گوگل حستبلیغ سود و بازاریابی

[ad_1]

اگر شما یک بازاریاب وابسته است که تو رفتگی در دیوار محتوای غنی وب سایت, شما می توانید کسب درآمد اضافی با پیوستن به برنامه های گوگل حستبلیغ. گوگل نمایش داده خواهد شد تبلیغات مرتبط در صفحات محتوای خود را و به شما پرداخت هر بار که بازدید کنندگان سایت خود را به سادگی 'کلیک کنید' یکی از تبلیغات است. آنها don't مجبور به خرید چیزی و یا پیوستن به هر گونه 'عضویت'. همه بازدید کنندگان وب سایت شما باید انجام دهید این است با کلیک بر روی تبلیغ شما پرداخت می شود!

شروع آسان است. گوگل راه اندازی یک حساب کاربری برای شما و ارائه شما با یک کد لازم برای نمایش تبلیغات. به سادگی قرار دادن کد به محتوای صفحات وب سایت خود را و شما می توانید شروع نمایش آگهی بلافاصله.

جستجو در گوگل و صفحه رتبه بندی تکنولوژی جستجو برای تبلیغات که مربوط به صفحات محتوای خود را. این تکنولوژی منطبق زبان اصلی از صفحات خود را و تبلیغات هدفمند خود را خاص و موقعیت جغرافیایی. این بدان معنی است که تبلیغات است که در خدمت کاربران از پادشاهی متحده, برای مثال نمی خواهد همان تبلیغات است که به نظر می رسد در وب سایت خود را برای کاربران در آرژانتین. این 'geotargeting' توسط گوگل باعث می شود که تبلیغات مربوط به همه بازدید کنندگان به وب سایت خود را بدون در نظر گرفتن جایی که آنها زندگی در جهان است.

به منظور برای وب سایت شما پذیرفته می شود سایت خود را باید مطابق با گوگل's برنامه و سیاست نمی تواند شامل هر گونه ناسزا مخاطره اندازد زبان, اطلاعات, مورد, هک, مواد مخدر, پورنوگرافی, قمار یا هر ماده دیگری که در نقض حقوق دیگران است.

انواع زیر از وب سایت های پذیرفته نیست توسط گوگل حستبلیغ:

1. درباره من وب سایت

گوگل را قبول نمی کند وب سایت های شخصی خود را برای برنامه حستبلیغ. دلیل این امر این است که اکثر وب سایت های شخصی نیست و به یک موضوع خاص و معمولا فقط یک تصادفی مجموعه ای از اطلاعات در مورد سایت's مالک. به نظر می رسد گوگل برای محتوای مبتنی بر وب سایت هایی که حاوی مقدار زیادی از اطلاعات در مورد یک موضوع خاص. این وب سایت به یک موضوع اصلی که تمام این صفحات مراجعه کنید.

2. آشفته وب سایت

وب سایت هایی که پذیرفته شده توسط گوگل حستبلیغ باید شسته و رفته و آسان برای کاربر به حرکت. همه لینک ها باید کار کنند و هر صفحه باید مطابق طرح است. تایپ و اشتباهات دستوری باید حداقل یا غیر موجود.

3. کافی نیست, صفحات

گوگل ترجیح قابل قبول وب سایت به حداقل 20 صفحه است. این اجازه می دهد تا برای تعداد قابل توجهی از تبلیغات هدفمند قرار داده شده در وب سایت تا اطمینان حاصل شود که هر دو گوگل و ناشر پول را.

4. سایت است و نه جامد

یک وب سایت با هیچ چیز اما لینک به وب سایت های دیگر قابل قبول نیست به عنوان یک حستبلیغ گوگل انتشار وب سایت. شما باید به اندازه کافی محتوا به وب سایت خود را با ارزش به بازدید کننده.

5. وب سایت بهینه سازی شده برای دریافت ترافیک

اگر وب سایت خود را بهینه سازی شده برای دریافت بسیاری از بازدید کنندگان و سپس آن را سخت خواهد بود برای تولید هر نوع درآمد از طریق گوگل حستبلیغ.

6. سایت نقض سیاستهای گوگل حستبلیغ

قبل از ارسال نرم افزار خواندن شرایط استفاده سیاست با دقت تا اطمینان حاصل شود که وب سایت خود را با تمام الزامات مورد نیاز. خبر خوب این است که هنگامی که شما're مورد تایید شما می توانید صفحه نمایش حستبلیغ در تمام وب سایت خود را تا زمانی که آنها را مطابق با, گوگل,'s سیاست.

در نتیجه برنامه حستبلیغ گوگل می تواند درآمد انفعالی به یک محتوای غنی وب سایت. اگر شما یک تماس گوگل برای گرفتن آغاز شده است.

[ad_2]

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *