که مهم است که برای توسعه وب سایت – SEO یا SMO?

[ad_1]

سئو و SMO هستند چهره از همان سکه یعنی ارتقاء وب سایت. هر دو به همان اندازه مهم است برای رتبه بندی وب سایت شما در موتورهای جستجو شناخته شده چرا که در حال حاضر این روند در حال تغییر است.

چه SEO و چگونه کار می کند ؟

SEO مخفف بهینه سازی موتور جستجو. این است که بسیاری از جنبه های ایجاد متا تگ ها, بک لینک, صفحه, سرعت, سایت, ساختار خطا, صفحات, نام دامنه, داده های ساخت یافته, تصویر, بهینه سازی و ساختار URL. یکی از مهم ترین بخش های سئو ایجاد محتوای منحصر به فرد با کلمات کلیدی مناسب. محتوای خون از جستجوگرها. بنابراین امروزه افراد تمرکز بیشتر بر روی کیفیت مطالب برای ترویج کسب و کار خود را. گوگل تغییرات محتوای آن پارامترهای کیفیت بسیار سریع است. بنابراین شما نیاز دارید تا به روز با آخرین تغییرات. همچنین محتوای وب سایت خود را باید به روز رسانی به طور منظم.

چگونه SEO کمک می کند تا در ساخت صفحه خود را زمین در صفحه اول موتورهای جستجو می کنید ؟

محتوای هر وب سایت باید کلمات کلیدی که مربوط به جستجو توسط کاربر. بنابراین زمانی که مردم جستجو برای هر صفحه خاص که شامل کلمات کلیدی جستجو توسط کاربر در صفحه اول موتور جستجو.

چه SMO و چگونه کار می کند ؟

SMO مخفف بهینه سازی رسانه های اجتماعی. از آنجا که بسیاری از مردم امروزه با استفاده از رسانه های اجتماعی سیستم عامل برای تعاملات روزانه خود را. بنابراین ترویج وب سایت خود را از طریق سیستم عامل می تواند کمک به شما دریافت بیشتر جستجو. SMO است سریع راه برای تبدیل شدن به محبوب به توده ها.

که محبوب ترین سیستم عامل رسانه های اجتماعی?

بالا 5 محبوب ترین سیستم عامل رسانه های اجتماعی هستند به عنوان زیر:

  • Facebook

  • LinkedIn

  • توییتر

  • Instagram

  • پینترست

است که بهترین را انتخاب کنید -SEO یا SMO?

SEO بیشتر جنبه های مرتبط با مشکل شما و همچنین کمک می کند شما می دانید اشکالاتی از وب سایت خود را به طوری ترویج از طریق جستجوگرها خواهد شد نه تنها کمک به شما در زمین در صفحات اول موتورهای جستجو مانند گوگل اما آن را نیز اجازه می دهد تا شما برای پیدا کردن نقص در وب سایت خود را که بیشتر کمک می کند تا در از بین بردن آنها.

در حالی که ترویج صفحه از طریق رسانه های اجتماعی خوب است به آمده در جستجوهای توسط مردم-که بهبود نتایج جستجو اما به طور کلی آن را اجازه نمی دهد شما از بین بردن نقص های وب سایت خود را.

امروزه به دلیل افزایش آگاهی و پیشرفت های فن آوری پارامترهای سئو و SMO به طور مداوم در حال تغییر است. بنابراین برای بهبود رتبه سایت شما و به دست آوردن دید بیش موتورهای جستجو شما نیاز به به روز به روند. اگر شما هنوز هم هر گونه سوال و یا مطمئن نیستید در مورد تصمیم خود را انجام گرفتن مشاوره حرفه ای.

[ad_2]

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *