چیزهایی که شما نیاز به انجام قبل از پیر لغات UI بازنشسته

[ad_1]

AdWords گوگل پلت فرم تبلیغاتی است که در آن ما می توانید بسیاری از ویژگی های از این ما می توانیم سازماندهی عملکرد بینش است که می تواند تولید شده توسط خود را به حساب مبارزات انتخاباتی و آگهی های گروه. از گوگل AdWords ما می توانید انتخاب کنید که چگونه ما می خواهیم برای رسیدن به مشتریان خود را با متن-جستجو بر اساس تبلیغات نمایش تبلیغات ویدیو یوتیوب, تبلیغات در برنامه های تلفن همراه, تبلیغات, شما باید راه های بسیاری برای رسیدن به هدف خود مشتری با لغات. ما می توانید اقامت به صورت محلی و یا در سطح جهانی به ما آینده نگر مخاطبان در محدوده یک کیلومتر برای کسب و کار خود را با AdWords شما می توانید پخش تبلیغات خود را به تمام مناطق یا کشورها است. نگاهی به حدس و گمان از تبلیغات ببینید که چگونه تبلیغات خود را انجام می دهند مناسب است یا نه. از اینجا ما می توانید ببینید که همه چیز شما نیاز به انجام قبل از پیر لغات UI بازنشسته شده است:

قوانین و گزارش ها در دستور کار برای اطمینان از فیلتر:

هنگامی که داده های خود را و بسیاری از شما گزارش خواهد شد کشیدن به UI جدید وجود دارد برخی از مقدار از گزارش ها و قوانین که تغییر و یا حاضر به طور کامل. قوانین و گزارش عاقلانه هر گونه قوانین که بر اساس یک ستون دیگر در دسترس نیست در لغات را خاتمه به عملکرد در حساب کاربری شما. یادآوری است که قبل از پیر لغات UI بازنشسته فیلتر را با استفاده از این ستون ها را نشان نیست علاوه بر این.

قوانین و گزارش است که همچنان وجود دارد اما با تغییرات قابل توجهی شامل:
قوانین و گزارش ها حاوی ستون است که دیگر نمی خواهد وجود داشته باشد.
آن را نیز شامل کودک حساب با دیگر موفق خود را در MCC.
گزارش با استفاده از ستون های پشتیبانی نشده توسط گزارش ویرایشگر مانند: تاریخی کیفیت, نمره, صفحه فرود, تجربه, CTR و آگهی ارتباط.
ما همچنین باید توجه داشته باشید که گزارش در حال حاضر in.XLSX فرمت تبدیل خواهد شد به.فرمت CSV.

در نظر گرفتن یک راهنمای تور:
گرفتن تور به شما می دهد یک واقعی پیشنهادات که در آن از مسائل مهم زندگی در UI جدید. همچنین با اشاره به مکان.

پانل ناوبری است که اجازه می دهد تا شما را به پرش بین فعال و یا غیر فعال مبارزات و آگهی های گروه یک نوع داده مانند (جستجو و نمایش تصویری خرید) و یا همه از بالا. گوگل مونتاژ چیزی از یک نقشه به آن را روشن که در آن همه چیز زندگی می کنند و چگونه می توانید وجود دارد:

صفحه منو در حال ضروری ترین ویژگی های جدید که شما را قادر به گزاف گویی بین هر یک از همه چیز از افزونه ها و تنظیمات به مشتریان و تغییر تاریخ است.
خانه جدید برای ابزار و گزارش.
کمک آیکون (واقعا!).
و در نهایت نمای کلی زبانه که در خدمت تا بسیار گرم حساب خاص بینش خود مشاهده کردم.

[ad_2]

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.