کدام نوع سئو مهم تر است؟

راحت ترین کار این است که تمام لینک هایتان را از این سایت بگیرید؛ اما این کار اشتباه است. بک لینک در تمام صفحات: وجود بک لینک در تمام صفحات یک اشتباه بزرگ است که تشخیص گوگل را برای متوجه شدن خرید لینک ها راحت تر می کند و لینک ها را بی تاثیر می کند. خرید رپورتاژ در وب فارسی بسیار رایج شده به طوری اکثر وبسایت های معروف و حتی خبری ایران در حال فروش رپورتاژهای وبسایت خود هستند. آنها این کار را با خرید نام دامنه منقضی شده که از قبل اقتدار دامنه را تأسیس کرده بودند ، انجام دادند. کوبوکلود در عرض یک هفته وب سایتهای با کیفیتی را که متناسب با کلیدواژههای موضوعی شما هستند، پیدا میکند و ساخت بک لینک را در آن سایتها برای وب سایت شما انجام میدهد. شاید در حین مکالمه این اصطلاح را شنیده باشید یا آن را در مقاله ای به صورت آنلاین پیدا کرده باشید.

قطعا علاوه بر سایت هایی که اینجا معرفی میشوند، نیاز به بک لینک های بیشتری هم خواهید داشت، و یکی از روش های پیدا کردن بک لینک رایگان، بررسی و آنایز لینک سازی رقباست که با ابزارهایی مانند، Ahrefs، MOZ و نسخه پولی الکسا امکان پذیر است که البته قدرت ابزار Ahrefs در شناسایی لینک ها بی نظیر است. این روش هم متداول است اما رعایت نکات مربوط به ارتباط محتوای دو وبسایت و تعداد یا تنوع هدفهای بکلینک میتواند باعث کاهش تاثیر شود. این هم از این! در روش PBN تا زمانی که خودتان قصد پاک کردن لینک از سایت ها را نداشته باشید، لینک های شما در سایتتان نمایش داده می شود. لینک ها را خریداری کرده و وقتی به سایت های بستر سر می زنید می بینید که لینک سایت رقیب شما نیز در آن وجود دارد و به این شکل تلاش های شما بر باد خواهد رفت. و یا شما متقاعد شده ، شیفته و یا مردد هستید که می توانید بر روی باند حرکت کنید.

اگر در حال مطالعه این مطلب هستید قطعا یک وبسایت دارید، تا حدی سئو میدانید و به دنبال بهترین سایت ها برای بک لینک هستید تا روی کلمات کلیدی سایتتان لینک سازی انجام دهید و مدتی بعد نتیجه کار خود را ببینید. بک لینک های مستقیم به صورت انبوه نیستند. یعنی کلیک خور نیستند اما خب اگر شما بتوانید با یک سری ترفند بازدید آن صفحات را به صورت واقعی افزایش دهید و کلیک های بیشتری دریافت کنید قطعا آن بک لینک ها تاثیر بهتری برای شما خواهند داشت. به نظر می رسد عالی است ، درست است؟ اما قبل از انجام این کار ، مطمئن شوید که از ویرایشگر سؤال می کنید خط مشی آنها در رابطه با بک لینک چیست. خوب ، اگر تمام وب سایتهایی که از پس زمینه لینک دریافت کرده اید ، وب سایتهایی با فعالیت بسیار اندک ، به روزرسانی اندک و تقریباً بدون پیوند داخلی هستند ، Google مشکوک می شود.

بک لینک No Follow که به صورت قرار دادن نظرات در پست های وب سایت های دیگران، درج مطالب در فروم ها و … در هر صورت اگر قصد انجام لینک سازی با روش بک لینک PBN را دارید حتما موارد بالا را در نظر بگیرید تا با بن بست گوگل روبرو نشوید. با این حال ، من کمی درک بیشتری نسبت به موتور جستجو پاپا دارم. خوشبختانه ، شبکه های وبلاگ خصوصی برای درک کاملاً ساده هستند. پاسخ نیاز به کمی توضیح دارد ، لیستی از جوانب مثبت و منفی ، و سپس درک در مورد گزینه های دیگر. من توضیح می دهم که چرا کمی بعد ، اما من می خواستم این را از فضای باز بگیرم ، بنابراین شما می دانید که در کجا ایستاده ام. قبل از گذاشتن لینک صفحه خود، توضیح کوتاهی در پاسخ به مطلب وبلاگ بنویسید، به این ترتیب شانس بیشتری در جذب بازدید کننده خواهید داشت. از طریق پرداخت هزینه و یا اشتراک گذاشتن محتوای آنها کاری کنید مطالب شما را در خبرنامه خود قرار دهند.

سپس ، پس از جمع آوری بخش بزرگی از این دامنه ها ، آنها محتوای اصلی را برای هر وب سایت ارسال کردند و شامل یک بک لینک به وب سایت اصلی خود در کلیه مطالب شدند. برای کمک به شما در تعیین اینکه آیا باید از PBN استفاده کنید ، ابتدا می خواهیم در مورد مزایایی که آنها ارائه می دهند صحبت کنیم. برای ایجاد چنین ساختاری اغلب تعداد زیادی وبلاگ با موضوعات مختلف ایجاد می شود و شروع به بالا بردن اعتبار دامنه ی این وبلاگ ها می کنند.در آخر از این وبلاگ ها برای اعتبار بخشیدن به سایت های هدف استفاده می شود. در پایان ، اگر تصمیم به استفاده از PBN دارید ، بدانید که خطر صدمه زدن به SEO وب سایت خود را دارید. اما اگر می خواهید از طریق رتبه بندی به روش صحیح صعود کنید ، در اینجا پنج استراتژی ضد ریسک وجود دارد که می توانید به جای آنها استفاده کنید. به همین دلیل اینجا هستید شما می خواهید برای خود تعیین کنید که آیا PBN ها یک استراتژی قانونی هستند که ممکن است پاسخی برای مشکلات جستجوی ارگانیک شما باشد یا اینکه اینها فقط کلاهبرداری دیگری هستند. اکنون ممکن است عصبی باشید که ویراستاران به ایمیل های شما پاسخ نمی دهند.

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.