چگونه به برنامه خود را Instagram پست برای نتایج بهتر

[ad_1]

اولین چیزی که به درک زمانی که با استفاده از Instagram برای کسب و کار و قادر به برنامه Instagram posts است که شما نیاز به ارتقاء حساب خود را به یک حساب کسب و کار.

هنگامی که شما یک کسب و کار Instagram حساب شما باز کردن بسیاری از ویژگی های است که در شخصی پلت فرم. بنابراین انجام این کار حق دور, سپس بقیه مراحل.

ابزار شما می توانید استفاده کنید

وجود ابزار های متعدد است که شما می توانید با استفاده از برنامه Instagram posts. Hootsuite.com, Later.com و HopperHq.com بزرگ سیستم عامل استفاده کنید. شما می توانید اطلاعات خود را با استفاده از لپ تاپ و یا کامپیوتر و یا شما می توانید استخدام یک دستیار مجازی برای انجام آن را برای شما. شما لازم نیست به فشار پست های فردی از طریق تلفن خود را دیگر. اگر شما یک حساب کسب و کار شما می توانید فقط با استفاده از برنامه ریزی نرم افزار برای برنامه ریزی هر پست. اما شما هنوز هم نیاز به استفاده از تلفن خود را به پایان برساند این روند اگر شما در حال انتشار آلبوم های عکس و یا فیلم ها.

تعامل با پیروان خود را

حتی اگر شما در حال حاضر می توانید با استفاده از ابزار به برنامه پست در Instagram بدون تلفن خود را, شما هنوز هم نیاز به نیروی خود را برای تعامل با پیروان خود را. شما نمی خواهید را فراموش کرده ام به نگاه در Instagram و نظر به افرادی که می گویند همه چیز به شما و اظهار نظر در مورد افراد دیگر مطالب, حتی اگر شما می توانید برنامه خود را با استفاده از کامپیوتر. به یاد داشته باشید, رسانه های اجتماعی است که همه در مورد درگیر شدن. درگیر.

Instagram اتوماسیون

وجود دارد برخی از خدمات است که می گویند که آنها به طور خودکار گرفتن بیشتر به شرح زیر و سهام برای شما. اما حقیقت این است که این یک ایده بد است. در حالی که آن را ممکن است به نظر می رسد سرگرم کننده به طور خودکار دنبال و مانند افرادی که نظر و یا استفاده از یک هشتگ شما مجموعه, بهترین راه برای انجام این کار این است که شخصا. اگر شما واقعا می خواهید فعال و مشروع زیر انجام دهید که خودتان و یا خود را بپرسید و آن را برای شما انجام. در غیر این صورت شما حتی می تواند تا پایان با یک حساب مسدود شده است.

نمی دادن مخاطبان خود را

Instagram بسیار ماهر در خلاص شدن از شر اسپم. بنابراین شما می خواهید به دقت در مورد ظاهر spammy. اگر شما تعداد زیادی از تصاویر است که از همان رویداد ارسال آنها را به عنوان یک آلبوم عکس. به علاوه سعی کنید برای ارائه محتوای رایگان بیش از شما ترویج. آنها می گویند که شما باید به ترویج تنها یک بار پس از سه پست. پس, پست, مطالب مفید سه بار و سپس در بار چهارم ترویج. این یک قاعده ی و خوب.

جلوگیری از برنامه ریزی محتوا حد

اگر شما برنامه پست های خود را بیش از حد شما ممکن است در نهایت به طور تصادفی متخلف مردم است. اما اگر به شما پرداخت توجه به اخبار و می تواند به توقف برنامه خود را, شما ممکن است ذخیره شود اگر چیزی اتفاق می افتد. فوق العاده دقیق در مورد هر نوع از ارسال برنامه ریزی شده است که می تواند به اشتباه در یک روز بد.

همیشه بررسی کنید پست های خود را قبل از اینکه شما برنامه و یا ارسال. بررسی کنید که شما لازم نیست که غلط املایی و اطمینان حاصل شود هیچ چیز اشتباه است با تصویر خود را که می تواند راه را اشتباه گرفته و یا چیزی است که شما نمی خواهید وجود دارد. پست به طور منظم استفاده مناسب هشتگهای و به دنبال طرفداران خود را به عقب.

[ad_2]

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *