چگونه من ساخته شده 565 یورو در هفته اول حتی قبل از خرید سایت راش توسط Saj P, این مرد جامد

[ad_1]

دو هفته پیش من دعوت شده بود با برادر من در جرم حصیر به موفقیت مادام العمر سمینار در لیمریک (گاهی اوقات در نوامبر 2009). و بنابراین من سوار تمام راه را از دوبلین برای حضور در. پسر بود و من خوشحالم که رفتم. پس از دو روز از الهام بخش مواد از برخی از بهترین من بچه ها در خارج وجود دارد, برخی از آن راه بالا سر من این نرم و صاف لندن گسترده ای پسر نوع زمان مرحله. تنها چیزی بود که من می دانستم که رک و بی پرده او می دانست آنچه که او صحبت کردن در مورد. این بود ساج P. حالا من نشنیده بودم از او یا اما آنچه این مرد می گویند در مورد ساخت آنلاین پول جامد است. و من امروز می دانم که کار می کند!

برای اولین بار ساج P به ما نشان داد که چقدر او را حساب ClickBank بود که هزاران نفر هر روز – اما نه در یک مبتذل راه مگر اینکه شما فکر می کنم ساخت مقادیر عظیم پول نقد آنلاین به صورت روزانه به شما این آزادی را به شیوه زندگی شما همیشه از رویای است که در زیر توجه شما!

مرد در حال ساخت هزاران نفر و نیز شلاق £4k البته برای EUR997 در آن رویداد است. در حال حاضر من یک گلدان به شاش در زمان و آرزو من می توانم امضا کرده اند وجود دارد و آن واقعیت این بود که من حتی نمی باید من دیزل پول برای بازگشت به دوبلین! اما آنچه ساج P انجام شد پرتاب جمعیت استخوان. یک روش که بسیار ساده است اما در صورت انجام یک حق است که باید خالص شما پول فورا. و داشتن صحبت به یک مرد در این رویداد که مشبک 13k در دو هفته اول با استفاده از 4 لایه نابودی روش با استفاده از یک سیستم آربیتراژ در Ebay علاقه من بود whetted. من تعجب می کنم اگر من تنها یک تا ببینید که چگونه قدرتمند اطلاعات رایگان ساج P به ما واقعا بود. من می خواستم برای قرار دادن این نکته به آزمون.

در حال حاضر من امیدوارم که آنچه در پی عدالت به سیستم!

1 باز کردن یک حساب کاربری با ClickBank. تبدیل شدن به یک بازاریاب وابسته. انتخاب یک محصول است که خواهد حل محبوب نیاز – مانند از دست دادن وزن به عنوان مثال. محصول شما را انتخاب کنید باید از یکی از سه اصلی فروش بهترین مناطق که در بازار کتاب های الکترونیکی (پول سلامتی خدا) که یکی از آخرین چیزی است معنوی. تاروت خواندن کتاب های الکترونیکی برای مثال من تصور فروش خوبی است. ClickBank به, آموزش نحوه ایجاد hoplinks (لینک که مردم با کلیک بر روی به directt آنها به محصول شما تبلیغ) و چگونه شروع به استفاده از بنر های تبلیغاتی – اگر شما در حال رفتن CPM مسیر (هزینه هر هزار نمایش ها) به عنوان ما در حال انجام در این مثال. لطفا با من آن حس را به عنوان شما را از طریق مواد.

2 برو آنلاین و تصور کنید چه کلمات یا عبارت کسی که می خواهد به از دست دادن وزن ممکن است گوگل. این ممکن است “چگونه به از دست دادن وزن”. را توجه داشته باشید از صفحه اول (10)نتایج

3 را وارد کنید آدرس زیر را در یک تب جداگانه http://adwords.google.com/select/KeywordToolExternal را وارد کنید کلمه کلیدی(ع) که در این مورد “چگونه به از دست دادن وزن” آنچه در زیر تفکیک چگونه بسیاری از مردم وارد شده است که عبارت را در گوگل جستجو هر دو در سطح جهانی و محلی در ماه گذشته. بیش از نیم میلیون دنبال مشاوره از گوگل منابع مطالب در مورد از دست دادن وزن. هدف این افراد با تبلیغات در سایت های که در مرحله 2.

4 برای انتخاب بهترین سایت برای استفاده باز http://www.quantcast.com در یک تب جداگانه و یا پنجره. کپی کردن URL سایت که می آید به بالای لیست که در آن هدایت میشود. امیدوارم تفکیک تعداد افرادی که وارد این سایت و جمعیت خود را خواهند آمد تا. همچنین آمار نشان می دهد اگر شما تبلیغات مجاز است و از چه نوع (بنر یا جعبه هر چیز دیگری). رفتن بر روی وب سایت و قیمت برای تبلیغات cpm. CPM مخفف هزینه در هر هزار نفر را در نوعی از بودجه! این 1000 انداز از آدرس آی پی جداگانه بنابراین بدون تکرار نمایش ها پرداخت می شود برای از نمایش در همان رایانه یا حتی رایانه در همان ساختمان.

5 را انتخاب کنید آنچه شما فکر می کنم بهترین پنج سایت خود انجام اولین کمپین بازاریابی اینترنتی. خرید 1000 انداز با هر یک. سعی کنید به صرف بیش از EUR100 در یا در اطراف. هرگز صرف چه شما نمی توانید به استطاعت از دست دادن! آنچه شما را پیدا خواهد کرد که شما را 4 یا 5 بار یا بیشتر بر سرمایه گذاری در سایت های که در آن تبلیغات است که واقعا هدف قرار دادن افراد علاقه مند که مایل به کلیک بر روی یک بنر و مایل به خرید. تکرار کسب و کار شما در این سایت که چندین بار بازگشت به سرمایه گذاری. اما دو یا سه تا از این سایت احتمالا شکستن حتی در صورتی که. صرفنظر از این سایت و سعی کنید پنج جدید سایت همراه با سایت هایی که به خوبی پرداخت می شود در اولین مبارزه است.

6 سعی کنید این روال با بسیاری از محصولات مختلف و هدف قرار دادن افرادی که آنها را می خواهید. به زودی شما می تواند دو برابر پول خود را با هفته!

وجود دارد شاید شد 1500 نفر در این سمینار در Limerick, من نمی دانم که چگونه بسیاری از مردم سعی کردم این سیستم اما آن کار می کند.

[ad_2]

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *