کشف حستبلیغ گوگل و مهم ترین قانون

[ad_1]

حستبلیغ گوگل برنامه ای است که واقعا کمک خواهد کرد که به شما در کسب پول آسان است. همه شما باید انجام دهید این است ثبت نام برای یک حساب کاربری و لینک سایت خود ،

اما برای به حداکثر رساندن پتانسیل درآمد خود را در این برنامه شما باید به صرف زمان در یادگیری در مورد برنامه و قانون مهم: بدون تقلب.

برای هر کلیک و یا تصور است که بازدید کنندگان خود را انجام خواهد داد شما پرداخت شده توسط گوگل است که پرداخت بیش از حد توسط تبلیغ کنندگان.

اگر چه شما فقط گرفتن درصد از آنچه تبلیغ پرداخت می شود به, گوگل, آن را کاملا به ارزش امتحان کنید.

خیانت است و نه قابل تحمل توسط گوگل به عنوان آن ممکن است لکه انصاف روند. گرفتن غیر طبیعی دیدگاه ها و ترافیک می تواند باعث آسیب به حساب کاربری خود.

درآمد حستبلیغ خود را می تواند قطع یا شما هرگز نمی تواند آنچه را که شما به دست آورد واقعا برای یک زمان.

می خواهید تبلیغ کنندگان است که ممکن است بالقوه خریدار/مشتری از محصول خود را. این دلیل اصلی که چرا آنها در حال پرداخت گوگل است که برای پیدا کردن خریداران/مشتریان.

خانواده و دوستان خود هستند قطعا نمی تواند یک دلیل این که شما فقط آنها را مجبور به انجام این کار و نمی خواسته. آنها علاقه مند در محتوای تبلیغات است.

تبلیغ برای پرداخت این تبلیغات برای نمایش در سایت یا وبلاگ شما چرا که آنها انتظار چیزی در بازگشت.

آنها در حال پیدا کردن مشتریان که مایل t خرید محصولات یا خدمات خود را. گوگل حستبلیغ حمل در اطراف آسان به دنبال سیاست ها و قوانین بنابراین شما لزوما نیاز به “تقلب”. همه شما باید انجام دهید این است که در طرف خوب گوگل.

بهبود وب سایت خود را عوض و آن را فورا را در “هدفمند” بازدید کنندگان است. نوشتن مطالب جالب که شما فکر می کنید موتورهای جستجو در رتبه بالا بودن مرتبط است. موتورهای جستجو کمک خواهد کرد که شما را “هدفمند” جستجوگران به وب سایت خود را که می خواند و بر آن تبلیغات.

شما یک کمیسیون برای انجام یک کار کوچک. آیا این دوست داشتنی? شما نمی نیاز به کمک شرکت های فروش محصول خود را با انجام کار فیزیکی همه شما باید انجام دهید این است که صفحه نمایش خود را تبلیغ کوچک در وب سایت شما.

درخواست برای کمک به خانواده و دوستان خود را نمی خواهد کار در گوگل حستبلیغ. آنها لازم نیست “مجبور” بازدید کنندگان و متقلب.

شما می دانید که در برابر برنامه حستبلیغ گوگل سیاست. کمک به خودتان و کار آن را به رفتن تمام راه را تا.

خیانت تنها خراب کردن شهرت خود را به شرکت های دیگر خواهد شد و نه احتمالا قبول برنامه های کاربردی خود را به آنها در مورد شما تصمیم به انجام این کار.

اگر گوگل شما را گرفتار اعمال اشتباه شما باید فورا ممنوع از حستبلیغ. خداحافظی به شما پتانسیل درآمد.

در اینجا یک لیست از 5 ندهید که شما باید به دنبال:

  • همین حالا با کلیک بر روی تبلیغات خود را و یا انجام برخی از کلاهبرداری است که کمک خواهد کرد که شما در افزایش تعداد کلیک های غیر طبیعی.

  • نمی ادغام تبلیغات بیشتر از آنچه مجاز در صفحه خود را.

  • آیا قرار دادن تبلیغات در صفحات خالی. از آن خواهد شد در نظر گرفته شده به عنوان یک شکل از دادن.

  • ایجاد نمی کند گوگل بیش از یک حساب AdSense.

  • پنهان نیست و یا ماسک تبلیغات حستبلیغ گوگل. باید آن را قابل رویت و تشخیص به بازدید کنندگان است.

اجتناب از این نبایدها می تواند منجر شما به موفقیت. مهم ترین قانون است که گوگل شده است یادآوری همه کاربران آن را به “تقلب نیست!”

[ad_2]

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.