کسب درآمد با گوگل قسمت 7

[ad_1]

هنگامی که شما صاحب یک وب سایت و سپس آن را به بهترین مزیت خود را به شکل از چگونه به سود آنلاین با حستبلیغ ترویج. این است که اساسا پروژه های تبلیغاتی که در مسابقات مهم تبلیغات با ماده در صفحه وب سایت خود را. به عنوان یک مدیر سایت, شما می توانید سود با پیوستن به و به آنها یک فرصت به جای تبلیغات بر روی وب سایت خود را.

چگونه این اتفاق می افتد این است که یک سازمان است که نیازهای تجاری نشان داد در چنین شیوه ای می پیوندد با AdWords گوگل و پس از آن ایجاد تبلیغات است که آنها نیاز به پرداخت هزینه برای به نمایش در گوگل نتايج جستجو لیست و یا بر روی متنوع ماده صفحات. کسانی که صفحات برخوردار هستند توسط صاحبان وب سایت که ثبت نام برای حستبلیغ در وب سایت خود.

در صورتی که شما ممکن است بخواهید به بخشی از این فرصت به سود آنلاین اولیه چیزی که شما باید انجام دهید اگر وب سایت شما به بالا و در حال اجرا است برای ثبت نام با گوگل حستبلیغ. آن را به رایگان ثبت نام کنید و شما هرگز مدیون هر گونه پرداخت. شما پس از ثبت نام به شما این ظرفیت به جای تبلیغات بر روی صفحه وب سایت خود را و اساسا نمایشگاه برای سازمان های مختلف. تبلیغات باید واقعا مطابق با ماده در وب سایت شما.

برای مثال اگر سایت شما در مورد توله سگ, تبلیغات که نشان می دهد تا بر روی صفحه خود را باید مربوط به نوعی به کانین سگ آیتم ها, توله سگ, نشان می دهد, و غیره. قصد این است برای مطابقت با ماده خود را با تبلیغات پس از آن مشاهده صفحه شما خواهد شد با کلیک بر روی تبلیغات.

یک بخش ضروری از این نوع تبلیغات است که حامیان مالی فقط پرداخت گوگل زمانی که تبلیغات خود را به کلیک توسط مشتریان. این است که به نام “پرداخت هر کلیک” یا PPC. چه اتفاقی می افتد این است که وقتی روی یک لینک کلیک می شود یک درصد از پول نقد است که تبلیغ پرداخت گوگل می رود و به صاحب وب سایت که با کمال میل نشان داد که تجاری است.

بیشتر کلیک صاحب یک وب سایت می شود پول بیشتر شما می توانید. بسیاری از مردم نمی پولدار شدن; اما آنها قطعا می تواند کسب پول نقد. بیشتر فعالیت صاحب یک وب سایت بیشتر به نقد آنها می توانند از چنین تبلیغات. واقعیت این است که برای دریافت مهمانان با کلیک بر روی تبلیغات پس از موقعیت تبلیغات در هر صفحه بسیار مهم است.

هنگامی که شما ثبت نام با حستبلیغ محتوای خود نیاز به تایید قبل از اینکه شما مجموعه ای از توپ نورد. گوگل فقط نیاز به وب سایت های هستند که قابل توجه و قابل اجرا است. هنگامی که شما در حال تایید, شما می توانید انتخاب کنید که در آن شما نیاز به تبلیغات نشان داده شده در وب سایت شما. چند مشتری به عمد قرار دادن تبلیغات خود در نقاط خاص بر روی سایت خود را به عنوان آنها فکر می کنم بیشتر بازدید کنندگان تمایل به کلیک بر روی آنها را زمانی که آنها در مناطق خاص.

شما نیز می توانید انتخاب کنید رنگ و اندازه از تبلیغات است که نشان داده خواهد شد. شما می توانید سعی کنید چیزهای مختلف با این برای دیدن چه کار می کند بهترین و بیشترین کلیک. شما می توانید انتخاب کنید که آیا شما نیاز به تبلیغات خود را به متن یا تصویر بیش از حد.

شما می توانید سود با حستبلیغ بیش از دراز مدت است. بیشتر وب سایت ها و فعالیت های شما خواهد بود گر از دقیقا چه مقدار پول شما را دریافت خواهد کرد. مداوم و قدردانی می روند.

[ad_2]

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *