چگونه حساب های تجاری می تواند به شما صرفه جویی در پول

[ad_1]

همه ما می دانیم که پذیرش کارت های اعتباری کلیدی برای فروش آنلاین. متاسفانه اکثر تجار بی اطلاع هستند که دستیابی به یک حساب تجاری در واقع می توانید آنها را صرفه جویی در پول است. و در بسیاری از موارد پول بزرگ!

برای این آزمایش ما با استفاده از یک شخصیت داستانی به نام بیل. لایحه صاحب و عمل بزرگ منابع آنلاین برای بازاریابی ابزار و منابع است. صورتحساب وب سایت یک عضویت بر اساس وب سایت و در نتیجه به طور بالقوه می تواند تایید شود برای هر دو شخص ثالث پردازش و اینترنت حساب های تجاری. لایحه شروع می شود پردازش کسب و کار خود را با محبوب شخص ثالث پردازنده ارائه می دهد که او را به طرح های زیر:

شروع هزینه – هیچ کدام

هزینه ماهانه – هیچ کدام

هزینه های معامله – 13.5% (اولیه یا یک زمان) 15.0% (تکرار)

صورتحساب مجموعه کسب و کار خود را با این شخص ثالث پردازنده و هزینه 30 $ در هر ماه. او ساخته شده است گسترده تبادل لینک, دایرکتوری خریداری کرده است برخی از تبلیغات PPC در چند مورد از بهترین موتورهای جستجو و رسیده یک نقطه عالی در محتوا بر اساس جستجو در لیست بالا 5 موتورهای جستجو. مشتری خود را پایه رشد کرده از صفر قبل از پذیرش کارت های اعتباری به 150 عضو است که فقط یک ماه است. لایحه می't معتقدند موفقیت خود را در بازاریابی اینترنتی و برنامه ریزی در ساختمان و حتی بیشتر وب مبتنی بر منابع و ابزار برای وب سایت خود را در نتیجه افزایش ارزش و محتوا. او نشئه است در نتایج اولیه, بنابراین اجازه دهید's نگاهی به صورت حساب اعداد:

30 دلار (به ازای هر عضویت فروخته شده) x 150 (عضویت به فروش می رسد) = $ 4,500.00

$ 4,500 x 13.5% (اولیه یا یک زمان معاملات) – $ 607.50

$ 4,500.00 (در کل فروش)

– 607.50 (کل هزینه ها)

= $ 3,892.50 (سود خالص پس از تمام هزینه های پردازش شده کسر خواهد شد)

Ok. به خوبی لایحه قطعا تا به حال عالی ماه اول پذیرش کارت های اعتباری جدید خود را با سرمایه گذاری کسب و کار. اما اجازه می دهد تا's ببینید که چگونه لایحه را ساخته اند و اگر او را به امن اینترنت حساب های تجاری برای کسب و کار جدید:

شروع هزینه None

هزینه ماهانه $ 15.00

میزان تخفیف 2.35% (اولیه یک زمان و یا در محدوده زمانی معین)

هر ترانس هزینه .30 سنت

دروازه Mo. هزینه $ 15.00

AVS هزینه. 10 سنت

در حال حاضر اولین چیزی که ما می بینیم این است که حساب های تجاری شرکت است که به ما نشان میدهد بیشتر هزینه. این ممکن است مأیوس کننده در نگاه اول اما ما واقعا باید کشف آنچه این هزینه ها هستند و چگونه آنها را تحت تاثیر خط پایین ما.

شروع به بالا هزینه: این همان باقی می ماند. لایحه پرداخت صفر به راه اندازی جدید خود را با حساب های تجاری فقط به عنوان او پرداخت می شود صفر به راه اندازی با شخص ثالث پردازش حساب.

هزینه ماهانه: شخص ثالث پردازنده ارائه شده ما بدون هزینه های ماهانه و در عین حال ما باید پرداخت $ 15.00 با حساب های تجاری شرکت.

نرخ تخفیف: حساب های تجاری دارای برچسب یکی از هزینه های خود را به عنوان “نرخ تنزیل.” این هزینه ها عبارتند از هزینه های قبض پرداخت خواهد شد به عنوان یک درصد از هر معامله. آنها شبیه به اصلی هزینه شارژ توسط شخص ثالث پردازنده. این هزینه در هنگام شارژ حساب های تجاری شرکت است که قابل ملاحظه ای کوچکتر از بالا درصد شارژ توسط شخص ثالث پردازنده. اما ما صبر کنید تا پایان این آزمایش را ارائه می دهد که بهتر جامع مقابله.

هر ترانس هزینه: حساب های تجاری شرکت به اتهام لایحه. 30 در هر معامله او فرآیندهای خود را از طریق حساب های تجاری. البته ما در حال حاضر تاسیس که لایحه خواهد پرداخت هیچ هزینه در هر معامله با بسته او از شخص ثالث پردازنده.

دروازه هزینه ماهانه: از آنجا که لایحه نیز نیاز به اینترنت دروازه پرداخت برای حساب های تجاری به کار آنلاین با وب سایت خود او را نیز خواهد پرداخت $ 15.00 یک ماه خود را برای دروازه هزینه ماهانه.

