چگونه تصویری مسائل خود را به مشتریان B2B

[ad_1]

آیا شما تا به حال تعجب که چگونه شرکت های تولید فیلم های مناسب می تواند به شما B2B بازاریابی استراتژی ؟ خوب اگر شما در یک شهر شلوغ شما باید احساس فشار به عنوان مارک های بیشتر وارد بازار B2B فرای. به نظر می رسد مانند هر کس می خواهد یک پای این بخش در حال رشد سریع به عنوان یک مقصد سرمایه گذاری آن می رود بدون گفت که شما نیاز به بازی خود را به رقابتی باقی می ماند در تو رفتگی در دیوار شما. یکی از موثر ترین راه برای انجام این کار این است که با همکاری با یکی از برترین شرکت تولید فیلم.

ارزش تصویری بازاریابی B2B

تصویری بازاریابی یکی از سریعترین رشد اشکال از محتوای آنلاین و, در واقع, اخیر فوربس مطالعه پیش بینی شده است که از آن می گذرد به شکل 81 درصد از تمام ترافیک وب تا پایان 2019. محبوبیت خود را در بازاریابی B2B فقط میشه اما تاثیر فوق العاده است.

این ممکن است اولین روش انتخاب چند سال به عقب اما امروز شما باید به آن را در استراتژی بازاریابی خود را. این یک ابزار قدرتمند در تبادل به خریداران بالقوه است. اثر بصری و داستان تعاملی محتوای بصری بسیار مهم در گرفتن و حفظ توجه. مانند بسیاری از فن آوری های جدید بسیاری از مدیران نمی شد در ابتدا گرفته شده در این محصولات.

اما بررسی های اخیر نشان داد که 54 درصد از مدیران ارشد به اشتراک گذاری کار و تولیدات مرتبط با شرکت کارگران در هر هفته. این دلیل کافی است که در گذشته این ابزار ارتباطی است که به دست آوردن پذیرش در این صنعت است. اگر شما هنوز هم اعمال نفوذ این نوع محتوا در کمپین های بازاریابی خود را, آن زمان برای پیوستن به این جنبش است.

دلایل بیشتری به همکاری با یک شرکت تولید فیلم

اگر شما هنوز هم نمی گرفته شده در توسط قدرت از محتوای بصری خود را B2B استراتژی بازاریابی زیر را در نظر بگیرید:

  1. بهتر رتبه بندی گوگل است که همیشه در بالای همه چیز و وقتی که محبوبیت تصویری آشکار شد آن ساخته شده و یکی از ارتباط آن با معیارهای. اگر شما یک ویدیو با کیفیت بالا تولید در وب سایت خود یا سیستم عامل های دیگر مانند یوتیوب را دریافت خواهید کرد یک افزایش در صفحات نتیجه موتور جستجو (SERPs) رتبه بندی کلمه کلیدی هدف خود را.

  2. رشد خود برسد: درصد زیادی از کاربران به اشتراک گذاری هر آنچه را که دیده و این به نوبه خود رشد می کند و نام تجاری خود را. بسیاری از مبهم کسب و کار تبدیل شده اند یک شبه به موفقیت از طریق تازه و خلاق تبلیغات. هدف خود را B2B مشتریان در حال حاضر یافت می شود در رسانه های اجتماعی و دیگر سیستم عامل آنلاین و از آن خواهد شد آسان تر برای تبدیل.

  3. بیشتر آگاهی نام تجاری: حقیقت گفته شود, نافذ به هر صنعت دشوار است و شما نیاز به استفاده از استراتژی های نوآورانه است که کمک خواهد کرد که مخاطبان خود را در مورد شما می دانید. محتوای بصری محبوب است و در هیچ زمان شما را با نام تجاری ذکر شده در سیستم عامل های مختلف. این مسائل به مشتریان خود را به دلیل آنها مانند کار با برندها هستند که بیشتر قابل مشاهده است.

  4. ایجاد یک تاثیر در لحظه صفر: خرید سفر فرایند در هر صنعت بسیار مهم است. اکثر مشتریان مانند تعامل با شرکت های آنها برای اولین بار به پیدا کردن در مورد و اگر کسب و کار شما است در این میان آن است که آسان تر به تبدیل.

برو جلو و استفاده از تجربه شرکت تولید فیلم نسبت به این منافع است.

[ad_2]

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.