چگونه من ساخته شده $ 1.4 میلیون با حستبلیغ & Facebook

[ad_1]

بسیاری از مردم فکر می کنم که آربیتراژ است و دیگر مربوط … اما آنها می تواند راه اشتباه است. من می خواهم به شما نشان دهد که چگونه من ساخته شده بیش از $ 1.4 میلیون دلار با آربیتراژ با استفاده از Facebook و گوگل حستبلیغ.

وجود دارد چند کوچک عواملی که مردم را فراموش کرده ام در مورد زمانی که تلاش برای موفقیت با آربیتراژ. در این مقاله من می خواهم برای رفتن بر سر نحوه افزایش درآمد حستبلیغ و کاهش Facebook ad صرف … و در نتیجه سود بیشتر و بالاتر ROI.

Facebook Ads

اگر شما در حال استفاده نیست Facebook Ads به درایو ترافیک به وب سایت خود را و سپس شما از دست رفته بسیار مهم عمودی کیفیت ترافیک وب سایت است که می تواند افزایش سایت خود را به سطح بعدی. بسیاری از مردم سعی کرده اند Facebook Ads by ایجاد تبلیغ با تصویر پیش فرض و پیش فرض با هدف قرار دادن .. اما don't دریافت نتایج آنها انتظار دارند.

کلید Facebook Ads بالا CTR (کلیک کنید از طریق نرخ) تبلیغات. وقتی این اتفاق می افتد مربوطه خود را نمره بالا می رود که در نتیجه در پایین ک (هزینه هر کلیک). هنگامی که خود را ک's پایین سود خود را افزایش … و این کلیدی است.

پس چگونه شما بالاتر CTR ads به خوبی مخاطبان خود را دانستن است که یکی از مهم قطعه. این اجازه می دهد تا شما را به هدف خاص جمعیتی و علف هرز از هر Facebook کاربران که احتمالا't را کلیک آگهی خود را. این خود را کمتر خواهد کرد CPC.

یکی دیگر از قطعه بسیار مهم از خود Facebook آگهی خود را در متن و تصویر. با استفاده از این تصویر به طور پیش فرض است که Facebook میدارد برای شما خواهد شد به احتمال زیاد شما هیچ نتیجه ای. تبلیغات است که ایستادگی کردن بیشتر کنید بیشتر کلیک بنابراین مهم این است که برای ایجاد یک بسیار جذاب آگهی با جمعیتی هدفمند. یکی از روش من استفاده کنید برای ایجاد بالا CTR Facebook Ads است که با استفاده از متن در تصویر. من با استفاده از نرم افزار Adobe Photoshop اما شما می توانید بسیاری از ابزار رایگان است که اجازه خواهد داد که شما را به انجام این کار. Facebook تنها اجازه می دهد تا 20 درصد از متن بر روی یک تصویر و من می خواهم به استفاده از مقدار حداکثر. استفاده از رنگ متن که در مقابل با تصویر خود را و آن را پاپ.

حستبلیغ گوگل

افزایش درآمد حستبلیغ همچنین کمک به بالا بردن سود. وجود دارد برخی از راه های زیادی برای انجام این کار این است که بسیاری از مردم don't در مورد دانم.

یک نکته برای افزایش درآمد حستبلیغ خود را برای چک کردن قرار دادن خود را در سایت خود. چگونه بسیاری از تبلیغات شما در بالا برابر ؟ آیا شما تبلیغات در مناطق ترافیک بالا? آیا آگهی خود را در مقابل با صفحه خود و یا مخلوط ؟

پاسخ دادن به این سوالات می تواند کمک به افزایش حستبلیغ CTR و ک. عامل مهم دیگری است که با داشتن تصویر و متن آگهی را فعال کنید. هنگامی که شما تنها را فعال کنید یکی از شما از دست رفته ممکن است درآمد حاصل از تبلیغات. بسیاری از مردم در حال حرکت به گوشی موبایل خود برای مرور اینترنت و it's کار خود را به عنوان یک وب مستر به سایت خود را همراه دوستانه. تنها با داشتن یک تلفن همراه دوستانه سایت خود را افزایش می دهد درآمد 15٪.

یکی از مهم ترین بخش از افزایش درآمد حستبلیغ است که خود را برای افزایش بازدید. این بار کسی مرور از طریق سایت شما شانس بیشتری برای تبلیغ گرفتن کلیک. نگه داشتن کاربران در سایت شما بسیار مهم بخش اگر شما می خواهید برای ایجاد چیزی با حستبلیغ. خود را بازدید از صفحه در هر جلسه باید بالاتر از 3. هر اضافی نمایش صفحه واحد شما را افزایش می دهد شانس خود را برای درآمد بیشتر بنابراین باید کاربر پسند سایت با مطالب جذاب خواهد شد که کسی که اقامت طولانی تر است.

تبلیغات سیستم مدیریت

داشتن یک مدیریت تبلیغات سیستم یک قطعه لازم به کل این معادله است. بدون AMS سیستم من استفاده می شود, من می خواهم't شده اند قادر به ایجاد مقدار زیادی از پول من. داشتن یک محل برای دیدن هر Facebook مبارزات انتخاباتی آگهی و مرتبط حستبلیغ صفحات / مبارزات تنها راه برای اینکه این مقدار از پول است. شما می توانید آن را دستی انجام دهید اما اگر شما می خواهید می شود بسیار موفق شما باید با استفاده از یک مدیریت تبلیغات سیستم.

[ad_2]

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.