چگونه به کسب درآمد از گوگل AdSense

[ad_1]

حستبلیغ گوگل یکی از بزرگترین سیستم عامل برای کسب درآمد از مطالب وبلاگ های مختلف و به عنوان نتیجه ایجاد برخی از سود از آن است. وبلاگ نویسان در حال ساخت هزاران دلار در هر ماه از این برنامه است.

این برنامه نیز یکی از معتبر ترین شبکه های آگهی که در آن گوگل می پردازد شما یک بار تبلیغات خود را دریافت مدرک معتبر کلیک. به پول با حستبلیغ گوگل شما نیاز به اختصاص زمان و تلاش بیشتر جهت دستیابی به اهداف خود. در اینجا برخی از راهنمایی های مفید برای کمک به شما را در درک چگونه پول با حستبلیغ گوگل.

1. ایجاد حساب AdSense

ایجاد خود را حستبلیغ حساب باید اولین چیزی که به انجام است. بدون آن شما نمی قادر خواهد بود برای اضافه کردن تبلیغات گوگل برای وب سایت خود یا وبلاگ. شما نیاز به ثبت نام یک حساب کاربری رایگان با Google AdSense و از این نقطه, شما می توانید شروع به ترویج تبلیغات در وبلاگ خود

2. درایو ترافیک بیشتر به وب سایت

ترافیک حیاتی شرط لازم برای کسب درآمد با تبلیغات حستبلیغ. شما ممکن است بالا CTR اما اگر شما موفق به آوردن ترافیک بیشتر به وب سایت خود را, آن را سخت خواهد بود برای به دست آوردن یک زندگی از آن. موتورهای جستجو مانند گوگل و یاهو هستند و مهم ترین منابع ترافیک رایگان. وجود دارد تعدادی از راه های شما می توانید استفاده کنید برای دریافت ترافیک بیشتر به سایت شما. برخی از آنها عبارتند از: SEO, پشت, ارتباط, درهم آمیختگی و بسیاری دیگر.

3. را انتخاب کنید تو رفتگی در دیوار سودآور

طاقچه کسب و کار شما تعداد زیادی هنگامی که می آید به چقدر شما می توانید آنلاین با تبلیغات حستبلیغ. برخی از سوله ها بسیار سود آور و دیگران نیست. مثلا امور مالی و سلامت سوله همیشه ارزش بالا کلیک و دیگران مانند تاریخ و فرهنگ نسبتا کم ارزش.

به پول با حستبلیغ از طریق چنین سود سوله ممکن است تقریبا غیر ممکن است. به همین دلیل است که's مهم برای انتخاب یک کسب و کار تو رفتگی در دیوار است که جذب ترافیک بیشتر به کلیک بر روی تبلیغات حستبلیغ. با وجود اینکه بسیار رقابتی خوب سوله همیشه باید یک جای خود را به ایستادگی کردن و حتی در رقابتی ترین صنعت است. پس از انتخاب تو رفتگی در دیوار شما پیدا کردن بهترین کلمات کلیدی و بهینه سازی آنها. شما می توانید با استفاده از ابزار مانند AdWords نرم افزار برای پیدا کردن حجم بالا و مرتبط با کلمات کلیدی. را انتخاب کنید تو رفتگی در دیوار خود را عاقلانه.

4. اضافه کردن تبلیغات بیشتر و یا خود را حستبلیغ آگهی بسیار قابل مشاهده است

استراتژیک قرار دادن آگهی شما نیز بسیار مهم است که آن را می آید به چقدر شما می توانید آنلاین با تبلیغات حستبلیغ. اگر چه هنگامی که شما با قرار دادن تبلیغات خود را به جایی که آنها're بسیار قابل مشاهده است, این به طور قابل توجهی افزایش میزان کلیک های شما'll دریافت کنید. گوگل ارائه می دهد راهنمایی برای حستبلیغ قرار دادن آگهی است که می تواند برای شما مفید باشد وقتی که می آید به این نقطه است.

5. خود را بهینه سازی تبلیغات حستبلیغ برای افزایش CTR

استراتژیک قرار دادن تبلیغات حستبلیغ بسیار بحرانی دارد اما در دیگر جنبه های مهم شما همچنین باید در نظر بگیرید هنگامی که بهینه سازی صفحات وب خود را برای بالا کلیک کنید از طریق نرخ (CTR). به منظور دریافت بیشتر کاربران اینترنت به کلیک بر روی تبلیغات خود را در اینجا برخی از راهنمایی برای کمک به شما ریز لحن خود را, آگهی های ويژه:

• انتخاب اندازه مناسب تبلیغ از اندازه های مختلف از تبلیغات حستبلیغ در دسترس در فرم از دکمه مستطیل میله و مربع.

• انتخاب چند واحد تبلیغات – گوگل اجازه می دهد تا شما را به اجرای سه لینک واحد دو جعبه جستجو و سه واحد آگهی در هر صفحه وب.

• در نظر با استفاده از لینک واحد – it's نیز بسیار مهم است به استفاده از لینک واحد به بهتر عادی تبلیغات از آنها're کمتر مزاحم.

• انتخاب رنگ مناسب / تم, منحصر به فرد, تبلیغات جذاب رنگ متمایل به جلو و بیشتر کاربران اینترنت به کلیک کردن بر روی آگهی.

لذا با این راهنمایی مفید گرفته شده به مناسب ملاحظات ساخت پول با حستبلیغ تبلیغات بسیار ممکن و در دسترس شما است. مهم ترین چیز این است که برای اولین بار از ساخت سایت خود را و پیدا کردن یک کسب و کار خوب تو رفتگی در دیوار برای بازده بالاتر.

ساخت پول از حستبلیغ

[ad_2]

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.