چگونه به وصله پینه کردن وب سایت خود را بدون تاثیر SEO

[ad_1]

اگر وب سایت شما بزرگتر شدن خود و نیاز به یک تغییر در نگاه کلی آن/طراحی شما قطعا در برای وصله پینه کردن. از آنجا که گوگل به طور مداوم نگه می دارد در ایجاد تغییرات در آن الگوريتم آن شامل عوامل رتبه بندی بر اساس کاربر دوستی و غیره. وب سایت شما نیاز به نوسازی با گذشت زمان به طوری که آن می تواند خود را به وب سایت جدید طراحی روند و آن را بیشتر کاربر پسند ویژگی های به مخاطبان آن است. در اینجا برخی از راههای شما می تواند وصله پینه کردن وب سایت خود را بدون تاثیر SEO:

حفظ همان ساختار URL و یا استفاده از 301 مستقیم

یک لیست از تمام آدرس ها در وب سایت اصلی خود و ذخیره آن در یک فایل اکسل. را بهترین تلاش های خود را برای حفظ همان URL و یا با استفاده از 301 تغییرمسیر برای صرفه جویی در این سایت از تحمیل ضرر در ترافیک. اگر شما تغییر ساختار URL از وب سایت به طور ناگهانی شما همچنین می خواهد از دست دادن تمام لینک های ورودی است که می تواند منجر به یک فاجعه در کل.

انجام یک تغییر مسیر 301 نقشه برداری کمپین به طوری که شما دریافت ترافیک وب سایت خود را به عقب. اجرای 301 تغییرمسیر ضروری است به طوری که شما نمی از دست دادن تمام ترافیک خود را. یک از مزیت های عمده ای از هدایت وب سایت شما است که موتورهای جستجو را حرکت تمام ارزش لینک های ورودی خود را از آدرس ها را به آنهایی که جدید.

شما نیاز به noindex وب سایت شما

اگر شما در حال کار بر روی یک وب سایت جدید طراحی شما قطعا نمی خواهید گوگل به صفحه اول آن قبل از نهایی کردن آن به طور کامل. بنابراین این مهم است که شما noindex وب سایت از جمله تمام صفحات وب است. شما چند گزینه دارید: اگر شما از وردپرس جعبه که می گوید: “تضعیف جعبه جستجو از نمایه سازی این سایت”. شما همچنین می توانید “ندهید /” برای مسدود کردن خود را robots.txt فایل. هر شرکت بازاریابی دیجیتال و جاهای دیگر در جهان باید بدانید همه چیز در مورد سئو و طراحی وب سایت بهترین روش برای نگه دارید تا با آخرین روند صنعت.

انجام یک تجزیه و تحلیل لینک های ورودی

بسیار مهم است که شما باید انجام دهید مفصل لینک ورودی تجزیه و تحلیل وب سایت خود را قبل از اینکه شما بروید با طراحی مجدد وب سایت روند. وجود دارد بی شمار از ابزار در دسترس برای کمک به شما در انجام دقیق تجزیه و تحلیل لینک. شما قادر خواهید بود به می دانم که این صفحات که حاوی لینک های ورودی و همچنین منابع از جایی که شما در حال گرفتن همه این لینک ها. در واقع وجود دارد یک نیاز به انجام یک لینک ورودی تجزیه و تحلیل وب سایت قبل و بعد از طراحی وب سایت جدید.

به روز رسانی نقشه سایت

جلوگیری از ساخت سوئیچ در یک بار. پیروی از یک رویکرد مرحله به مرحله در مراحل مختلف شروع با یک زیر دامنه از وب سایت. هنگامی که شما اعتبار همه چیز در این مرحله شما می توانید شروع به حرکت بقیه در گام های کودک و در نهایت انتقال کل سایت.

این قطعا افزایش شانس موفقیت برای راهاندازی مجدد. شما می توانید انتقال همه در یک بار اگر شما یک وب سایت است که تسریع در روند خزنده. شما پس از راه اندازی وب سایت جدید بسیار مهم است که شما اضافه کردن جدید

Url های موجود XML نقشه.

مطمئن شوید که شما اضافه کردن نقشه محل به جستجو کنسول و به robots.txt فایل را به عنوان به خوبی. این یک گام مهم به خصوص اگر URL نقشه سایت تغییر کرده با به تازگی راه اندازی وب سایت. فراموش نکنید که برای استفاده از Fetch as Google’ گزینه در گوگل جستجو کنسول و به ویژه ‘واکشی و ارائه گزینه به مطمئن شوید که گوگل می توانید به عنوان خوانده شده وب سایت جدید به درستی.

حسابرسی وب سایت شما

اگر شما لازم نیست آدرس مسائل در زمان وب سایت باقی می ماند اما مراقب شما خواهد شد در سمت چپ با مشکلات است که می تواند ایجاد مسائل در آینده برای وب سایت جدید. بنابراین این مهم است که علاوه بر انجام دقیق سایت ممیزی قبل از راهاندازی مجدد شما انجام یک جامع حسابرسی پس از راهاندازی نیز هست.

این اطمینان خواهد داد که خود را در جستجوگرها استراتژی است که همه تا به تاریخ. فراموش نکنید که برای مراقبت از اضافه کردن مجددا راه اندازی وب سایت به تمام حساب های رسانه های اجتماعی. پس از راهاندازی, شما باید مطمئن شوید که تمام حساب های رسانه های اجتماعی لینک به وب سایت اصلی خود را. هر SMO شرکت و در هر نقطه در داخل کشور نیز باید به دنبال این مرحله برای همه از جمله مشتریان که در حال راهاندازی وب سایت خود را.

نظارت بر رتبه بندی شما

آن را بسیار توصیه می شود که شما باید یک رکورد از رتبه بندی برای کلمات کلیدی قبل و بعد از طراحی مجدد وب سایت روند. شما می توانید آن را با کمک ابزار های مختلف و یا حتی آن را به صورت دستی. چه شما در حال تلاش برای انجام دهید این است به شکل از تغییرات عمده در رتبه بندی یا مثبت یا منفی پس از راهاندازی مجدد.

مراقبت به وحشت در صورتی که شما متوجه نوسانات بزرگ در این رده بندی و در همان زمان اجتناب از گرفتن بیش از حد هیجان زده در افزایش شدید در رتبه بندی. آن را یک زن و شوهر از هفته و سپس شروع به تصمیم گیری در استراتژی پس از این زمان کافی است. جلوگیری از تغییر متن از صفحات وب به شدت مگر اینکه شما می خواهید برای بهبود رتبه بندی برای برخی از آنها.

[ad_2]

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *