چگونه به ساخت قدرتمند پشت لینک

[ad_1]

دقیقا چه هستند-لینک?

بازگشت-لینک های شناخته شده برای لینک هایی که لینک مستقیم به وب سایت خود را. آن's به عنوان برای موتورهای جستجو واقعا قابل توجهی در رتبه بندی جزء. این نوع از لینک ها بر اساس اقتدار از صفحه وب سایت که لینک به سایت اینترنتی خود را به طوری بهتر اصلی رتبه بندی صفحه وب بهتر آلی بازدید کنندگان شما'll به دست آوردن. با توجه به این واقعیت است که شما مایل به پیگیری خود را در رتبه بندی گوگل عقب-ارتباط است که باید سازنده برای هر صفحه وب شما. زمانی که خزنده چه گوگل و دیگر موتورهای جستجو انجام دهید این است که ارزیابی دقیق خود را چگونه صفحات مرتبط هستند و توسط آن روش. بازگشت لینک هستند نه تنها موتور جستجو رتبه بندی جنبه وجود آن's برای برخی از مهم ترین یکی است.

سخت برای پیدا کردن همه این لینک کلیک کنید.

با کیفیت عالی به لینک ساده نیست برای به دست آوردن با این وجود حقیقت این است که آنها باید't بود. مختلف وجود دارد smart روش برای دریافت این نوع از لینک شما به راحتی می توانید واقعا دست آوردن این لینک از وب سایت های با قدرت بالا. I'm می خواهم به شما چند تا از این نوع روش ها:

1) لینک خراب روش.

این استراتژی بسیار بزرگ است به دلیل این واقعیت آن's برجسته به تولید یکی از راه های بازگشت-لینک کلیک کنید. این فقط نحوه عملکرد آن: شما تماس با مدیر سایت از یک وب سایت که در آن شما کشف یک لینک خراب و گزارش مشکل. به شما پیشنهاد می کنیم او دیگر سایت های مرتبط به تغییر است که لینک خراب. صفحه وب شما توصیه بدیهی است مال شما. صاحب وب سایت را حس آنها را به شما پرداخت نفع بنابراین این فرصت را به پیدا کردن که لینک بسیار بالا است. این روش به این لینک های شکسته به شرح زیر است:

شما باید کردهاید و وب سایت های مرتبط در بازار که شامل منابع صفحات. شما می توانید این را با استفاده از گوگل نمایش داده شد حق در اینجا چند نمونه خوب:

کلمه کلیدی خود را + لینک کلیک کنید.

کلمات کلیدی خود را + منابع.

کلمات کلیدی inurl: لینک کلیک کنید.

برای نشان دادن این, من به راحتی می توانید صفحه نمایش شما یک مثال خاص: اگر من'm جستجو برای ', بازاریابی اینترنتی,' سایت های اینترنتی من استخدام این گوگل پرس و جو: بازاریابی اینترنتی + لینک کلیک کنید. در حال حاضر شما بروید و پرداخت مراجعه به صفحات وب از نتایج جستجو و کشف تمام کسانی که لینک های شکسته در این صفحات. بسیار عالی و سریع روش برای دریافت آن به لینک های شکسته با استفاده از این افزونه گوگل کروم 'بررسی لینک های من'.

به عنوان به زودی به عنوان شما می توانید این نوع از لینک های خراب ارتباط با صاحب وب سایت در یک راه لذت بخش. مطمئن شوید که به خودتان را معرفی کنید و ادب. اطلاع این سایت مالک که یکی از منابع لینک ها خراب هستند اطمینان حاصل شود که شما اشاره دقیق آدرس لینک خراب. در حال حاضر it's فوری به پیشنهاد یک جایگزین برای این لینک بدیهی است که به شما توصیه سایت اینترنتی خود را. این روش به طور کلی توابع و در عین حال نه واقعا همیشه صاحب وب سایت می توانید قطعا انکار خود را توصیه.

2) اطلاعات-گرافیک.

