گوگل حستبلیغ اصول راهنمایی و چگونه برای شروع با تبلیغات گوگل ؟

[ad_1]

وجود دارد مقدار زیادی از فرصت های موجود برای شما در اینترنت است. بسیاری از افرادی که با استفاده از اینترنت don't می دانم که پول ساختن در اینترنت بسیار ساده است. مشکل اصلی این است که آنها don't یک راهنمای اساسی برای 'چگونه شروع کنم ؟ ' این مقاله همه چیز در مورد ایجاد یک وب سایت و تبلیغات آنلاین از گوگل ، مایکروسافت و قرار دادن آن در وب سایت خود را. این است که برخی از احمق مشاغل مانند چک کردن ایمیل در نظر گرفتن نظرسنجی کلیک کردن برخی از تبلیغات یا ارسال ایمیل های اسپم.

این که آیا شما با داشتن وب سایت خود را و یا شما هر گونه ایده برای ایجاد یک وب سایت و سپس شما با داشتن فرصت برای کسب درآمد با وب سایت شما از طریق گوگل و یاهو! و تبلیغات مایکروسافت. ایجاد یک وب سایت است که یک معامله بزرگ نیست. شما می توانید به راحتی کسب درآمد 1000 دلار به 5000 دلار در هر ماه. هیچ محدودیتی وجود ندارد و حتی برخی از وب سایت های محبوب درآمد 3000 دلار در هر روز (از آن است که برای یک روز !!! نه برای یک ماه).

شما شنیده در مورد این کلمات “حستبلیغ گوگل”, “Yahoo! جستجو بازاریابی”, “Microsoft adCenter”? Google Yahoo! مایکروسافت غول موتور جستجو و در حال حاضر آنها وارد تبلیغات آنلاین. هنگامی که شما در حال جستجو در گوگل یا یاهو در بالا و سمت راست صفحه نتایج جستجو شما می توانید برخی از لینک های ویژه به نام “حمایت نتیجه” یا “تبلیغات” است که برجسته با برخی از ویژه رنگ پس زمینه.

چه شده است که “آلوده”?

سازمان هایی مانند گوگل و یاهو! در حال گرفتن تبلیغات از تبلیغ کنندگان با برخی از کلمات کلیدی برای کسانی که به تبلیغات. برای مثال اگر یک تبلیغ دادن آگهی برای کتاب خود او همچنین به برخی از کلمات کلیدی که برای تبلیغ است که بیشتر مربوط به کتاب فروشگاه. هنگامی که برخی از جستجوها در اینترنت با کلمات کلیدی ارائه شده توسط تبلیغ موتور جستجو را نشان می دهد تبلیغ لینک در بالای صفحه نتیجه با رنگ های مختلف پس زمینه.

سازمان هایی مانند گوگل و یاهو! آمد تا با یک نوع جدید از تبلیغات آنلاین به نام “پرداخت هر کلیک” است. در “پرداخت هر کلیک” تبلیغات تبلیغ نیاز به پرداخت تنها زمانی که کسی کلیک بر روی آگهی های خود را. از آنجا که این تبلیغ بدون نیاز به پرداخت فقط برای نشان دادن تبلیغات خود را در یک وب سایت. در حالی که مرور اگر شما متوجه شده در بسیاری از وب سایت ها شما می توانید با دیدن تبلیغات گوگل.

بله شما همچنین می توانید این نوع از تبلیغات از گوگل AdSense, Yahoo! شبکه ناشر و محل آن را در وب سایت خود را. شما بدون نیاز به پرداخت هر چیزی به این تبلیغات. شما نیاز به یک وب سایت که ممکن است در وب سایت شخصی خود را و یا برخی از وب سایت آموزنده است که مسئله بزرگ نیست.

چرا من'm خواستار این فرصت به عنوان “هوشمند فرصت!”, چرا که شما بدون نیاز به صرف تمام وقت در این کار است. شما فقط نیاز به صرف برخی از وقت آزاد خود را به ایجاد یک وب سایت و قرار دادن تبلیغات در وب سایت خود را. پس از آن شما بدون نیاز به انجام بسیاری از وب سایت به شما درآمد خوب برای همیشه. سایت شما کسب درآمد برای شما حتی زمانی که شما در حال خواب.

[ad_2]

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *