گرفتار نیست با حستبلیغ کلیک تقلب: نظارت برای محافظت بهینه و مطلوب

[ad_1]

کلیک کنید تقلب جرم جنایی است که می تواند به ارسال کسی به زندان پس از او اثبات جرم.

اما برای برخی از ناشران به خصوص کسانی که نمی دانم زیادی در مورد فناوری اطلاعات, آن است که بسیار سخت به می دانم که کلیک های جعلی هستند که معتبر هستند.

در اين راستا با حستبلیغ گوگل توسعه یافته با یک کلیک نظارت بر تقلب پلاگین در.

این ابزار کمک می کند تا جلوگیری از ناخواسته کلیک توسط ناشر و جلوگیری از مخرب کلیک توسط کاربران دیگر و توسط نرم افزار برنامه.

پلاگین در همچنین بلوک های خاص مثل ماهی آدرس های اینترنتی. به گفته گوگل این نرم افزار ساده و آسان برای نصب. حتی نه چندان اینترنت زرنگ و دانا از مردم می خواهد که یک زمان آسان با استفاده از آن.

ویژگی های متعددی از ابزار مانیتورینگ می توانید اطمینان حستبلیغ کاربران از آنها حمایت می کند. برنامه اطلاع صاحب سایت از طریق ایمیل زمانی که یک کاربر ممنوع است.

تبلیغات غیر فعال هستند با هر بار کلیک شدن کار برکنار شده است. آدرس های IP نیز می تواند به صورت دستی رفع انسداد. در واقع این پلاگین شمارش تمام کلیک بر روی برخی از آگهی.

اگر بر بیش از یک شماره خاص از تبلیغات پس از آن حذف شده است. کاربر و یا ربات نیز مسدود شده است.

گذشته از استفاده از ابزار برای جلوگیری از گرفتار شدن با تقلب کلیک کنید, وجود دارد, چند راه برای محافظت از صاحبان سایت از این مشکل است.

مهم است به استفاده از یک URL منحصر به فرد برای صفحات فرود به طوری که شما می توانید ارزیابی آمار به وضوح. همچنین باور نمی کنم شرکت های تبلیغاتی که ارائه قیمت های بالا برای کلیک.

اگر مقدار بیش از حد خوب درست باشد, سپس آن را احتمالا است. وجود دارد برنامه های رایگان که در مسیر سایت کلیک. این می تواند کمک به شما در شناسایی اگر کلیک می آیند از رقیب خود است.

حستبلیغ تبلیغات نیز می توانید جلوگیری از تقلب را کلیک کنید و با استفاده از راهنمایی های زیر. تمرکز بر خوبی تاسیس سایت می توانید محدود کردن خطر از کلیک نادرست است.

استفاده از معتبر ناشران تنها. همچنین محدود کردن تبلیغ قرار گرفتن در معرض در برخی کشورها با پایین نرخ اشتغال.

رباتها معمولا در این مناطق است. همیشه نگه داشتن چشم در مبارزات انتخاباتی خود را. در نظر گرفتن غیر فعال کردن تبلیغات برای آدرس IP خود را.

این جلوگیری از اتفاقی کلیک و نمی خواهد گوگل را اشتباه دیگران به شما به عنوان. این می تواند انجام شود از طریق htaccess تغییر نام دهید فایل ها بر روی وب سایت خود را.

مطالعه راه هایی برای دسترسی و غیر فعال کردن بخش های خاص از این ورود به سیستم. با انجام این کار ممکن است تهدیدات محدود هستند.

دور از یو پی اس های پاپ به دلیل تبلیغات خود نباید نمایش داده شده در صفحات وب است که مطالب بی ربط با فعالیت های غیر قانونی, adult, قمار, اسلحه یا مواد مخدر.

بررسی سیاهههای مربوط به سرور و آگاه از هر گونه فعالیت مشکوک. بلافاصله گزارش هر فرد عملکرد.

نگاه برای بزرگ خوشه در ترافیک و فعالیت های مشکوک در فایل ها و یا پوشه ها که در آن کاربران معمولا دسترسی داشته باشند. آن را به شما پیشنهاد آهنگ این با ورود زمان فعالیت.

برای بهترین نتایج, آن است که معمولا توصیه به خرید یک نرم افزار مانیتورینگ است که ارائه می دهد ویژگی های مهم برای مراقبت از تبلیغات خود را.

به در نظر گرفتن قیمت و آنچه در آن ارائه می دهد. از شناخته شده بازار سایت. آیا منظور از هرزنامهها شما را از دریافت ایمیل خود را.

دوباره هم-خوب-به-می شود-درست وعده ها معمولا خالی است. دست بر نظارت واقعا می تواند کمک به از آنجا که انسان می تواند انجام بسیاری از چیزهایی که ماشین نمی تواند.

[ad_2]

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.