گرفتن لینک از اقتدار وب سایت

[ad_1]

هر کس می داند که لینک بسیار مهم برای وب حضور و موفقیت کسب و کار شما. وجود دارد لینک هستند لینک کلیک کنید. برخی از لینک ها نیستند با کیفیت خوب و برنده't به شما کمک کند. دیگران به شما کمک زیادی.

اهمیت و کیفیت لینک

وجود دارد تعداد زیادی از لینک ها در اینترنت هستند که با بالاترین کیفیت. شما می توانید خرید ارزان, لینک, اگر شما تمایل به انجام این کار. متعددی وجود دارد که افراد و مکان های مختلف است که لینک را برای فروش. البته اگر شما خرید لینک از یک سوال برانگیز منبع قطعا وجود دارد هیچ تضمینی وجود ندارد که لینک های خود را انجام خواهد داد آنچه شما می خواهید آنها را به انجام. اگر آنها را به't شما در حال قرار دادن موفقیت خود را در خط.

چه اقتدار است لینک ؟

اگر شما در حال خرید ارزان, لینک, آنها نه قدرت لینک کلیک کنید. شما ممکن است درخواست می شود که در آن شما می توانید لینک ها قدرت و چه هستند. اول از همه, شما نیاز به رفتن به یک سایت مرجع. سایت های مرجع هستند و نه دشوار است برای پیدا کردن. اما شما می توانید't همیشه تعداد بودن خود را در سایت های بالا در موتورهای جستجو. در واقع گاهی اوقات شما برنده't حتی پیدا کردن آنها را در صفحه اول نتایج جستجو می باشد. این بستگی به تو رفتگی در دیوار. یکی از مسائل این است که پس از یک جست و بسیاری از مردم به طور خودکار را انتخاب کنید هر آنچه به نظر می رسد در بالای صفحه است که همیشه بهترین انتخاب است. آن است که بسیار مهم به نظر منبع قبل از اینکه شما را انتخاب کنید گزینه اول و در بالای صفحه. همان مفهوم امر به سایت های مرجع. آنها سایت های است که می تواند قابل اعتماد به عنوان معتبر و درست است. اما قرار دادن در موتورهای جستجو خوب نیست به اندازه کافی در اعتبار بخش. سایت های مرجع به طور کلی توجه زیادی کنید هنگامی که مردم گرفتار شده اند و به آنها به دلیل اعتبار خود را. شما می توانید اعتماد اطلاعات است که شما برای به دست آوردن از این سایت.

چگونه برای شناسایی یک سایت مرجع

در گذشته شما می توانید با خیال راحت تکیه بر لیست بالا در موتورهای جستجو بودن سایت های مرجع. این است که کمتر مورد در حال حاضر. امروزه آن را بسیار سخت تر برای شناسایی سایت های مرجع به راحتی. از آنجا که داده ها در حال خواندن متفاوت در حال حاضر اغلب باعث می شود که موتورهای جستجو به فشار پایین تر از وب سایت ها به بالای لیست و در نتیجه هل با کیفیت بالاتر (ع) وب سایت به نظر می رسد بیشتر در رتبه بندی. اگر شما یک فرد که به شدت متکی به نرم افزار تجزیه و تحلیل به شما بگویم در مورد کیفیت خود را از نتایج این نتایج ممکن است منحرف شده است.

آن مهم است برای شما به درک که شما باید به کار سخت تر برای تعیین کیفیت وب سایت ها از شما همیشه قبل از انجام. بسیاری از اعتماد رفته است از پنجره بیرون را با موج جزر و مدی از اطلاعاتی که در دسترس است. وقتی که می آید به تعداد زیادی از مردم در کانال های رسانه های اجتماعی و تعدادی از اتصالات است که آن دسته از مردم که شما می دانید که آن است که اغلب نه در مورد کیفیت. آن است که در مورد کمیت به جای. که کاملا رقیق کیفیت. اگر شما بخواهید هر یک از این افراد با شدت تعداد زیادی از اتصالات آن است که شرط بندی امن است که این افراد don't می دانم که درصد زیادی از کسانی که اتصالات یا حتی بسیار مشترک با آنها (حرفه ای).

انواع مختلف از سایت های مرجع

رسمی جوامع

وجود دارد انواع مختلفی از سایت های مرجع. در اکثر موارد جستجوهای است که استفاده از مردم ساده نیست. آنها اغلب شامل بسیاری از جنبه ها و سطوح از جستجو. در نتیجه این که نتایج به دست آمده اغلب پیچیده و بسیار با ارزش است. جستجو از طریق کانال های رسانه های اجتماعی یک راه بسیار خوبی برای رفتن دلیل این که شما به دست آوردن نتایج به سرعت و به راحتی در اکثر موارد.

اگر شما استفاده می شود برای تولید و تعداد بازدید صفحه لیست حجم زیادی از مطالب شما احتمالا به خوبی آگاه است که خود را اثرگذارندهها هستند. برخی از سایت های مرجع برای اتصال خود را با تاثیرگذاران هستند اتاق های بازرگانی و سازمان های بزرگ با تعداد زیادی از اعضای بزرگ و معتبر جوامع ، اگر شما احساس راحتی با آن احتمالا ارزش وقت و سرمایه گذاری مالی برای ارتباط با این افراد است. مزایای به مراتب بیشتر از خطرات به طور کلی.

اخبار وب سایت

شناخته شده و در بالا و یکپارچگی وب سایت به طور کلی در نظر گرفته شده سایت های مرجع. شما می توانید اعتماد آن است. سایت هایی مانند BBC, CNN, ایسنا و روزنامه های دیگر هستند انتخاب بسیار عالی. گام بعدی این است که مردم در شارژ از این سایت ها به شرایط شما و ارائه مطالب به آنها را برای انتشار. البته این می رود بدون گفت که مطالب خود را باید اخرین.

نتيجه گيری

در حال حاضر که شما را در درک آنچه یک سایت مرجع است, سوال این است که چگونه شما به دست آوردن آن لینک کلیک کنید. اولین چیزی که شما می توانید انجام دهید این است که بخواهید. در بسیاری از موارد اگر شما بخواهید به شما خواهد شد. شما می توانید با درخواست از این نوع از طریق ایمیل.

البته که نه تنها راه به دست آوردن آن لینک کلیک کنید. راه دیگر این است که با ایجاد هیجان انگیز به محتوا و سپس آن را ترویج. در نهایت شما می توانید لینک از وب سایت هایی که خود را اثرگذارندهها استفاده کنید. این یک backdoor رویکرد اما آن است که اغلب موثر در هر صورت. به عنوان مهم به عنوان لینک ها برای موفقیت کسب و کار شما بسیار مهم است که شما در حال تبعیض آمیز در مورد آنهایی که شما را انتخاب کنید. پس از همه آن است که کسب و کار خود و's شهرت در خط. اگر شما درگیر با اقتدار وب سایت شما خواهد شد در حال توسعه با کیفیت خوب روابط با تاثیرگذاران و روابط خود را خواهد شد و متقابلا سودمند است.

ما با خوشحالی به ارائه شما با روشنگری نظرات موجود در اینجا. برای یک ارزیابی از حضور آنلاین خود را, اجازه دهید's باید قهوه .

[ad_2]

Source by Michael Cohn

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.