گوگل تجزیه و تحلیل ویژگی ها و تفاوت بین تجزیه و تحلیل ترافیک گوگل و وب سایت ابزار ردیابی

[ad_1]

در سال 2005 گوگل به دست آورد خارپشت و با استفاده از نرم افزار خود را به Google Analytics tracking. آن استفاده می شود برای ردیابی و ایجاد طرح کسب و کار به صورت رایگان. وجود دارد سه نوع مختلف در گوگل تجزیه و تحلیل ترافیک وب سایت. وجود دارد اجرایی گوگل آنالیز حساب بازاریاب (GA) حساب و مدیر سایت (GA حساب). شما همچنین می توانید انتخاب کنید بین بازاریابی بهینه سازی و بهینه سازی محتوای درون خود تجزیه و تحلیل ترافیک گوگل ردیابی حساب. گوگل تجزیه و تحلیل ترافیک ارائه می دهد مقدار زیادی از اطلاعات از جمله که در آن در جهان آمد از کلمه کلیدی, گزارش, موتور جستجو, گزارش بازدید, صفحه, نمایش مستقیم بازدید (بازدید از موتور های جستجو نمایش داده شد) ارجاع بازدیدکننده داشته است (بازدید از دیگر وب سایت ها که لینک به شما) هم در این سایت و بیشتر.

تجزیه و تحلیل ترافیک گوگل است که به راحتی یکپارچه شده با گوگل AdWords کمپین و گوگل حستبلیغ مبارزات. شما می توانید داده های خود را با استفاده از ردیابی تبدیل. این است حیاتی برای موفقیت خود را با مبارزات.

تجزیه و تحلیل ترافیک گوگل شناخته شده است برای نشان دادن عنکبوت (رباتها که خزیدن اینترنت) جستجو در وب سایت خود و گزارش های آماری. این سوالی است که من اغلب شنیده از مشتریان در هتل وب سایت بازاریابی شرکت است که من برای کار. آنها می پرسند “چرا دیگر تحلیلی آنلاین نرم افزار گزارش مانند Statcounter, خارپشت, وب سایت روند Hitwize و Statssheet.com نشان می دهد مختلف از جمله نتایج حاصل از تجزیه و تحلیل ترافیک گوگل?” پاسخ نهفته است در این واقعیت است که گوگل می داند خود را جستجو رباتها/عنکبوت و این نیست شمارش در گزارش های آماری. همچنین تعاریف مختلف بین گزارش های مختلف برنامه. یک صفحه بازدید در GA ممکن است شمارش را به عنوان چیزی متفاوت در یک برنامه دیگر. Google Analytics تعداد صفحه بازدید به عنوان یکی حتی اگر کاربر بازدیدکننده داشته است سایت دو بار در عرض یک ساعت و نیم طول زمان به عنوان طولانی به عنوان مرورگر است که کاربر در هنوز باز است. این متفاوت است می تواند در برنامه های دیگر. دو نوع وجود دارد به روش تجزیه و تحلیل ترافیک وب سایت, برنامه استفاده کنید. بر اساس کوکی وب سایت گزارش و مبتنی بر IP وب سایت گزارش. با کوکی گزارش (گوگل آنالیز با استفاده از کوکی ها بر اساس وب سایت ردیابی) وب سایت هایی که کوکی ها خاموش شده خود را در مرورگر نشان داده نخواهد شد در این گزارش است. همچنین رباتها موتور جستجو و عنکبوت و شمارش نخواهد شد. با IP بر اساس پیگیری بیشتر بازدیدکننده داشته است صفحه در حال رفتن به محسوب می شود.

Google Analytics یک راه بسیار خوبی برای پیگیری وب سایت بازدید و متفاوت است تا حد زیادی از ترافیک وب سایت گزارش برنامه. من توضیح دهید که هر برنامه بیشتر در جزئیات و راه های دیگر که در آن آنها متفاوت است در قسمت دوم این مقاله است. نگه داشتن خواندن به دنبال همراه.

[ad_2]

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.