چگونه به صرف زمان بیشتری را نقاشی و زمان کمتر بازاریابی

[ad_1]

در این دنیای بی رحم از هنر نقاشی طرح بازاریابی می توانید اضافه کردن جرقه لازم برای تقویت کسب و کار و آن را موفق. با رقابت بسیار آن را کمی دلهره آور به دست آوردن زمین. اما به منظور دستیابی به رفاه ضروری است برای هنرمند به یک قطعی طرح حمله در چگونه برای به دست آوردن جمع به هنر خود سایت و چگونه به نگه داشتن آنها را درگیر تا زمانی که آنها تصمیم به خرید.

با داشتن یک استراتژی جامد در محل نقاش می توانید زمان کمتری را صرف نگرانی در مورد درآمد و می توانید به جای ایجاد قطعات مسئول پیروزی خود را در وهله اول.

استراتژی زمان بیشتری را برای نقاشی

با تصویب طرح بازاریابی خود را هنرمند می تواند در یک راه قرار داده و آن را بر روی خلبان خودکار منجر به زمان بیشتر در دسترس برای نقاشی.

کار دقیق به جای سخت تر است یک روش برترین به یک کسب و کار موفق و اغلب برگ های این هنرمند با به اندازه کافی انرژی و نشاط برای قرار دادن کار جدید که جذب حتی بیشتر مشتریان اولین بار. در حالی که می توان آن را دشوار است به جذب جمع این نکات به قرار دادن هنرمند در بهترین موقعیت ممکن برای پیشرفت و رشد به عنوان یک شرکت است.

1) نگه داشتن خود را در محل کار فعلی: در آغاز روز یک کسب و کار, صفحه, بازدید کنندگان ممکن است سخت به آمده و آن را فوق العاده مهم برای بالا احتباس/call-to-action رای دادن. قطعا آن را نمی خواهد کمک به فروش می آیند اگر وب سایت منکوب بدون داشتن شده است به روز شده در هفته.

مشتری متوجه هر چیزی و همه چیز را در مورد وب سایت و ویژگی های که به سمت فنی نقاش. در ذهن مشتری “مطمئنا اگر وب سایت نداشته جدید علاوه بر این در برخی از آنها باید نقاشی کنه و حتی اگر آنها به نظر نمی رسد به مراقبت به اندازه کافی به نیاز من فروش است.” حتی اگر هنرمند است و مبارزه ادامه پست جدید تصاویر و فروش نشان از یک عزم راسخ برای رسیدن به موفقیت مشتری هر دو شیفته و علاقه مند به هنرمند دستیابی به هدف خود است.

2) گامی در محدوده قیمت: مگر این که نقاش است که در معروفیت سطح پیکاسو یا ون گوگ از آن است که یک ایده خوب به یک نوع محدوده قیمت بنابراین نه به از بین بردن بخشی از گروه هدف است.

برای مثال اگر قطعه تنها به فروش می رسد برای بالا پایان قیمت هنرمند را ببینید مراتب کمتر بازگشت از اگر آنها بیشتر از متوسط قیمت برخی از قطعات نیز هست. از آنجا که صفحه نمایش ها بسیار مهم هستند برای هنر, کسب و کار, یک عاشق هنر است که به نحوی تصادفا سایت باید به نوبه خود به دور از آنجا که آنها نمی توانیم هر قطعه. به خصوص از آنجا که این اهداف ممکن است برخی از هنرمند ترین توصیف حامیان این مهم است که اطمینان حاصل شود که آنها به خوبی مراقبت از گرفته شده در سایت به طوری که آنها احساس می کنند مجبور به حمایت از این هنرمند.

مزایای حضور در رسانه های اجتماعی

با نگه داشتن یک وب سایت و داشتن یک قیمت مناسب و معقول محدوده قطعا با چنگک جمع کردن در چند مشتریان اما با در نظر گرفتن همه چیز را به یک سطح جدید با علاوه بر این از یک Facebook, Instagram Pinterest LinkedIn و دیگر انواع پلت فرم صفحات را به کسب و کار در دسترس تر و بیشتر جذب مشتری است.

مزایا عبارتند از:

· تبلیغات رایگان برای تبلیغات کسب و کار

· مشتریان بالقوه بیشتر به خرید

· استرس و فشار محیط برای جمع

· بیشتر, شخصی, جذب مشتری به کار جدید

· می توانید استطاعت به طور خاص تر در کار

پیگیری و یا مانند القا این هنرمند به مشتری; تکرار منجر به اتمام تماس به اقدامات

توسط یکپارچه کردن این مراحل و روش ها را به خود روزانه, استراتژی, هنرمند می تواند فعال و با اعتماد به نفس است که آنها به خوبی نشان آنلاین را قادر می سازد خود را به صرف زمان بیشتری را به انجام آنچه آنها از خواب همیشه انجام می دهند: نقاشی.

[ad_2]

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.