AVS هزینه ها: AVS هزینه غرفه برای تایید آدرس خدمات. بیل می خواهد به استفاده از این سرویس برای کمک به کاهش تقلب بالقوه و مشتری chargebacks به حساب های تجاری. او در حال حاضر به پرداخت هر هزینه تراکنش از .10 در هر معامله.

اجازه دهید's دیدن اعداد پشت پردازش با یک حساب تجاری به عنوان یک شخص ثالث پردازنده:

30 دلار (به ازای هر عضویت فروخته شده) x 150 (عضویت به فروش می رسد) = $ 4,500.00

$ 15.00 (حساب های تجاری هزینه ماهانه) – $ 15.00

$ 15.00 دروازه هزینه ماهانه) – $ 15.00

2.35% (نرخ تنزیل) x $ 4,500.00 – $ 105.75

30 سنت (هر ترانس هزینه) x 150 (عضویت به فروش می رسد) – $ 45.00

10 سنت (AVS هزینه) x 150 (عضویت به فروش می رسد) – $ 15.00

هزینه کل (با حساب های تجاری) = $ 195.75

$ 4,500.00 (در کل فروش)

– 195.75 (کل هزینه ها)

= $ 4,304.25 (سود خالص پس از تمام هزینه های پردازش شده کسر خواهد شد)

با حساب های تجاری, لایحه بود قادر به نگه داشتن قابل ملاحظه ای بیشتر از فروش خود را برای خود به عنوان سود. بیل می تواند با استفاده از این منابع اضافی برای تبلیغ بیشتر گسترش عملیات خود و حتی استخدام کسی برای او کار کند حتی اگر تنها در یک صورت پاره وقت. نکته این است که معامله بهتر در پردازش کارت اعتباری است که همیشه با یک حساب تاجر به عنوان مخالف با استفاده از یک شخص ثالث پردازنده.

ترین شخص ثالث پردازنده اهرم سطح بالایی از خطر و chargebacks آنها باید به صورت روزمره با شارژ زیاد هزینه ها و نرخ برای کل پایه مشتری. شخص ثالث پردازنده های مترادف هستند با وب سایت های مرتبط. این است دلیل خود را برای افزایش قرار گرفتن در معرض خطر است. آنها باید شارژ نرخ بالا برای غلبه بر ضرر و زیان آنها به موضوع پردازش برای یک دسته از تجار که مایه تاسف است به عنوان آن را ممکن است برای آنها می افتد به یک سطح معینی از ریسک و تقلب که اکثر تجار نیست. چرا که حساب های تجاری شرکت را محدود می کند مشتریان خود را تنها با شرکت های غیر مرتبط با بزرگسالان محتوای آنها قادر به ارائه یک کارآفرین مانند قبض, فروش آنلاین مطالب خود را از طریق عضویت در بازاریابی مبتنی بر وب سایت یک معامله بسیار بهتر در پردازش کارت اعتباری.

$ 4,304.25 (سود خالص با حساب های تجاری)

– 3,892.50 (سود خالص با شخص ثالث پردازش)

= $ 411.75 (صرفه جویی در مجموع با حساب های تجاری)

این آزمایش نشان داده است که متوسط صاحب وب سایت می توانید صرفه جویی قابل ملاحظه ای با انتخاب عاقلانه وقتی که می آید به کارت اعتباری خود را پردازش راه حل است. ما ثابت کرده است که بیشتر از هر کارآفرین خواهد شد و می تواند صرفه جویی در مقدار قابل توجهی از پول را با استفاده از حساب های تجاری خود را آنلاین پردازش کارت اعتباری به عنوان مخالف به پردازش با یک شخص ثالث پردازنده. ما کمی آزمون لایحه ذخیره $ 411.75 که فقط در ماه اول به تنهایی.

به یاد داشته باشید که شخص ثالث پردازنده را شارژ بیشتر 15.0% به طور دقیق در هر معامله یک بار مشتری است که متهم در محدوده زمانی معین بر اساس. این به این معنی است که برای ماه دوم لایحه پرداخت کرده اند و حتی بیشتر به شخص ثالث پردازنده; $ 675.00 به طور دقیق! و آن است که فقط در ماه اول بازگشت 150 مشتریان. هر بار که لایحه یک محدوده زمانی معین پرداخت پردازش شده خود را از طریق شخص ثالث پردازش حساب او خواهد بود موضوع به یک 15.0% هزینه معامله در فروش آن. بسیار صرفه جو انتخاب برای پردازش کارت اعتباری.

همانطور که با هر کسب و کار تصمیم گیری هوشمند. مقایسه نرخ ها و طرح های, و مطمئن شوید که “ساده” راه اندازی است که واقعا ارزش هزینه. در بسیاری از موارد تجاری خود سرویس دهنده می توانید راه اندازی حساب های تجاری خود را در کمتر از 24 ساعت. این است که سریع تر از خود را به شخص ثالث پردازنده و می افزاید: حتی بیشتر ارزش در غیر این صورت در حال حاضر بسیار برتر مقابله شما در حال دریافت و با خود حساب مرچنت.

تصمیم گیری است که بهترین راه حل برای کسب و کار خود و بهترین شانس! لطفا جاش Greth در CardStreet.com.

Copyright 2003 جاش Greth. تمام حقوق محفوظ است.

[ad_2]

Source by

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *