چگونه داده های علمی جهان در حال تغییر است

[ad_1]

زندگی ما و علوم اطلاعات

هنگامی که یک خرید و یا به نظر می رسد چیزی در آمازون و Flipkart, سایت به خاطر یک's تنظیمات را فراهم می کند و او را مربوط به پیشنهادات دفعه یکی از بازدیدکننده های سایت. چگونه شرکت ها قادر به انجام این کار ؟ پاسخ: اطلاعات علوم. شرکت ذخیره سازی داده های ما و استفاده از آنها را به درک چگونه به بهبود محصولات خود را با توجه به نیازهای ما و همچنین چگونه برای افزایش مشتریان' تعامل با آنها. به همین دلیل این سیستم در حال کار بسیار خوبی است چرا که امروز بیشتر و بیشتر مردم در حال آمدن است آنلاین و ترک کردن رد پا در اینترنت است که شرکت می تواند بهره برداری به پیش بینی درست باشد.

قابل مشاهده نمونه هایی از استفاده از داده های علوم

  • نتایج جستجو: موتورهای جستجو مانند گوگل پیش بینی آنچه که ما می خواهم به جستجو قبل از ما حتی می تواند کامل کلمه و دلیل این است که آنها میلیون ها نفر از جستجوی کلمات کلیدی در حال حاضر ذخیره شده در پایگاه داده های خود را.
  • دیجیتال تبلیغات: تبلیغات در اینترنت هستند تصادفی نیست بر خلاف سنتی تبلیغات در تلویزیون و روزنامه ها. شرکت های جمع آوری جداگانه اطلاعات هر کاربر را نشان دهد و تنها تبلیغات مرتبط.
  • توصیه: سایت تجارت الکترونیک مانند آمازون و سرگرمی آنلاین سایت هایی مانند Netflix در حال استفاده از آن توصیه می شود محصولات جدید و فیلم بر اساس کاربران' تجارب گذشته.
  • تصویر و تشخیص گفتار: به عنوان هوش مصنوعی و یادگیری ماشین در حال بهتر شدن تصویر و گفتار ابزار در حال گرفتن بیشتر پیشرفته و دقیق است.

که صنایع با استفاده از داده های علم ؟

تقریبا در هر صنعت است که تولید مقدار زیادی از داده ها و به نقل از دانش محور با رویکرد اطلاعات محور رویکرد به منظور حل مشکلات و تولید نتایج بهتر است. برخی از قابل توجه صنایع به شرح زیر است:

  • فناوری اطلاعات: این واضح ترین صنعت است که داده های علوم تبدیل به ستون فقرات. از پیشنهاد دوستان در Facebook به پیشنهاد ویدئوها در یوتیوب از معرفی فیلم در Netflix بکشد برای فیلتر کردن محصولات در آمازون و از بهبود تجربه کاربر در حال بارگذاری به ارائه زمان واقعی ردیابی در Dominos علوم اطلاعات است که در هر جنبه ای است.
  • حمل و نقل هوایی و تدارکات: شرکت های هواپیمایی در حال استفاده از آن برای پیش بینی وضعیت آب و هوا و تاخیر ممکن و به مسافران اطلاع بر این اساس در حالی که تدارکات شرکت هایی مانند فدرال اکسپرس می توانید کشف بهترین مسیر و بهترین حالت های حمل و نقل برای افزایش بهره وری هزینه.
  • منابع انسانی: با کمک داده های علمی, شرکت های پیدا کردن آن آسان است برای پیش بینی کارمند ساییدگی و کشف کردن راه برای افزایش بهره وری خود را.
  • علوم پزشکی: در بیوانفورماتیک علوم اطلاعات همراه با ژنوم داده ها به کمک محققان و پزشکان به تجزیه و تحلیل ژنتیکی سازه و درک کنند که چگونه داروهای خاص عمل می کنند در بیماری ها.
  • فیزیک نجومی: در فضای علوم بیش از حد آن است که مورد استفاده برای ایجاد بزرگ فصل می دهد.
  • بانکداری و امور مالی: این کمک می کند تا بانک ها در ارائه بهتر خدمات به مشتریان و تشخیص تقلب مشتریان پروفایل و پیش بینی شرایط اقتصادی است.

حوزه علوم اطلاعات

آن را به عنوان هیجان انگیز ترین حرفه ای از عصر حاضر است. وجود دارد تعداد زیادی از جای خالی حقوق بالا چشم انداز رشد حرفه ای امیدوار کننده و کار هیجان انگیز است. سازمان هایی مانند Glassdoor و دانشگاه هاروارد حتی ذکر شده اطلاعات علوم به عنوان بهترین حرفه ای از قرن 21.

چگونه ما می تواند کمک به شما تبدیل شدن به یک دانشمند داده?

حرفه ای که در برخورد با داده ها در صنایع به نام دانشمندان داده و آن نیاز به تخصص در زمینه آمار و علوم کامپیوتر و کسب و کار. این است که چرا دوره آنلاین طراحی شده است که به دانش آموزان در عمق دانش و آگاهی عملی از تمام مفاهیم و الگوریتم های مورد استفاده در داده های علم همراه با عمل گسترده ای از ابزارهای مهم مانند Hadoop, SAS, اکسل, R, تابلو, Minitab و غیره و قدرتمند ترین زبان های برنامه نویسی مانند پایتون و SQL. متعدد آموزشی ارزیابی و پروژه های زنده طراحی شده است به منظور آماده سازی دانش آموزان برای کار صنعتی در یک محیط کسب و کار.

[ad_2]

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *