چگونه به سخت-سیم سایت خود را به گوگل

[ad_1]

تا زمانی که بینگ به دیوید و slays جالوت تنها موتور جستجو بازی در شهر گوگل است. در حالی که دیگر موتورهای جستجو را نمی توان نادیده گرفته و یا فراموش کرده ام وقتی که می آید به آنلاین جستجوی گوگل ارائه خواهد شد اکثریت خود را با کیفیت ترافیک آلی. برای مدیران سایت و به خصوص برای بازاریابان آنلاین داشتن وب سایت خود را تقریبا سخت سیمی به گوگل بازاریابی است باید انجام دهد.

ما به شدت از صحبت کردن در مورد کلاه سفید مسائل در اینجا اگر شما به دنبال رنگ مخالف نگاه در جاهای دیگر. به عنوان یک موتور جستجو در زمان بازاریاب, من آموخته اند چند چیز بیش از 10 سال یا بیشتر من شده اند کار بر روی وب است. یکی از مهم ترین عوامل در حال اجرا به طور مداوم در پس زمینه بوده و گوگل. و اساسی واقعیت است که من بیشتر در هم تنیده سایت من و محتوا با گوگل بیشتر به موفقیت دست یابد. وجود دارد به نظر می رسید به یک ارتباط مستقیم بین این دو ساخت آن کمی بیش از کنایه آمیز است که نام اصلی گوگل بود BackRub.

اما این دقیقا علم موشک قلمرو اینجا گوگل است که بزرگترین نهاد در وب به خصوص اگر شما به رایگان آلی ترافیک مسیر. تن از راه هایی برای بازار آنلاین است که نمی شامل گوگل در همه, اما برای اهداف این قطعه من خواهد شد بحث در مورد راه هایی هر وب مستر و یا بازاریاب می تواند بهتر اتصال سایت خود و محتوای با گوگل. به علاوه اگر آن را در حال حاضر آشکار نیز به شما برخی از دلایل که چرا این هوشمند استراتژی بازاریابی خود را در بخشی.

روش اول شما باید کامل این است چگونه می توانید مطالب جدید خود را به فهرست گوگل در عرض چند دقیقه اگر نه ثانیه. این روزها با سایت های رسانه های اجتماعی این می تواند به راحتی به دست آورد. آن را ممکن است به عنوان سریع به عنوان آخرین صدای جیر جیر و یا Google Buzz. اخبار گوگل یکی دیگر از راه های آسان برای فورا دریافت مطالب خود را به گوگل. مطبوعات یکی دیگر از روش فوری برای اتصال مطالب خود را با گوگل. بنابراین بیش از حد است چیزی به عنوان ساده به عنوان ساخت یک ویدیو و ارسال آن بر روی یوتیوب که متعلق به گوگل است. (توجه داشته باشید – گوگل به تازگی دوباره از یوتیوب سیستم و ارائه بسیاری از مدیران سایت می توانند مشاهده لینک کردن داده ها و آمار; منبع بزرگ از اطلاعات را برای مدیران و بازاریابان.)

در واقع گوگل را در صفحه اول هر وب سایت جدید و یا محتوای نسبتا به سرعت این روزها بنابراین شما لازم نیست که به نگرانی در مورد آن. یکی از روش من بهترین دوست است با استفاده از یک وبلاگ رایگان از وبلاگ نویس/Blogspot (که آن هم متعلق به گوگل) و قرار دادن لینک در اینجا به ایندکس می شود در عرض چند دقیقه. برای پیگیری آنچه محتوای گوگل نمایه سازی من معمولا مجموعه ای گوگل برای همه اصلی سایت و کلمات کلیدی و اصلی. هر زمان که یک صفحه ایندکس شده در گوگل مربوط به سایت من و یا کلمات کلیدی در گوگل, ارسال یک ایمیل به من. بسیاری از ادراک مدیران با استفاده از این هشدار برای پیدا کردن و ساخت لینک شرکای پس از این صفحات ایندکس شده خواهد بود موضوعی مربوط به شماست. با استفاده از Google Alerts آن را به نظر می رسد مانند شما کاملا جوش داده شده به گوگل و گوگل نمایه سازی سیستم در هر لحظه از روز است.

نیازی به گفتن کلمات کلیدی حکومت وب و گوگل. شما باید ضمیمه مطالب خود را به کلمات کلیدی مردم با استفاده از برای پیدا کردن چیزهای بر روی وب و ساخت بالا 10 رتبه بندی برای کسانی که کلمات کلیدی در موتورهای جستجو به خصوص گوگل است. در حال حاضر اگر شما در این جدید گوگل به شما می دهد برخی از با ارزش کلمه کلیدی ابزار شما می توانید ببینید که چگونه بسیاری از جستجوها هر ماه ساخته شده برای عبارت کلمه کلیدی و همچنین به شما می دهد برخی از ایده از رقابت کلمه کلیدی شما روبرو خواهد شد. من می خواهم با استفاده از این ابزار در اینجا: گوگل(dot)com/fa / sktool و همچنین آزمایشگاه(dot)گوگل(dot)com/fa / مجموعه. علاوه بر این, شما باید خود را شروع گوگل معاشقه بر پایه و اساس درست است.

بعد, شما باید متوجه گوگل است که واقعا یک موتور جستجو اما یک کسب و کار است. هدف اصلی از این کسب و کار است که برای تامین محتوای با کیفیت به کاربران وب به طوری که این کاربران را با استفاده از گوگل بارها و بارها اجازه می دهد گوگل به ضمیمه تبلیغات و سود. کلید برای گرفتن و نگه داشتن گوگل توجه است که انجام بخشی خود را از این “کیفیت معادله” با مطالب برتر که خوانندگان می خواهید و پیدا کردن مفید است. این دین شما و این جستجوگرها خدایان از جمله گوگل خواهد لبخند مهربانی بر سایت خود ،

در حال حاضر مانند هر دین وجود دارد برخی از قوانین سفت و سخت شما باید به دنبال. در اخیر WebProNews مصاحبه تصویری, Matt Cutts گفت گوگل (200) سیگنال با استفاده از آن به رتبه بندی محتوا در وب است. ترین مدیران سایت اشاره به این که رتبه بندی عوامل موثر اما در حقیقت آنها واقعا سیگنال های که سایت خود را می دهد… ارائه سیگنال های اشتباه و آن را می تواند طلسم رتبه پایین. بنابراین اگر شما می خواهید به نگه داشتن سایت خود را در گوگل زینت های خوب شما باید به دنبال برخی از ساده SEO در صفحه قوانین از جمله قرار دادن کلمه کلیدی اصلی خود را در عنوان در عنوان در بدن و در URL. مطمئن شوید که سایت شما به راحتی پیمایش توسط بازدید کنندگان خود را و به خصوص توسط عنکبوت موتور جستجو. نگه داشتن خود را در ارتباط با ساختار ساده با لینک بیش از سه کلیک به دور از صفحه اول خود را و یا صفحه اصلی. در نظر گرفتن کیفیت مربوط به یک طرفه بک لینک مهم ترین راه برای به دست آوردن رتبه بندی بالا در گوگل.

در سال های اخیر گوگل رفته خارج از راه خود را برای کمک به مدیران در درک این همه ساده SEO basics. و تا آنجا که به من مربوط می شود یکی از منابع هر مدیر سایت باید با استفاده از ابزار وب مستر گوگل. این یک مجموعه کامل از ابزار و اطلاعات مدیران سایت می توانید در ارتباط با گوگل. به تازگی در ابزار وب مستر گوگل در دسترس ساخته شده است کلیک کنید و از طریق داده های خود را در نتایج موتورهای جستجو به طوری که شما می توانید پیدا کردن چگونه بسیاری از برداشت های شما برای یک کلمه کلیدی خاص و خود را کلیک کنید از طریق و یا نرخ تبدیل. برخی از مدیران سایت سوال دقت این اعداد اما آن را به شما برخی از نشانه ای از چگونه به خوبی سایت شما و محتوای انجام شده است را در گوگل.

شاید دیگر فقط به عنوان با ارزش برنامه تجزیه و تحلیل ترافیک گوگل که در آن شما واقعا به گوگل دسترسی به همه سایت خود اطلاعات. شما می توانید با استفاده از تجزیه و تحلیل ترافیک برای اندازه گیری لینک های مختلف/محتوای سایت خود را به ببینید که چگونه به خوبی آن را پریفرم های تولیدی است. از همه مهمتر شما می توانید آن را به ریز لحن نرخ تبدیل خود را به منظور فروش بیشتر. من هم از آن استفاده کنید برای تست کردن گرافیک های مختلف متفاوت salescopy های مختلف طرح بندی سایت ، اما یک کلمه از احتیاط نیست فقط استفاده از تجزیه و تحلیل به عنوان یک بازاریاب آنلاین شما می خواهید بسیاری از منابع اطلاعاتی بنابراین به طور منظم مطالعه خود را سیاهههای مربوط به ترافیک و خام اطلاعات سایت. حتی با گوگل و احتمالا به خصوص با گوگل, شما همیشه باید ارجاع متقابل هر گونه اطلاعات با منابع دیگر را در سایت خود و بر روی وب. اجازه می دهد تا نه بیش از حد انجام دور با این گوگل عبادت چیزی.

من با استفاده از Google AdSense و AdWords گوگل با بسیاری از سایت های من. در حالی که به عنوان یک بازاریاب آنلاین من می دانم که من می توانید 10 بار بیشتر از لینک های وابسته است به جای پول از حستبلیغ… اما در طول سال ها من در بر داشت داشتن هر دو نوع از لینک ها در سایت نیست به طور قابل توجهی کاهش فروش. برای توضیح بیشتر من تست صفحات من با و بدون حستبلیغ و آن تاثیر نمی گذارد من وابسته به فروش حتی اگر من می دانم که من از دست دادن برخی از فروش به حستبلیغ. اما به طور کلی با استفاده از حستبلیغ می افزاید: به رقابت صفحات من اگر کسی به دنبال پایین ترین قیمت می یابد و آن را در یک آگهی در گوگل آنها را خوشحال خواهد شد و احتمالا سایت من دوباره و یا ثبت نام برای خبرنامه. علاوه بر حستبلیغ است که یک راه بسیار سریع برای کسب درآمد از صفحات که من اصلا آماده برنامه های وابسته برای سایت های من. به علاوه هر دو AdSense و AdWords شما انتقادات و پیشنهادات ارزشمند خود را در محتوا و عملکرد.

چندین دیگر از برنامه های گوگل که من با استفاده از بیشتر به اتصال با گوگل مانند Google Docs, Google Knol و آی گوگل. یکی باید برنامه حساب گوگل که اساسا متصل با تمام برنامه های مختلف در گوگل. من پیدا کرده اند برای مدیریت تمام برنامه های گوگل بسیار آسان تر از این یک محل است. من همچنین می خواهم با استفاده از گوگل پروفایل و گوگل Buzz برای دریافت مطالب من به سرعت به گوگل و بر روی وب. همانطور که شما احتمالا حدس زده در حال حاضر گوگل می کند که بسیاری از برنامه هایی که مدیران سایت می توانید استفاده کنید برای بهبود محتوای خود را عملکرد است. در این فرآیند با استفاده از و راه مطالب خود را با تمام برنامه های گوگل برجسته در اینجا شما واقعا اتصال با گوگل یکهو.

در حالی که بسیاری از کارشناسان بازاریابی را می گویند آن است که بی پروا به ازدواج با تمام محتوای خود را به فقط یک موتور جستجو, اما من در طول سال های سخت-سیم کشی سایت خود را به گوگل واقعا باعث می شود مطالب خود را به آسانی در دسترس در غالب حضور در وب است. انجام این کار نه تنها به خود محتوا توجه آن را سزاوار اما همچنین می تواند کمک به بیشتر اهداف خود را. به طور فعال به موقعیت سایت و مطالب بصورتی پایدار و محکم در گوگل بسیاری از جنبه های مختلف می تواند اثبات مفید برای هر وب مستر و یا بازاریاب آنلاین. فقط که قبل از nup توافق در نوشتن برای اولین بار!

[ad_2]

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *