چگونه به درایو ترافیک به وب سایت حستبلیغ

[ad_1]

حستبلیغ شده است یکی از بهترین و پر سود آنلاین برنامه های است که می تواند کسب ناشران و صاحبان وب سایت مبالغ قابل توجهی از پول در صورت استفاده در سمت راست حس. بسیاری از مردم به ویژه وبلاگ نویسان و صاحبان وب سایت ها شنیده ام خبر خوب در مورد گوگل حستبلیغ از این رو استفاده از استراتژی های خوب برای به حداکثر رساندن سود در حستبلیغ سایت ها برجسته ترین و لازم مواد تشکیل دهنده است که باید اجرا شود. جدا از اجرای درست تکنیک برای افزایش سود ناشران نیز پایبند به شدت به گوگل حستبلیغ سیاست برای جلوگیری از حساب های خود را از اینکه توسط گوگل ممنوع است.

تبلیغات گوگل شده است یکی از بالاترین و سود آور هزینه پستها در طول کلیک کنید برنامه هایی که ناشران را دوست دارم بیشتر در مقایسه با دیگر ک برنامه های. گوگل یکی دیگر از خدمات به نام AdWords که تبلیغ برای استفاده از کلمات کلیدی خود را برای تبلیغ محصولات خود را. وقتی که می آید به لغات ناشران نیز به دنبال محتوای غنی از کلمات کلیدی که بالا پرداخت و آنها بسیار خاص در انتخاب مقاله خود را به عنوان مرکز در آن سود کلمات کلیدی. تبلیغ به گوگل تبلیغات خود را و گوگل قصد ارائه ناشران با این تبلیغات بر روی وب سایت خود را به طوری که زمانی که بازدید کننده با کلیک بر روی یک تبلیغ بر ناشران' سایت های ناشران پرداخت برای خدمات خود را بر اساس درصد خاصی است که گوگل تصمیم به پاداش. حستبلیغ واقعا باعث می شود صاحبان وب سایت مبالغ هنگفتی از پول اگر آنها با استفاده از روش مناسب برای رانندگی ترافیک عظیم خود را حستبلیغ سایت. با توجه به حستبلیغ گوگل سیاست های PPC منابع ترافیک به هر سایت در خدمت با حستبلیغ تبلیغات اکیدا ممنوع است. در صورتی که یک ناشر آگاهانه یا ناخودآگاه نقض این سیاست ها مشخص شده توسط گوگل وب سایت خود را دیگر نمی خواهد خدمت با تبلیغات گوگل و قطعا می تواند در ممنوع از برنامه حستبلیغ.

اما, وجود دارد راه هایی برای به دست آوردن حداکثر ترافیک آلی به یک سایت حستبلیغ و مقدار زیادی از پول. در اینجا برخی از چند که من طرح:

* سایت های رسانه های اجتماعی: شبکه های اجتماعی مانند Facebook و Twitter هستند واقعا منابع خوبی از رانندگی یک مقدار زیادی از ترافیک به سایت حستبلیغ. توییتر به طور جدی شده است یکی از محبوب ترین سایت های شبکه های اجتماعی است که منفجر شد رسانه های اجتماعی بازار از اواخر و آن's یکی از مهمترین قاچاق سایت ها در اینترنت امروز. شما می توانید ثبت نام یک حساب کاربری با توییتر و استفاده از آن به نفع خود استفاده کنید.

* نشانه گذاری اجتماعی: در اینجا شما با ثبت نام onlywire برای شروع کردن اجتماعی خود را در فیس بوک. وجود دارد بسیاری از سایت های اجتماعی فیس بوک است که شما نیاز به ثبت نام. پس از آن شما رفتن به صفحه: در onlywire قرار داده و در نام کاربری و رمز عبور شما استفاده می شود به ثبت نام در هر سایت و کلیک بر روی دکمه ذخیره. در حال حاضر دستورالعمل در سایت و حرکت آیکون به نوار ابزار شما. شما آماده برای شروع اجتماعی فیس بوک و رسیدن به مخاطبان بزرگ.

* وبلاگ: ترویج یک وبلاگ است که بسیار ساده تر و سریع تر از یک وب سایت به دلیل وبلاگ تعاملی و پر جنب و جوش. شما این کار را در یک سایت به نام http://www.pingomatic.com آن را ارسال پینگ به چندین دایرکتوری وبلاگ ها در یک زمان برای ترافیک عظیم. لیست بی پایان هستند و من باید به صحبت بیشتر در مورد حستبلیغ ترافیک در مقاله بعدی من.

[ad_2]

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.