چگونه به پول در خانه به صورت رایگان

[ad_1]

اگر شما می خواهید به پول در صفحه اصلی به صورت رایگان شما می توانید آنلاین پول را با کلمات کلیدی تو رفتگی در دیوار. شما را پیدا خواهد کرد که آن را بسیار آسان برای انجام این کار هنگامی که شما می دانید مراحل است که شما نیاز به. مفهوم بسیار آسان است اما وجود دارد مقدار زیادی از کار درگیر است. این کار به معنی نوشتن بسیاری از مقالات آموزنده و انجام برخی تحقیقات. اگر این علاقه شما در تمام این روش ساخت آنلاین پول را نمی خواهد برای شما.

اولین چیزی که شما باید انجام دهید این است برای پیدا کردن تو رفتگی در دیوار شما کلمه کلیدی. این است که نام دیگری برای کلمات است که مردم برای پیدا کردن در مورد چیزی است. در نظر گرفتن آنچه شما باید انجام دهید به منظور پیدا کردن در مورد یک چیز خاص و یا موضوع. شما به سادگی تایپ کلمات به موتور جستجوی خود را و شما در نتایج نگاه کنید. شما می خواهید به انتخاب کلمات است که مردم به طور منظم به نوع موتور جستجو زمانی که آنها به دنبال اطلاعات.

کلمه کلیدی خود را می تواند مربوط به چیزی است که شما می دانید در مورد و که شما قادر خواهید بود به نوشتن در مورد با سهولت و یا شما می توانید نگاه برای کلمات که شما می دانید که مردم در جستجوی آن هستند. رفتن به گوگل AdWords سایت به بررسی برآورد محبوبیت کلمات مورد نظر شما را انتخاب کرده اند. شما می خواهید چیزی است که برای جستجو اما نه به طوری که وجود خواهد داشت میلیون ها نفر از سایت های دیگر به رقابت با شما.

هنگامی که شما تعیین کرده اند خود را به موضوع, شما می توانید شروع به نوشتن خود را در مبارزات انتخاباتی. شما نیاز به انتشار مقالات خود را در جایی و بهترین مکان برای شروع است با این وب سایت رایگان است که در دسترس هستند. سایت خوبی است که با موتور جستجوی گوگل است HubPages. از آن آسان است برای ثبت نام و شما می توانید صفحه خود منتشر شده در عرض چند دقیقه. این فقط نقطه شروع در مورد چگونه به پول در صفحه اصلی به صورت رایگان با استفاده از کلمات کلیدی تو رفتگی در دیوار.

[ad_2]

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *