

5. به دنبال افرادی که به دنبال شما

اگر یک فرد ابراز علاقه کرده است در زیر را دنبال کنید و آنها را به عقب. این سرعت در حال افزایش تعداد پیروان و اگر شما به طور مداوم با ارائه نکات ارزشمند آنها کمک به درایو ترافیک به وب سایت شما و خرید محصولات شما توصیه می کنیم.

6. صدای جیر جیر اغلب و به طور مداوم

یک برنامه چگونه اغلب شما ارسال توییت جدید به پیروان خود را. به عنوان مثال ارسال یک صدای جیر جیر جدید هر روز صبح و شب. می توان آن را به عنوان ساده به عنوان از جمله تیتر و لینک اخیر مقاله می نوشت و یا یک جمله در آخرین اخبار خود را در طاقچه.

7. پاسخ به پیام های مستقیم

شما نمی خواهد برای ساخت یک جامعه از پیروان اگر شما ارتباط برقرار کردن با آنها. مطمئن شوید که شما پاسخ به افرادی که ارسال پیام های مستقیم.

همواره پیروان خود را دعوت به پیوستن به خود را ایمیل پاسخگوی خودکار لیست بنابراین شما باید کنترل بیش از پیام های بازاریابی خود را و می توانید دنبال کنید تا بر روی آنها.

[ad_2]

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *