چگونه به شروع به ساختن پول با وبلاگ نویسی و AdSense

[ad_1]

نظر شما در مورد وبلاگ بازاریابی است ؟ آن را بسیار دشوار است. امروز من به شما نشان می دهد چگونه شما می توانید پول با وبلاگ نویسی.

وبلاگ نویس

وبلاگ نویس یکی از بهترین سیستم عامل های وبلاگ نویسی موجود در زمین است. این پلت فرم است که کسی که نمی کند نیاز به هر نوع فانتزی امکانات و فقط نیاز به به اشتراک گذاری آگاه محتوا. شما می توانید شروع با قالب پویا که یکی از بهترین و قابل اطمینان ترین و با ثبات قالب شما تا کنون ایجاد شده است. گوگل انجام یک کار فوق العاده با این قالب و آنها حستبلیغ آماده است. با قالب پویا شما سه برابر بیشتر از صفحه نمایش های مردم صرف چهار بار زمان بیشتری را در وبلاگ و درآمد حاصل از تبلیغات است که تقریبا دو برابر در مقایسه با نرمال قالب.

دامنه

هیچ جدی وبلاگ قادر خواهد بود به پول جدی و بدون یک دامنه منحصر به فرد. با بلاگر شما می توانید خرید یک دامنه برای یک سال برای عنوان کمی تا 10 دلار. این که چیزی نیست با توجه به شما می تواند در بهبود سرمایه گذاری در چند روز با حستبلیغ گوگل. دامنه باید منعکس کننده این وبلاگ موضوع است. برای مثال اگر شما می خواهید یک وبلاگ در مورد ماشین شما می توانید ترکیب کلمه “ماشین” را با نام خود برای ایجاد خوب به دنبال دامنه منحصر به فرد.

حستبلیغ گوگل

بهترین شبکه تبلیغات استفاده می شود حدود 80 درصد از تمام وبلاگ ها که تولید پول با استفاده از شبکه های تبلیغاتی. حستبلیغ گوگل مزیت است که دیگر شبکه های تبلیغاتی را ندارد. این اولین بار است که این بزرگترین استخر تبلیغ با تشکر از گوگل AdWords موفقیت فوق العاده. این امکان را برای گوگل به نمایش ترین تبلیغات هدفمند حدود 99 ٪ از زمان به لطف مقدار زیادی از تبلیغات که تبلیغات را نشان می دهد. مزیت دوم این است که رقابت بسیار شدید است که تبلیغ کنندگان افزایش قیمت هر کلیک هر هفته به نگه داشتن ترافیک در آینده. سومین مزیت این است که گوگل بهترین تکنولوژی در جهان را به نشان می دهد تنها تبلیغات مرتبط است که مردم برای پیدا کردن مفید است. شما به ندرت به دیدن تبلیغات در مورد دوچرخه در یک وبلاگ در مورد اتومبیل. همیشه قرار دادن تبلیغات که در آن آنها خواهد شد دیده می شود حتی بیشتر از محتوا. آن را می سازد هیچ حس به قرار دادن یک دکمه کوچک آگهی در پایین که در آن هیچ کس آن را می بیند; آن را فقط تبدیل کلیک کنید.

Facebook

وبلاگ نویسان که باید چند هزار دوستان باید به معنای واقعی کلمه پول در Facebook حساب انتظار خارج شود با استفاده از یک وبلاگ با گوگل حستبلیغ. هر پست جدید که شما برای نوشتن در وبلاگ خود باید posted on Facebook دیوار برای جذب ترافیک از طریق مسنجر. پس تنها افراد علاقه مند را با کلیک بر روی لینک, ترافیک ترافیک با کیفیت بالا. یکی دیگر از حرکت هوشمند است که برای ارسال مطالب وبلاگ خود را به گروه های مربوط به این موضوع است. همیشه پست به گروه با بیش از یک هزار عضو برای قرار گرفتن در معرض حداکثر.

همانطور که می بینید وبلاگ بازاریابی آسان است. همه شما نیاز به یک ایده بزرگ است برخی از پول برای خرید دامنه, AdSense, وبلاگ نویس, و Facebook و پول شروع به آمده است. هدف خود را در حال حاضر برای نوشتن مطالب جالب هر روز به نگه داشتن خوانندگان خود را شاد و محتوا است که کلید واژه غنی برای نگه داشتن حستبلیغ گوگل نمایش بیشتر تبلیغات مرتبط در وبلاگ خود.

[ad_2]

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.