کسب درآمد حستبلیغ توسط های افراد دیگر ویدئوها

[ad_1]

ویدیو های وب سایت ها مانند Google Video و YouTube منفجر شد و در سال گذشته است. از آغاز سال 2006 یوتیوب را به تنهایی رشد از کودکی برای تبدیل شدن به 8 محبوب ترین وب سایت در اینترنت است. که بیش از 1.9 میلیون بازدید در هر روز! همه ترافیک که باعث می شود به اشتراک گذاری ویدیو سایت یک تن از پول در تبلیغات دلار است. آنها از لحاظ مالی سود با ضربه زدن به ما میل درونی برای به اشتراک گذاشتن با هر یک از دیگر. به عنوان ما در پست های مورد علاقه ما فیلم ها و ایمیل سایت به دوستان و خانواده ما این قرار گرفتن در معرض رشد می کند virally. بهترین از همه, موتورهای جستجو فقط آن را دوست دارم!

تصور کنید اگر ما می تواند در این سرمایه گذاری هیجان شاید با تولید درآمد از گوگل حستبلیغ تبلیغات در هر صفحه و یا از جمله یک لینک به سایت های ما در حال تلاش برای ترویج.

یک راه بهتر

من به تازگی کشف شده یک شرکت است که طول می کشد به اشتراک گذاری ویدیو به یک سطح جدید. TheVideoSense اصلاح کرده است به اشتراک گذاری ویدیو با یکپارچه سازی گوگل حستبلیغ تبلیغات در صفحات. به عنوان بازدید کنندگان سایت نمایش تصویری آنها مربوط به تبلیغات حستبلیغ. بر خلاف جریان عمده بازیکنان TheVideoSense سهام درآمد تولید با مردم مثل من و شما به عنوان ما به اشتراک ویدئوها. بهترین از همه بدون هیچ هزینه ای برای پیوستن به!

در اینجا چگونه کار می کند. پس از ثبت نام (رایگان به یاد داشته باشید?), ما بازدید گوگل ویدئو و یوتیوب برای پیدا کردن هر فیلم که مورد علاقه ما است. هر دو سایت ارائه یک آدرس و کد تصویری است که ما به سادگی کپی و چسباندن را به حساب ما. آن را نمی تواند ساده تر.

من در بر داشت 14 فیلم ها محبوب در گوگل و یوتیوب کپی کد جاسازی شده آنها ارائه آزادانه و سپس آن را جا به جا بر روی صفحه…همه در حدود یک ساعت. چه چیزی باعث TheVideoSense منحصر به فرد است که آنها hardcode تبلیغات حستبلیغ در صفحه وب ایجاد شده با گوگل وابسته. فیلم من اضافه شده و در دسترس تمام بازدید کنندگان به TheVideoSense سایت. به عنوان بازدید کننده به TheVideoSense مشاهده فیلم من “مشترک” (و به یاد داشته باشید من آنها را کاملا رایگان) آنها دیدن تبلیغات حستبلیغ. به عنوان ایمیل بازدید کنندگان این صفحه را به دوستان خود و قرار گرفتن در معرض نمایی رشد می کند!

پسر بزرگ دیگر نیاز به تسلط ویدئو های بازار است. با تشکر از شرکت هایی مانند TheVideoSense همه ما می تواند به شیر به این مواد منفجره شوق.

[ad_2]

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.