این روش شناخته شده است به عنوان یکی از کاربردی ترین روش برای تولید ترافیک به وب سایت شخصی و ایجاد لینک به عقب. اطلاعات کارت گرافیک می تواند بسیار ساده است به درک توسط بازدید کنندگان سایت و آنها're نیز واقعا آسان برای به اشتراک گذاشتن. علت این است که مردم می خواهند گرافیک داده بنابراین باید از این نوع گرافیک در حال رشد است. آن's کاملا ضروری است به دقت و توجه در هنگام انتخاب اطلاعات خود را-گرافیک. مهم ترین عملکرد از اطلاعات گرافیک است برای اطلاع رسانی به مخاطبان هدف خود را به طوری که بیشتر منحصر به فرد اطلاعات-گرافیک بسیار بهتر است. به کمک خود را در انتخاب info-graphic, مطالعه در مورد گرایش مردم به دنبال این روزها با توجه به این آمار داده های خود را ایجاد کنید اطلاعات کارت گرافیک. اگر شما don't have گرافیک توانایی های شما قطعا می توانید استخدام کسی است.

این روزها وجود دارد's بسیار نادرست مفهوم مورد هزینه اطلاعات گرافیک. چند مردمی باور آنها're بیش از حد پر هزینه به سرمایه گذاری در. حقیقت این است که's لازم نیست این وضعیت است. واقعا عالی اطلاعات گرافیک به راحتی می تواند به شما هزینه بین $ 150 – $ 300. شما ممکن است به راحتی به دست آوردن 10 لینک بازگشت از آنجا که اطلاعات گرافیکی. بنابراین اساسا شما're پرداخت $ 15 در هر لینک. در حال حاضر انجام ریاضی برای 5 لینک های پشت it's 30 دلار در هر لینک راست ؟ که می تواند بسیار ارزان شما اطلاعات کارت گرافیک قرار است در محل صحیح. اگر آن را می رود ویروسی سود است که در واقع بزرگتر است.

وجود دارد بسیاری از مکان ها در هر کجا که شما قطعا می توانید پیدا طراحان به استخدام برای توسعه اطلاعات خود را-گرافیک. 2 آنهایی که محبوب هستند دریبل و Fiver. استفاده از جستجو و فیلتر این سایت عرضه قرار داده و 'info-گرافیک' در جعبه جستجو. جستجو در تمام نتایج و هر زمان که شما کشف یک هنرمند بسیار خوب است با کلیک بر روی “استخدام من” را در تماس با او و توصیف فرم اطلاعات-گرافیک شما نیاز به. اگر شما را به استفاده از Fiver قیمت, اطلاعات گرافیک می تواند به راحتی راه حتی کمتر از گران قیمت است که 150 دلار اشاره کردم قبل از.

هنگامی که شما اطلاعات خود را-گرافیک کاملا آماده شما باید راه اندازی آن طوری که دیگران ممکن است به اشتراک گذاری آن. شما قطعا می توانید کار با یک ابزار برای تولید کد قراردادن در سایت خود. یکی از بزرگ است محاصره رسانه ژنراتور. به عنوان به زودی به عنوان شما را به هر چیزی که در همه مجموعه, it's زمان برای پراکنده کردن آن است. شما این کار را با ارسال اطلاعات خود را-گرافیک منحصر به فرد اطلاعات-گرافیک دایرکتوری ها. وجود دارد بسیاری از آنها این روزها فقط گوگل آنها را.

آخرین مرحله این است که برای دریافت در تماس با مردم است که غالبا با لینک به اطلاعات کارت گرافیک. شما به راحتی می توانید از آنها بخواهید برای به اشتراک گذاری آنها را بر روی پلت فرم رسانه های اجتماعی و به شما ارائه نظرات. به هیچ وجه درخواست بازگشت-link بلافاصله آن را's به عنوان بی ادبانه فقط در مورد آنها اطلاعات خود را-گرافیک آنها را بدون شما درخواست آنها.

3) مهمان مقالات.

مهمان وبلاگ نویسی است که به رسمیت شناخته شده به عنوان یک ایده آل, روش برای رسیدن به بازدید کنندگان به وب سایت خود را. شما پس از توزیع مقدار بسیار خوبی از کیفیت بسیار خوب مقالات شناخته شده سایت شما'll, به دست آوردن شما محتوای مواد به عنوان خوانده شده توسط بسیاری از مجذوب افرادی که قطعا رفتن به سایت اینترنتی خود را اگر آنها مانند خود محتوا. این نقطه بزرگ است که نه فقط شما برای به دست آوردن لینک های عقب با استفاده از این رویکرد اما شما دریافت وضعیت که معمولا بسیار مهم اگر شما نیاز افراد به خرید محصولات یا خدمات خود را. این روش به عنوان یکی از بهترین برای استفاده از روابط خود و همچنین برای افزایش مخاطبان خود را.

[ad_2]

Source by Ramon Tarruella

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *